Autor Wątek: Konkursy i gry forumowe - zasady (dla G1 i G2)  (Przeczytany 6661 razy)

socker1

  • Gość
Konkursy i gry forumowe - zasady (dla G1 i G2)
« dnia: Kwiecień 05, 2011, 14:03:58 pm »
1. Rejestrując konto na forum należy wpisać ten sam nick, z którego korzystasz w grze (to koniecznie, aby brać udział w grach forumowych).

2. Jeżeli chcesz się zarejestrować na forum, ale Twój nick jest już zajęty (czyli, np. ktoś na 1 bądź 2 świecie korzysta z tego nicku) to musisz do nazwy nowego konta na forum dopisać "-g1" lub "-g2" w następującym wzorze:

nick-g1       lub       nick-g2


3. Jeżeli posiadasz konto w grze na 1 jak i na 2 świecie i masz taki sam nick... wtedy wystarczy, że zarejestrujesz jedno konto na forum o tej nazwie (nie należy rejestrować 2 kont według wzoru "nick-g1" i "nick-g2"... lecz jedno według wzoru: "nick").

4. Jeżeli na g1 masz inny nick niż na g2, wtedy nie musisz rejestrować dwóch kont. Powinieneś napisać do admina informację jaki masz nick w g1 i g2. Zalecamy (i prosimy) aby na obydwu światach mieć taki sam nick.

5. W przypadku, gdy użytkownik wygra bilety w grach forumowych (np. w multilotku) to otrzyma je zarówno na 1 jak i 2 świecie zakładając, że:
a) ma taki sam nick na obydwu światach
b) przedtem zgłosił adminowi jaki ma nick na 1 i 2 świecie

6. Jeżeli użytkownik ma na forum zarejestrowane 2 konta... wtedy nie może zostawić typowań na jednym i drugim koncie (nie zostanie to zaliczone). W takim przypadku użytkownik może typować jeden raz tylko na 1 koncie, a gdy wygra bilety to otrzyma je na obydwu kontach (gdy spełnił warunek z punktu 5b).
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2012, 22:33:51 pm wysłana przez admin »