• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

OSZUST

Zaczęty przez MAXXXER96, Styczeń 30, 2014, 20:20:33 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

MAXXXER96

Zaraz zaraz ja nie wyłudzałem żadnych haseł tylko  napisałem w kilku postach "temat do zamknięcia"

MaciaseK

a z kad mamy to wiedziec że nie wyłudzałes? w grze bywało wiele ,,adminów,, wyłudzających hasła ;p był też Admin. wiec akurat źle trafiłes;p ja o nic Cie nei oskarżam ale zobacz że nie ma co robic sobei takich żartów bo mozna na tym źle wyjśc

Wyplacalni.p

Cytat: MAXXXER96 w Luty 03, 2014, 22:41:23 PM
Zaraz zaraz ja nie wyłudzałem żadnych haseł tylko  napisałem w kilku postach "temat do zamknięcia"

Sam zamknij temat klawiszem "ZMKNIJ WĄTEK",  a jak modertor lub admin zamknie, to już go nie otworzysz ;)

Don Tusk

Cytat: MaciaseK w Luty 04, 2014, 00:48:29 AM
a z kad mamy to wiedziec że nie wyłudzałes? w grze bywało wiele ,,adminów,, wyłudzających hasła ;p był też Admin. wiec akurat źle trafiłes;p ja o nic Cie nei oskarżam ale zobacz że nie ma co robic sobei takich żartów bo mozna na tym źle wyjśc
Nie musisz wiedzieć że NIE wyłudzał, bo dopóki komuś nie udowodniono winy, to jest po prostu niewinny. Jeżeli są przypuszczenia że wyłudzał, to to wykazać, i oczywiście zbanować.
Na G1 pojawiła się swego czasu fala adminn'ów, admiin'ów i innych podobnych, na szczęście parę banów załatwiło sprawę.