• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Deklaruje (5 tyś pln ) w Biletach Jeśli Wprowadzicie Modyfikacje Zarobków

Zaczęty przez sezar33, Sierpień 06, 2015, 14:54:05 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

sezar33

Pośle  9000  Biletów (5 tyś  pln  ) Jeśli  Wprowadzicie  Nowe  Dziwki  Uważam  Ze to Dobra  Motywacja  za kilka  Godzin  Waszej  Pracy  przy  g2 Moze  To nie Duża  Zmiana  w Grze  Ale mi i Innym Będzie  Się  Lepienie  Grało  Puki  Co Wstrzymuje  się z Przelewami . NIE koniecznie  Muszą  Być  Dziwki  Mogą  być  Biznesy  lub nowy VIP  nowe budynki  do Zarobków 

cimek

Pomysł dobry ale mi szkoda by było kasy lecz może to ich do czegoś zmobilizuje.

sezar33

Wreszcie  Było  By co robić  Mona By Było  Klikać  Tego Vipa  do Dziw  i Kupować  Je na szt  Niech  Tylko  Wprowadza  10 lub 20 Nowych  Panien  Wedle  Uznania  Albo Żeby  Było  Opłacalne  Kupować  Alfonsow  Tez  można  Wprowadzić  Nowych 

AndrewMaster


sezar33

I nie Oferuje  Żadnej  Łapówki  Tylko  Zachęcam  Żeby  Było  Jasne  powoli  Nudno  się robi  na g2  a Lubie  Ta  Grę  to Dobre  zabijanie  czasu  Pozdrawiam 

Trollka51


Pt4szek

 http://forum.gangsters.pl/index.php?topic=19868.0
Cytat :     "Zgadzamy się z poglądami wyrażonymi przez gracza hopek (vel Majin Vegeta - chociaż widać, że gracz się szybko denerwuje - zalecamy melisę) i Pt4szek  - celem nie było to, aby wszystko było tak samo opłacalne.
Nie oznacza to, że za jakiś czas nie będzie zmian w zarobkach lub dodanie nowych panienek, jednak obecnie staramy się wprowadzać nowe opcje (modernizować stare), a nie zwiększać tylko cyferki w bazie - temat na tę chwilę odrzucamy.


Pozdrawiamy,
Załoga Gangsters.pl"

Weź sobie odpuść Admin wyraźnie napisał

sezar33


wsgame

Nie jest to zły pomysł ale w innej formie by trzeba go wprowadzić, bo jak było już mówione to tylko powiększy przepaść pomiędzy graczami.

Wyplacalni.p

Cytat: wsgame w Sierpień 06, 2015, 15:54:00 PM
Nie jest to zły pomysł ale w innej formie by trzeba go wprowadzić, bo jak było już mówione to tylko powiększy przepaść pomiędzy graczami.

W tej chwili to jest już przepaść ;)

danielos112

V.I.P

Majin Vegeta

żal!
jakbyś chciał na serio dać kasę to byś napisał do nich na pw a nie pierdzielił na forum pod publikę!!
żal gadać!
puknij się pan w łeb.

a w dodatku to zwalony pomysł. to tak jakbym poszedł do sklepu i powiedział "daj mi czipsy to dam wam za nie kase"
żałosny teatrzyk.

pomysł głupi
ucierpią słabi gracze.
pozdro.

danielos112

Cytat: Majin Vegeta w Sierpień 06, 2015, 21:59:28 PM
żal!
jakbyś chciał na serio dać kasę to byś napisał do nich na pw a nie pierdzielił na forum pod publikę!!
żal gadać!
puknij się pan w łeb.

a w dodatku to zwalony pomysł. to tak jakbym poszedł do sklepu i powiedział "daj mi czipsy to dam wam za nie kase"
żałosny teatrzyk.

pomysł głupi
ucierpią słabi gracze.
pozdro.

Dokładnie też tak myślę ;)
V.I.P

admin