• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Co sądzicie o pudzianie?

Zaczęty przez mati4don, Maj 12, 2010, 19:42:18 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Sebek19002

mati4don moze nie zauwazyles ale przegral z dwukrotnym mistrzem swiata. ale co ty mozesz o tym wiedziec. siedzisz przed kompem i pewnie tylko w tym jestes dobry. przeczytaj jego zyciorys i porownaj ze swoim. jesli chcesz go oceniac to na poczatku ocen samego siebie

sirkompik

Jeśli już kogoś oceniać,to najlepiej porównywać go ze sobą. Wtedy jest 100% pewność,że ktoś jest lepszy od kogoą... W przeciwnym wypadku świadczy to tylko o zazdrości,i nieumiejętności logicznego myślenia.
Tak jak ktoś wcześniej powiedział. Nie lubi stać w mejscu. Skoro w stron man-ach wygrał wszystko to ma na tym poprzestać??
Zwyciężyć i spocząć na laurach to tak jakby przegrać. Zwyciężyć i nadal doskonalić się w innych sztukach-to jest prawdziwa wygrana.

Renata

moim zdaniem jest żałosny, nie lubię go ale to moje zdanie...

loczek47pl

Jesteście zakałami narodu. Pudzian to jedna rzecz, dla której jestem dumny z faktu że jestem Polakiem. Niestety Pudzian nie przyłożył się do ostatniej walki strategicznie, gdyby poczytał historię tego gościa to by wszystko wiedział...Sylvii nie udało się wygrać ani razu kiedy przeciwnik wyłożył mu haka/gilotynę/dźwignię, tylko naparzać po mordzie umie. I Pudzian jakby potrenował kondychę to by go zwyczajnie złapał i dźwignie odwalił.

OLIMP

zal mi tych ludzi ktorzy oceniaja pudziana jako przegranego. do puki walczysz wygrywasz! bez wzgledu na wynik.

grom

zadaen strong man mu nie dokopie w ringu ani zadem mm-owiec nie podniesie wiecej od niego. zaden tancerz tez nie podniesie wiecej ani zaden piosenkarz. ja nazwalbym go raczej człowiekiem orkiestrą. pokazcie kogoś z tak dużym zapleczem umiejetności (wiekszych i mniejszych)

Kamcio

jemu tylko w siłe poszło bo inteligencją nie błyszczy

seba069

Pudzian jest spoko gościem

miał kiedyś oficjalne konto na naszej-klasie wiec nawet dietę mi ustawił ( szkoda że tyle nie zarabiam aby móc się tak żywic ^^ )

jest gwiazda strongmanów i robi się bardziej na show biznes fakt, ale kasa nie śmierdzi :)

pawel131605


Tomas701


przemo7

moim zdanie już się przereklamował

Alisen

Masz coś do niego? To dawaj na ring :D

grom

zaraz cie zniszcze, zaraz cie zniszcze ;D

mustang2601

nie zniszczysz bo tano skory nie sprzedam

El Maestro

Moim zdaniem wykorzystuje ostatni moment zeby zarobic na reszte zycia.... nieraz w sposob kompromitujacy.