• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Tournament. Pojedynki średnio zawansowanych gangsterów.

Zaczęty przez socker1, Sierpień 27, 2009, 09:50:29 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Co sądzisz o tej opcji?

jest dobra - rozwiąże problemy z pojedynkami
184 (74.2%)
przeciętna - efekty jakieś tam będą, ale to jeszcze nie jest to co rozwiąże problem
26 (10.5%)
słaba - nic nie zmieni
38 (15.3%)

Głosów w sumie: 245


Sokol


pablo1977

zaczyna sie ciekawie  :) i zrobcie cokolwiek z walkami aby mozna bylo z tym samym graczem walczyc co 1, 2, 3, 5, 8, czy 12 godzin ,to duzo hamuje walki bo ja czy kto inny wejdzie np do miasta i dostanie lomot to wiadomo ze tamten znow bedzie tam czekal :) i tak jest ja wchodze dostaje lomot i juz nie wchodze bo wiem ze on tam bedzie z powrotem a tak to zawsze bedzie nadzieja ze to inny gracz bedzie pozdro

Copkiller

#33
Pomysł rewelacja, szczególnie fakt że nie traci się punktów z rankingów:)to przyciągnie gracza na każdym levelu,bo będzie chciał spróbować swoich szans, nawet z kimś na 100 lvl.
propozycja BuddyX żeby to był 30, a nie 20 lvl jest lepsza, bo rzeczywiście łatwo na 20 lvl się dostać.
czas na dołączenie do Ligi w sumie by można było zmniejszyć do np 5 minut,tak żeby nie musieć w nieskończoność na 10 osób czekać.

"Ilość przyznawanych punktów rankingowych będzie zależna od poziomu doświadczenia. Gracz z 20 poziomem otrzyma za zwycięstwo 1 pkt, gracze od 30 poziomu 2 pkt, od 40 poziomu 3 pkt, od 50 poziomu 4 pkt, od 60 poziomu 5 pkt, od 70 poziomu 6 pkt, od 80 poziomu 7 pkt, od 85 poziomu 8 pkt, i potem już idzie non stop co 5 poziomów 1 pkt więcej."

to trochę kiepska opcja,bo szanse na lepsze miejsce w rankingu i te dodatkowe punkty będą zarezerwowane w sumie tylko dla tych z bardzo wysokim lvl,ktos z 20 poziomem nie będzie w stanie w rankingu znalezc się za wysoko

takie to moje uwagi,ale pomysl ogolnie rewelacja,popieram:)


od socker1

te punkty za poziomy nie są związane z rankingiem, tylko z przydzielaniem tzw. Stopnia. To tak jakbyś zdobywał doświadczenie w szybkiej akcji, za lepsze napady dostajesz więcej pkt i tutaj jest podobnie. Tym większy Twój lvl tym więcej pkt dostajesz i jest szansa na zdobycie tego największego stopnia. Stopnie będą zrobione tak, że w rzeczywistości aby zdobyć ten najwyższy poziom trzeba będzie stoczyć tysiące walk. Gracze muszą się trochę namęczyć, tak aby ewentualne wskoczenie na 20 Stopień dawał satysfakcję.

BuddyX

mysle ze gracze sie przekonaja do tego typu pojedynkow,
bo wybierajac rozne sposoby ataku-obrony bedzie wieksza szansa wygranej,
nie tylko czyste staty i to,czy trafisz w pasek czy nie :))
to powinno na razie wystarczyc,a ze gra sie dopiero rozwija,
na pewno beda jeszcze w przyszlosci inne opcje.


krzys077

do socker'a
Wiem o co ci chodzi,ale nie miałem lepszych pomysłów może jak będę miał więcej czasu to wymyśle coś lepszego.Jak narazie skupiłem się na rzeczach związanych ze słowem Tournament.Nie daje gwarancji że wymyśle coś lepszego go ciężko coś znaleźć.
Napisz mi które pozycje najbardziej Ci nie pasują abym nie musiał myśleć nad całością.Bo tak mniej więcej wiem co nie pasuje.

socker1


diabeel

Proponowałem coś takiego i zostało odrzucone... no ale fakt admin ma zawsze racje

zdarty ryj

mi tez sie podoba ten pomysl,ale najpierw moze dopracujcie czat na gangach ,wprowadzcie pokera o ktorym byla mowa pare miesiecy wczesniej i zrobcie filtr na czat zebym nie dostawal bana za slowa napisane 7 godzin wczesniej....

Schwarzenegger0011





beagle

Dobra, jest wiele pomysłów. Ale zrobienie wszystkiego trwa naprawdę długo... : /