• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Najgłupsze nicki na gangsters.pl ;)

Zaczęty przez kojusek9, Listopad 01, 2010, 18:44:43 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Jackal


sigurd89

Cytat: turoseq w Kwiecień 08, 2011, 23:02:24 PM
Tupalupa Tabaluga Alleluja

O w mordę kopany. xD
Nie to nie nick, to komentarz to powyższego nicka. ;)

Sigurd

[G2]Ingulka


metachwast

ingulka  ;D
brzmi jak globulka albo tampon  :D

[G2]Ingulka

w żadnym z Twoich 261 postów nie ma ani jednego sensownego ??? nie rusza mnie Twoja riposta :-*

metachwast

Cytat: [G2]Ingulka w Kwiecień 11, 2011, 21:10:35 PM
nie rusza mnie Twoja riposta

vice versa  :P  :-*

masz 19 lat, jesteś dziewczyną i siedzisz przed kompem... albo jesteś pasztet albo koledzy ze sportowych wozów już się na tobie poznali.

pozdro
Nanek

[G2]Ingulka

#51
eh  , nie dyskutuje z dziećmi co podstawówki nie skończyły , więc zegnaj ;)

Cudy

Cytat: nandrolon w Kwiecień 11, 2011, 21:15:15 PM
Cytat: [G2]Ingulka w Kwiecień 11, 2011, 21:10:35 PM
nie rusza mnie Twoja riposta

vice versa  :P  :-*

masz 19 lat, jesteś dziewczyną i siedzisz przed kompem... albo jesteś pasztet albo koledzy ze sportowych wozów już się na tobie poznali.

pozdro
Nanek


mistrz!! o tym samym pomyslalem ;D

lukimaster

nandrolon to dokladnie obrazuje twoja osobe:  http://demotywatory.pl/2853854/Kogo-by-tu-obrazic  !!!
gogalq jezeli masz go za mistrza , imponuje ci taki plebs a co gorsza myslisz jak on to masz bardziej nasrane w deklu niz ten idiota!

metachwast

Cytat: [G2]Ingulka w Kwiecień 11, 2011, 21:43:06 PM
eh  , nie dyskutuje z dziećmi co podstawówki nie skończyły , więc zegnaj ;)

eh... typowe dla gówniar w twoim wieku (moim zresztą też) - tylko do r......nia się nadajesz, bo nawet gotować nie umiesz.
chociaż sam fakt przesiadywania przed komputerem pokazuje, że o ciebie nawet roweru nie warto oprzeć.
:-* :-* :-*

Cytat: lukimaster/Rockeffeler[G2] w Kwiecień 12, 2011, 09:59:51 AM
nandrolon to dokladnie obrazuje twoja osobe:  http://demotywatory.pl/2853854/Kogo-by-tu-obrazic  !!!
gogalq jezeli masz go za mistrza , imponuje ci taki plebs a co gorsza myslisz jak on to masz bardziej nasrane w deklu niz ten idiota!
patrzcie go jaki mieszczuch...
żebyś wiedział, że mam nasrane w deklu. jakbyś mnie trochę znał to byś wiedział czemu.
i idiotą nie jestem, na co wskazuje, chociażby moje stanowisko w firmie.

pozdro
Nanek

lukimaster

nie jestes? to to udowodnij! Nie bój sie dzieciaczku nie chce cie poznac bo za glupi jestes.
A co do stanowiska w pracy- no za iteligencje i doświadczenie raczej go nie dostałes.
Hmmm strzelam przez łozko? ;D
no a teraz na serio to jak piszesz do innych juz moze byc podstawą bana wiec sie uspokuj.
i radze grac bez przekretów bo bedziesz czesto sprawdzanym graczem!;D

p.s. odnosnie Ingi chyba dziewczyny nigdy nie miales bo nikogo prócz siebie szanowac nie potrafisz.
moze czas rzucic handjob i wyjsc do ludzi a nóz sie uda xD
pozdro 600!

metachwast

Cytat: lukimaster/Rockeffeler[G2] w Kwiecień 12, 2011, 20:43:56 PM
nie jestes? to to udowodnij! Nie bój sie dzieciaczku nie chce cie poznac bo za glupi jestes.
A co do stanowiska w pracy- no za iteligencje i doświadczenie raczej go nie dostałes.
Hmmm strzelam przez łozko? ;D
to jest tylko internet, trzeba mieć naprawdę zdrowo nasrane pod kopułą żeby w realu przejmować się wirtualnymi waśniami. osobiście nie żywię do nikogo żadnej urazy. a jeśli kogoś obraziłem? PRZEPRASZAM. (wcale nie się boje  ;) )
trzeba mieć dobry bajer i być pewnym siebie na rozmowie kwalifikacyjnej. no i przede wszystkim dużo szczęścia.
jestem przedstawicielem firmy hydraulicznej, biorę udział w przetargach, umawiam się z klientami.

Cytat: lukimaster/Rockeffeler[G2] w Kwiecień 12, 2011, 20:43:56 PM
no a teraz na serio to jak piszesz do innych juz moze byc podstawą bana wiec sie uspokuj.
i radze grac bez przekretów bo bedziesz czesto sprawdzanym graczem!;D
ja już wczoraj postanowiłem się opanować. tym razem słowa postaram się dotrzymać.

Cytat: lukimaster/Rockeffeler[G2] w Kwiecień 12, 2011, 20:43:56 PM
odnosnie Ingi chyba dziewczyny nigdy nie miales bo nikogo prócz siebie szanowac nie potrafisz.
moze czas rzucic handjob i wyjsc do ludzi a nóz sie uda xD
w sumie jakby się uprzeć dziewczyn trochę miałem. dla mnie prawdziwą miarą to jest raczej bycie z... kobietą!
tak dla twojej wiadomości, to mam żonę i dwóch synków.
niestety zryty łeb mojej żony sprawił (m.in. rozpacz za "utraconymi" imprezami), że moje dzieci muszą wychowywać się bez ojca.
jeśli w jakimś stopniu ktokolwiek podziela jej zdanie, to po prostu nie dorósł do egzystowania w społeczeństwie. i niech rękoma i nogami broni się przed zakładaniem rodziny, bądź co bądź ubocznymi skutkami seksu.
ja byłem na tyle odpowiedzialny, że nie spierdoliłem przed odpowiedzialnością tylko spiąłem się i postarałem się o godny byt dla rodziny. mam na myśli popłacone rachunki, jedzenie w lodówce czy żeby mieć co na plecy zarzucić, często zapominając o swoich potrzebach. nie mówię o chlaniu czy paleniu, czy spotkaniami z kolegami.
o związkach damsko-męskich, mimo młodego wieku mogę sporo powiedzieć - jakie są kobiety (ew. dziewczyny czy gówniary) w momencie zakochania, miłości czy nienawiści.
więc nie traktuj mnie jak gówniarza, który siedzi u mamuni na garnuszku i całe dnie spędza przed kompem.
a tekst
Cytat: [G2]Ingulka w Kwiecień 11, 2011, 21:43:06 PM
eh  , nie dyskutuje z dziećmi co podstawówki nie skończyły , więc zegnaj ;)
po prostu mnie razi, słysząc go (czy czytając) od 19 letniej dziewczyny, która w wolny czas siedzi i gra w jakąś internetową gre.
w dodatku odpowiedź na wiadomość którą napisałem na pw, nadaje moim zarzutom jasnej barwy.

to tyle z mojej strony.
przepraszam Ingulka za to, że mogłaś poczuć się urażona.
rockefeller skończmy już robić prowadzić dyskusje bez sensu.
jak chcesz odpisać to napisz na pw.

pozdrawiam
Nanek

@Topic@
ostatnio widziałem gościa z nickiem Popierdol  :D

pies

Nie wiem jak Cie uczyli rodzice, bo aż przykro patrzeć co wyrosło ;/
Ale naprawdę zastanów się kiedyś kobieto czy warto oszukiwać/kraść/kłamać i później puakać, że każdy Cie obraża.

@Topic@
Mroczny Arab

metachwast

Złamas  :D (nick na g1)

PS. pies kogo masz na myśli?

pies