Autor Wątek: Przelew przez pocztę  (Przeczytany 4632 razy)

krzys077

  • Gość
Przelew przez pocztę
« dnia: Maj 20, 2010, 18:25:16 pm »
Przypominam użytkownikom, że istnieje możliwość dokonywania przelewów ręcznych, czyli np. na poczcie polskiej (gdzie w okienku pocztowym każdy może dokonać zapłaty) lub w dowolnej placówce bankowej albo z innego banku internetowego niż te, które są dostępne przez firmę usługującą płatności online.


Jak wygląda procedura ręcznego przelewu:

1. Użytkownik pisze do admina "Admin" z informacją na jaką sumę chce dokonać płatności oraz jaki bonus/bonusy chce otrzymać (przelew musi wynosić 9 zł lub być wielokrotnością tej sumy, np. 18,27,36 zł itd.).

2. Admin generuje w firmie od płatności online indywidualny temat przelewu dla użytkownika, zapisując zarazem w panelu płatności online listę zamawianych bonusów. Następnie admin pisze (tutaj) do użytkownika wklejając dane do przelewu.

3. Użytkownik dokonuje płatności np. na poczcie polskiej. Następnie do 5 dni roboczych pieniądze będą zaksięgowane w panelu płatności online. Zazwyczaj trwa to jednak do 3 dni roboczych (to zależy skąd dokonywana jest płatność).

4. Admin do 24 godzin od chwili zaksięgowania przelewu doładowuje ręcznie użytkownikowi zamawiane bonusy. W przypadku gdy jednak użytkownik wyśle na priv do admina lub na emaila admin@gangsters.com.pl zeskanowany druczek potwierdzający wpłatę lub print screen komputery, wtedy bonusy są dodawane natychmiastowo po odczytaniu wiadomości.


« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2012, 10:38:23 am wysłana przez MaciaseK »