• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Zarobki - czyli jak inwestować

Zaczęty przez KamilBossDS, Maj 09, 2009, 23:44:26 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

krychaziom66

ja mam teraz każdego biznesu po 5 (oprócz 5 ostatnich bo dopiero aktywowałem konto PRO) i zarabiam 148k i każdej dziwki po 10 i zarabiam 9 300. w co teraz inwestować ??? obecnie zarabiam 430k na godzine. kupywać nadal biznes czy lepiej dziwki ??

d87mat

Witam.

Gram już od jakiegoś czasu w gangsters. Mam pytanko do raczej bardziej doświadczonych graczy...
Moja zarobki na chwilę obecną to ponad 2,3mln/h. Chciałem się zapytać czy dobrze rozumiem i czy dobrze mi wychodzą moje obliczenia...
A mianowicie: Żeby dziwki i biznesy trzymały się na tym samym poziomie i zarobki były najbardziej opłacalne; według moich obliczeń wychodzi, że trzeba mieć przykładowo: po 3 z każdego biznesu oraz po 15 każdej z dziwek. I dalej np: po 10 każdego biznesu i po 29 każdej z dziwek i dalej po 17 z każdego biznesu i po 43 z każdej dziwek... - I tak dalej i dalej...
Wam też tak wychodzi? Seria budynków i dwie serie dziwek? Dobrze mi to wszystko wyszło?
Tak wychodzi najbardziej opłacalnie?

Liczę na poważne odpowiedzi i z góry dziękuje :)

Pozdrawiam
d87mat

sigurd89

Mniej/więcej tak. Kiosków mam teraz 16, a Aqua Parków 21, bo tak było bardziej opłacalnie, ale szczególnie na początku takie proporcje jakie podałeś są najbardziej optymalne.

d87mat

I masz całkowitą racje Sigurd89 ;) Wszystko przeliczyłem i powychodziło mi tak samo ;) Dzięki wielkie!

czacha96

Moim zdaniem powino się to obliczać inaczej (ale mogę się mylić). Powinno się kupować tak, że jeśli kiosk i Malinka zarabiają po 5zł, to powinny kosztować tyle samo. Np. jak ja mam każdej dziwki po 45, to Malinka wtedy kosztuje 23k. Jeśli każdy biznes mam po 18 to kiosk też kosztuje 23k. Takie jest moje myslenie ale mogę się mylić, do tego dochodzi konto pro i ewentualne bonusy z ringu, lub z gangu.

BlackRider

Cytat: czacha96 w Grudzień 31, 2010, 13:14:32 PM
Moim zdaniem powino się to obliczać inaczej (ale mogę się mylić). Powinno się kupować tak, że jeśli kiosk i Malinka zarabiają po 5zł, to powinny kosztować tyle samo. Np. jak ja mam każdej dziwki po 45, to Malinka wtedy kosztuje 23k. Jeśli każdy biznes mam po 18 to kiosk też kosztuje 23k. Takie jest moje myslenie ale mogę się mylić, do tego dochodzi konto pro i ewentualne bonusy z ringu, lub z gangu.
Ja właśnie inwestuję tak samo. Popieram, bo sądzę, że właśnie tak się powinno.

Opson

Mi po 150 tej dziwce z każdego rodzaju znudziło się w nie inwestować mam ich ponad 2000 tys i przynoszą 300k na h razem a idą już na nie grube bańki. W sumie już większość wyższych lvl nie inwestuje w dziwki nie dlatego , że się nie opłaca , bo nie wiem czy ktoś to przeliczył , ale komu by się chiało tyle klikać  dla kilku zł na h.

sigurd89

Możesz kliknąć kilkanaście razy zanim Ci się odświeży strona i po 10-12 dziwek/budynków kupić jednocześnie. Klikanie po jedenj sztuce rzeczywiście jest bardzo upierdliwe.

Sigurd

polak1111

ja tam kupuje dziwki ^^ i jak kupuje to klikam zanim sie nie odswierzy topo 20-30 dziwek na raz tak mozna kupic:)


Dziwki: 1 155 970 (+16%) zł/h
Dziwki:7499

mega to nie jest, ale grosz do grosza :)

Stonefit

Tak jak już niektórzy wspomnieli wpierw 11 dziwek, później po 1 budynków, dodajemy do 13 dziwek i po 2 budynki.

Btw.
Jak powstanie g2 to raczej nikt nie będzie inwestować na początek..
Wszyscy w lvl =).

polak1111


BlackRider

Cytat: Stonefit w Marzec 06, 2011, 21:35:58 PM
Tak jak już niektórzy wspomnieli wpierw 11 dziwek, później po 1 budynków, dodajemy do 13 dziwek i po 2 budynki.

Btw.
Jak powstanie g2 to raczej nikt nie będzie inwestować na początek..
Wszyscy w lvl =).

I co, ile tych lvl nabijesz bez zarobków ? 50 ? Zarobki są fundamentem gry.

Subrosa

Najlepiej inwestować. Niestety ja popełniłem błąd, i mam małe zarobki.

zulatino

Za małe stawki są na pp aby sie z niego utrzymać...

sigurd89

Cytat: zulatino w Marzec 20, 2011, 17:23:56 PM
Za małe stawki są na pp aby sie z niego utrzymać...

Walcz na ringu - szybciej Cię palec rozboli niż zarobisz. :P Z tego co wiem ~700 pln za walkę to maks. Musisz czekać 10 sekund, zakładam, że te 5 walk w minutę zrobisz - z 6 byłoby ciężko. 5*60=300 walk * 700 zł = 2100. Dwa tysiące sto złotych za godzinę klikania (i 300 pkt bonusu). Przy maksymalnie dobrym SR. Biznesy to na prawdę podstawa. Ja na szczęście jestem już w końcowym etapie inwestowania - biznesy zwracają mi się około roku, jeszcze kilka najdroższych zrównam i finito.

Pozdrawiam
Sigurd