• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Zarobki - czyli jak inwestować

Zaczęty przez KamilBossDS, Maj 09, 2009, 23:44:26 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

krzys077

TomekBKS przeczytaj ten temat od początku !

amis1442

a jak niemam konto pro i mi 3 ostatnie dziwki wygasna a mam je kupione to one beda zarabiac??

krzys077

Cytat: amis1442 w Kwiecień 19, 2010, 16:18:45 PM
a jak niemam konto pro i mi 3 ostatnie dziwki wygasna a mam je kupione to one beda zarabiac??

NIE

amis1442


szyszunia

Wystarczy konto plus... nie potrzeba Krzysiu pro

Luca_Brasi

Cytat: krzys077 w Kwiecień 19, 2010, 16:19:53 PM
Cytat: amis1442 w Kwiecień 19, 2010, 16:18:45 PM
a jak niemam konto pro i mi 3 ostatnie dziwki wygasna a mam je kupione to one beda zarabiac??

NIE

A to co się wtedy dzieje?One nie zarabiają, a są zwracane jakieś koszta ich zakupu?
A jeżeli konto PLUS wygaśnie i po jakimś czasie ponownie wykupię konto PLUS to będę miał tą samą ilość dziwek co przed wygaśnięciem PLUS czy zero?

damianus

One nie zarabiają, a są zwracane jakieś koszta ich zakupu?

Nie zarabiaja nie są zwracane koszta zakupu.. bo one są kupione tylko nieaktywne w kazdej chwili kupujesz konto pro/plus i juz zarabiają.

A jeżeli konto PLUS wygaśnie i po jakimś czasie ponownie wykupię konto PLUS to będę miał tą samą ilość dziwek co przed wygaśnięciem PLUS czy zero?

Bedziesz miał tę samą ilosc dziwek/biznesów nigdzie nie uciekają.

Takie male pytanko: Czy ta gra przypadkiem nie jest na Twój poziom intelektu?? Przeczytaj w grze FaQ/zasady.. i czytaj to co masz napisane gdy dziwki/biznesy wygasna.

Luca_Brasi

Cytat: damianus w Kwiecień 27, 2010, 18:57:39 PM
Takie male pytanko: Czy ta gra przypadkiem nie jest na Twój poziom intelektu?? Przeczytaj w grze FaQ/zasady.. i czytaj to co masz napisane gdy dziwki/biznesy wygasna.

Gra jest jak najbardziej na mój poziom intelektualny.
Za to grzeczna odpowiedź CIEBIE na pewno przerasta.

Ani w FaQ ani w zasadach nic nie pisze o wygasaniu dziwek/biznesów.Nie ma także rozwiniętej myśli konta plus/pro.
Widać to twoją inteligencję przerosło wcześniejsze sprawdzenie a późniejsze skrytykowanie.

Bez odbioru i więcej pokory życzę.

damianus

jak nie ma to wystarczy ruszyć głową= mózgiem (o ile się go ma).. bo nie wszystko dostaje się na tacy..

Cytat: Luca_Brasi w Kwiecień 27, 2010, 19:22:35 PM
Ani w FaQ ani w zasadach nic nie pisze o wygasaniu dziwek/biznesów.Nie ma także rozwiniętej myśli konta plus/pro.

jak już chcesz udawać inteligentnego to zauważ że FaQ, zasady są już NAPISANE a nikt teraz nie PISZE ich.

" Ani w FaQ ani w zasadach NIC NIE JEST NAPISANE o...."

Luca_Brasi

Cytat: damianus w Kwiecień 27, 2010, 19:34:39 PM
jak nie ma to wystarczy ruszyć głową= mózgiem (o ile się go ma).. bo nie wszystko dostaje się na tacy..

No to ruszaj dalej swoją głową,podpowiem że co najwyżej obijesz sobie bardziej swój mózg-o ile go faktycznie masz bądź nadwyrężysz kark.

Ja bez ruszania głową, użyłem szarych komórek i obie formy: pisze i jest napisane są poprawne (uznawane za poprawne w słowniku polszczyzny).

No ale brak racji, trzeba nadrabiać chamstwem.
Czekam na kolejną żenującą ripostę, bo na nic więcej Cie nie stać.

krzys077

spokój bo po banie na głuuuuuuuugi czas.

polak1111

JAK MAM INWESTOWAC?!?!?!?!? mam 2 dziwki i 6 budynków! to dobrze? co kupic za 539 zl? w co teraz ladowac?! onoenoene11111!!?

krzys077


Avalen


zulatino

ja 4 pierwsze dziwki po 200, reszta po 100... teraz czekam, az mi sie na samolot nazbiera i potem po 50 kazdego biznesu ;d
Dziwki:1921
Budynki:1486