• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Mam pytanie problemowe...

Zaczęty przez ancientbeast666, Listopad 07, 2010, 20:14:53 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Popielus

Były bogaty, w przeciwieństwie do Ciebie nędzarzu.

ssiesz pałkę, a tu nagle wchodzi Twoja stara. Sprawa skomplikowana bo ssiesz staremu.

sigurd89

Cytat: ancientbeast666 w Grudzień 02, 2010, 17:55:40 PM
W tym wypadku jego nos by nie urósł.  :P

Czemu? Jakby skłamał, to przecież urósłby. :P

stalowy

gdyby zaistniała taka sytuacja chociaż wątpię bo nie jestem pedałem Zaproponował bym mamie dołączenie do zabawy                                                             Co byś sobie zażyczył za podpisanie cyrografu ?

sigurd89

Wiele. Ale na pewno wszystkie przywileje diabła, żebym potem mógł sam ten cyrograf anulować.

Mogąc żyć w dowolnej epoce jaką być wybrał, jeśli nie byłbyś uzależniony od komputera?

AlGiordino

Zdecydowanie odpowiada mi klimat średniowiecza....




czy byłbyś w stanie wymyślic na poczekaniu zabawne pytanie problemowe???

Popielus

Cytat: AlGiordino w Grudzień 07, 2010, 01:04:15 AM
Zdecydowanie odpowiada mi klimat średniowiecza....

Brud, syf, nędza, ubóstwo. Na każdym kroku śmierć. O ile w ogóle po porodzie przeżyłbyś. Zajebista perspektywa.

sigurd89

Cytat: Popielus w Grudzień 07, 2010, 14:03:54 PM
Cytat: AlGiordino w Grudzień 07, 2010, 01:04:15 AM
Zdecydowanie odpowiada mi klimat średniowiecza....

Brud, syf, nędza, ubóstwo. Na każdym kroku śmierć. O ile w ogóle po porodzie przeżyłbyś. Zajebista perspektywa.

Średniowieczny człowiek o naszych czasach powiedziałby pewnie zło, grzech i rozpusta, a ludzie walczą nie w imię Boga lecz jakiejś czarnej mazi nazywanej ropą naftową. :P Jak widać jak bardzo punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

seboisa

Usiądź wyżej więcej widać.


Co byś zrobił gdybyś miał dobry bulbulator?

ancientbeast666

Sprzedałbym go...

Czy lubisz Warkę ?

Ganj4

wole żubra




czy osiągne w tej grze  1000000000000000000000000 lewel


Reggie


sigurd89

Tak. Przyjemne urozmaicenie. ;)

Trzech podróżnych zatrzymało się na noc w hotelu. W recepcji powiedziano im, że pokój kosztuje 30 dol. za noc. Każdy wyłożył więc po 10 dol. i udał się do pokoju. Chwilę potem recepcjonista zorientował się, że nie uwzględnił zniżki sezonowej i że powinien był pobrać jedynie 25 dol. Poprosił więc boja hotelowego, by oddał klientom 5 dol. Jadąc windą, boj oddał się rozmyślaniom: 5 dol. nie dzieli się równo na trzy, oddam więc im po dolarze, a resztę - 2 dol. - zatrzymam sobie za usługę. Tak też zrobił. W rezultacie każdy z gości zapłacił po 9 dol.

Policzmy: 3 x 9 dol. = 27 dol. Boj zabrał 2 dol. To daje razem 29 dol. A przecież na początku było 30 dol. Co się stało z brakującym dolarem?

Admix

Niedługo potem do hotelu trafiły dwie panie. Historia była podobna: zapłaciły 30 dol. za pokój, każda wysupłała po 15 dol. Kiedy recepcjonista zorientował się, że policzył o 5 dol. za drogo, kazał nadpłatę oddać bojowi. Ten znowu oddał klientkom tylko po dolarze, a resztę (3 dol.) zatrzymał sobie. W rezultacie każda z pań zapłaciła za noc w hotelu 14 dol.

Liczymy: 2 x 14 dol. = 28 dol. Boj zabrał 3 dol., co daje w sumie 31 dol. A że na początku było tylko 30 dol., mamy odpowiedź: nadmiarowy dolar przywędrował tutaj z poprzedniego przykładu!


Co to jest: Małe,białe, jak podskoczy zielone, jak cie uderzy znika, jak pierdnie to puści pawia a jak stawia "klocka" to beka?

sigurd89

Nie mam pojęcia, ale fajnie zmienia kolory.

Co to jest : Małe, białe, stoi na telewizorze?