• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Dom w "Gangsters"

Zaczęty przez luamww, Sierpień 12, 2011, 11:08:35 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

luamww

Mam pomysł a w zasadzie pomysły które myślę że urozmaiciły by tą grę pod względem wizualnym niedużym kosztem pod względem wielkości strony , więc pierwszy z pomysłów to dodatkowa opcja w grze
-Dom-a natomiast w grze dostępne są już domy w majątku ale jest możliwość kupienia tylko jednego, a po modyfikacji można byłoby kupić każdy z nich.Każdy z domów miałby inne opcje i zastosowanie.Np.:
http://zapodaj.net/4ad92c438d9c.jpg.html Zdjęcie przykładowe
Kawalerka 25m2-(+10 energii /h+1000zł za wynajem [możliwość włączenia tej opcji po 10lvl i tylko na 3 dni] )
Mieszkanie 75m2-(+25 energii /h+2500zł za wynajem [możliwość włączenia tej opcji po 15lvl i tylko na 4 dni])
Dom 100m2-(100 energii /h + ? ) 
Dom 150m2-(150 energii /h + ? )
Dom 300m2-(300 energii /h + ? )
Dom 400m2-(400 energii /h + ? )
Willa-(500 energii /h + 200,000zł /24h [po 30lvl i tylko na 5 dni])
Willa Lux-(+600 energii /h+300,000zł /24h za wynajem [po 45lvl i tylko na 6 dni])
Willa na wyspie-(+999 energii /h + dostęp do dodatkowej wyspy+Dodatkowa broń)
Wszystko oprawione władną grafikę niemusi być animowana lecz było by ciekawiej

2.Pomysł to Praca w końcu nawet gangster musi od czegoś zacząć ;D W biznesie mamy do kupienia różne budynki kioski,sklepy itp a jakby można było by w nich pracować? co wy na to ? Ale moim zdaniem praca powinna być włączana do poziomu 5 automatycznie po wylogowaniu a potem na wyższych lvl trzeba by było ustawiać od kturej do kturej.

3.Pomysł to Black Jack w Kasynie chyba każdy wie o co chodzi...

4.to nielegalne wyścigi samochodowe lub motorowe w grze przez co trzeba by było chyba nowy silnik do stronki,chociaż nie wiem za bardzo xD ale jak już to wystarczylo by dodać parametry,garaż,i takie tam.

5.jest giełda ,czyli zakupywanie akcji od firm i fajnie by było gdyby notowania na giełdzie były by prawdziwe chociaż nie muszą.

6.dzielnice w gangach mogły by być ukazane na mapkach (Tak jak w GTA SA) to by było fajnie i każdy gang oznaczony by był swojim kolorem na mapce.

to chyba wszystko jeżeli taki post już był to sorki ale nie chciało mi się wszystkiego przeglądać.Jeśli będzieci postować to prosze najpierw by powiedzieć czy wam sie te pomysły podobają.

zulatino

1. Jestem za :)

2. Tu wg. mnie można by bardziej rozbudować... tzw. zatrudnianie pracowników, pensje dla nich itp

3. Wątpię, żeby doszła jakas gra w kasynie nowa.

4. Na nie.

5. Na nie.

6. Można by zrobić, aczkolwiek raczej rozgrywka sie przez to nie poprawi.

krzys077

#2
1.Jak to zwiększy rozrywkę ? Każdy po czasie kupi to co trzeba i już koniec zabawy.
2.Taka opcja funkcjonowała w polskich gangach i grosze się na tym zarabiało.Tutaj by to był kolejny sposób na łatwą kasę.
3.Było nie przeszło.
4.Było nie przeszło.
5.Było nie przeszło (http://forum.gangsters.pl/index.php?topic=34.0).
6.Było nie przeszło (http://forum.gangsters.pl/index.php?topic=1703.0).

Czytaj forum i wyciągnij wniosek co czeka twoje pomysły  ;)

El Maestro

5 jest fajne, no ale jak KRZYS mowi ze nieprzejdie... to szkoda czasu, swoja droga mało co fajnego przechodzi...

zulatino

Giełda w gangsters nie ma sensu, bo np. demot, tiberius itp wykupią wiekszosc akcji i sie konczy gieldowanie :P

El Maestro

dokładnie, limity musza byc, ewentualnei kazdy by dostał na starcie jakis % akcji i moglby nimi handlowac, + dodatkowo wykupic jakas czesc z ogolnej puli w zaleznosci np od lvl'a

El Maestro

Cytat: El Maestro | El Presidente w Sierpień 14, 2011, 10:58:32 AM
dokładnie, limity musza byc, ewentualnei kazdy by dostał na starcie jakis % akcji i moglby nimi handlowac, + dodatkowo wykupic jakas czesc z ogolnej puli w zaleznosci np od lvl'a


oczywiscie np od 90lvl + zeby kukły niedostawały.