• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Zarobki - czyli jak inwestować

Zaczęty przez KamilBossDS, Maj 09, 2009, 23:44:26 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

KamilBossDS

Podam tutaj zarobki jeżeli miało by się każdy biznes po jednym i każdą dziwkę po jednej, może nie przydatne ale zawsze coś;D

Biznes - 72 358 zł/h           Kasa którą trzeba wydać na całą kolejkę z kontem plus - 69 033 000 zł (Do każdej kolejnej kolejki wystarczy dodać 20%)
Dziwki - 1 831 zł/h             Kasa którą trzeba wydać na całą kolejkę z kontem plus - 164 400 zł    (Do każdej kolejnej kolejki wystarczy dodać 20%)
Suma = 74 189 zł/h                                                                                     = 69 197 400 zł


Wyliczyłem sumę ile trzeba wydać kasy na całą kolejkę biznesów i dziwek.

yahoo

#1
oplaca sie tak durzo inwestowac w biznes i dziwki??

Sokol

na poczatku w dziwki az bedziesz mial kazdej po 11 a potem biznes!! i duzo inwestuj bo to najlepsza opcja na gre w przyszlosci

KamilBossDS

Sokol masz racje ;) Na początku inwestować;P Ja na 30 lvl sprzedałem wszystko, majątek, Broń i kamizelkę:P Żeby zainwestować;) Potem jak już się koszt zwróci to kasa będzie wpływać na konto a ty tylko będziesz sobie dokupywał następne dziwki i biznesy :)

Con Vitos

... i słowniki ortograficzne, będzie to dobra inwestycja na przyszłość Panie Yahoo :)

Gruby1938

lepiej kupowac wszystkie dziwki czy powiedzmy same ostatnie

Sokol

Cytat: Gruby1938 w Maj 29, 2009, 14:41:32 PM
lepiej kupowac wszystkie dziwki czy powiedzmy same ostatnie


kupuj wszystkie zebyś miał po 11 kazdej ;]

Gruby1938


Popielus

bo 11 to ładna liczba ::)

Gruby1938

Serio sie pytam  :-\

Franczesko

bo jest to najbardziej opłacalne

miha13

stosunek zarobkow do ceny sie liczy... im wyzszy tym szybciej ci sie zakup dziwki/biznesu zwroci... dlatego najlepiej jest kupic po 11 kazdej, bo ta powiedzmy co kosztuje 5k zarabia 5, zwroci ci sie po 100 dniach.. wiec lepiej kupic ta niz powiedzmy za 10k i ma zarabiac 7 bo wtedy ci sie zwroci po wiekszej ilosci dni...

Gruby1938

A jak kupowac Biznes ???

Franczesko

Cytat: Gruby1938 w Czerwiec 01, 2009, 13:32:53 PM
A jak kupowac Biznes ???


Klikasz na zakładkę biznes, a później przycisk "kup" obok wybranego biznesu. 

Gruby1938

nie o to mi chodzi kupoowac jak dziwki po 10-11 kazdej czy co??