• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

OSZUST

Zaczęty przez MAXXXER96, Styczeń 30, 2014, 20:20:33 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

MAXXXER96

W grze jest OSZUST wyłapujący hasła itp

Siema
Znalazłem super stronę która daje kasę w grze gangsters.pl http://buggangsters.latwy.pl chciałbym z Tobą się nim podzielić i założyć wspólny gang będziemy najlepsi. Wystarczy wejść na stronę i wypełnić formularz, mi się udało. http://buggangsters.latwy.pl
2014-01-30 20:15:25, Od: Amnesia haze
Usuń | Odpowiedz

ghosty1337

 Znalazłem super stronę która daje kasę w grze gangsters.pl http://buggangsters.latwy.pl chciałbym z Tobą się nim podzielić i założyć wspólny gang będziemy najlepsi. Wystarczy wejść na stronę i wypełnić formularz, mi się udało. http://buggangsters.latwy.pl
2014-01-30 21:05:27, Od: TheBestGangster


Zmienia konta:)

MAXXXER96

No to bana na ip albo multi ip itp da się tylko ze adminowi nie będzie się chciało

Wyplacalni.p

Admin o nic nie dba, ani o użytkowników i ani o bezpieczeństwo gry wraz z Graczami.

STANDARD ;)

broliqe

serio jakiś debil w to uwierzył i stracił konto ?

Szczerze powiedziawszy niech powstają takie stronki, niech ludzie tracą konta to moze wkońcu sie czegos naucza ;)

MaciaseK

Cytat: MAXXXER96 w Styczeń 30, 2014, 20:20:33 PM
W grze jest OSZUST wyłapujący hasła itp

a co Ty lepszy jestes? sam robiłeś jeszcze gorzej bo sie pod administracje podszywałeś.

MAXXXER96

#6
Wiesz co naciągnąłem administracje na 1mld  zł zabiłem kilku adminów i spaliłem serwery gry weź się walnij człowieku w głowę . Z tego co wiem to w pl mam prawo używać nicka jakiego chce jeśli jest dostępny w grze i mam prawo pisać sobie co chce ( nie obraźliwie itp) . Ja napisałem " wątek został zamknięty" i  to jest dla ciebie gorsze niż wyłudzanie pieniędzy od graczy BRAWO DLA ciebie.

Wyplacalni.p

CytatArt. 190. § 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 2. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.

CytatArt. 191. § 1. Kto stosuje przemoc wobec osoby lub groźbę bezprawną w celu zmuszenia innej osoby do określonego działania, zaniechania lub znoszenia,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§ 2. Jeżeli sprawca działa w sposób określony w § 1 w celu wymuszenia zwrotu wierzytelności,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

CytatArt. 115. § 1. Czynem zabronionym jest zachowanie o znamionach określonych w ustawie karnej.

Cytat§ 12. Groźbą bezprawną jest zarówno groźba, o której mowa w art. 190, jak i groźba spowodowania postępowania karnego lub rozgłoszenia wiadomości uwłaczającej czci zagrożonego lub jego osoby najbliższej; nie stanowi groźby zapowiedź spowodowania postępowania karnego, jeżeli ma ona jedynie na celu ochronę prawa naruszonego przestępstwem.

CytatArt. 12. § 1. W sprawach o przestępstwa ścigane na wniosek postępowanie z chwilą złożenia wniosku toczy się z urzędu. Organ ścigania poucza osobę uprawnioną do złożenia wniosku o przysługującym jej uprawnieniu.
§ 2. W razie złożenia wniosku o ściganie niektórych tylko sprawców obowiązek ścigania obejmuje również inne osoby, których czyny pozostają w ścisłym związku z czynem osoby wskazanej we wniosku, o czym należy uprzedzić składającego wniosek. Przepisu tego nie stosuje się do najbliższych osoby składającej wniosek.
§ 3. Wniosek może być cofnięty w postępowaniu przygotowawczym za zgodą prokuratora, a w postępowaniu sądowym za zgodą sądu - do rozpoczęcia przewodu sądowego na pierwszej rozprawie głównej, chyba że chodzi o przestępstwo określone w art. 197 Kodeksu karnego. Ponowne złożenie wniosku jest niedopuszczalne.


CytatArt. 107. Kto w celu dokuczenia innej osobie złośliwie wprowadza ją w błąd lub w inny sposób złośliwie niepokoi,
podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1.500 złotych albo karze nagany.


Cytat(SN z dn. 2 grudnia 2005r., IV KK 98/2005, OSNKW 2006/4 poz. 36)


Czytaj więcej na Infor.pl: http://www.infor.pl/prawo/forum/thread/48997,podszywanie-sie-pod-kogos-innego.htm##ixzz2sBNJzMfy

MAXXXER96

#8
Wyplacalni.p Wychodzi na to ze mam dożywocie i przez cale życie będę pracował tylko na długi. Myślisz ze się popisałeś z "POLSKIM PRAWEM"  to brawo dla ciebie ( widownia klaskamy ) . W pl nie ma czegoś takiego jak kara za takie coś niby w kodeksie jest ale w praktyce nie ma. Miałem już sprawę karną za 2 rysy 2 mm na starym aucie i za wypadek motocyklowy (nie moja wina nie ustąpił mi sąd przyznał mi racje motor do kasacji a on dostał tylko 100 zł mandatu). Więc ja na polskie kodeksy mam za przeproszeniem wyje*bane . A no jeżeli chcesz mi przedstawiać kodeks to postaw pierw zarzuty i do każdego z nich przypisz paragraf. W POLSCE MAMY (podobno) WOLNOŚĆ SŁOWA o którą nasi dziadkowie babcie może ojcowie itp walczyli. Przeczytaj definicję "wolność słowa" i wtedy porozmawiamy .

MAXXXER96

Pomogę ci

źródło http://pl.wikipedia.org/wiki/Wolność_słowa

Wolność słowa – prawo do publicznego wyrażania własnego zdania oraz poglądów, a także jego poszanowania przez innych. Współcześnie jest uznawana jako standard norm cywilizacyjnych, chociaż często nakładane są na nią pewne ograniczenia, np. w sprawach publicznego obrażania innych osób.


Wolność słowa w Polsce

Wolność słowa w Polsce po raz pierwszy potwierdzona została przez Kazimierza Wielkiego w 1347 roku w tzw. statutach wiślickich.
Brak wolności słowa charakteryzuje systemy teokratyczne, totalitarne i autorytarne. Represje związane z wolnością słowa nie są tylko domeną wyżej wymienionych systemów, są spotykane także w krajach uważanych za przestrzegające zasad demokracji. Zazwyczaj związane jest to z presją kogoś na wyższym stanowisku, czy też osoby mającej wpływy w środowiskach decyzyjnych (np. polityk, redaktor encyklopedii, dziennika, itd.). Zazwyczaj odbywa się to poprzez blokowanie treści (informacji), które są niewygodne, niepotwierdzające poglądów osoby represjonującej. Wolność słowa gwarantuje art. 14, 25, 49, 53 oraz 54 Konstytucji RP.
W rzeczywistości wolność słowa rzadko jest w pełni nieograniczona, np. w Polsce Kodeks karny zabrania publicznego znieważania Prezydenta RP oraz innych konstytucyjnych organów RP, przestępstwem może być też pomówienie i zniesławienie. Ponadto przestępstwem jest zaprzeczanie publicznie i wbrew faktom zbrodniom nazistowskim, komunistycznym oraz innym zbrodniom przeciw pokojowi, ludzkości oraz zbrodniom wojennym, czyli tak zwany negacjonizm. Przestępstwem jest też obraza uczuć religijnych, która wzbudza wiele kontrowersji. Według Jerzego Urbana taki zapis w przepisach prawa jest "szczytem idiotyzmu"[1], gdyż uważa, że nie da się obrazić uczuć, do których zalicza się też miłość lub nienawiść[1]. Z kolei serwis Racjonalista.pl uważa iż ten przepis może być nadużywany celem zwalczania treści niewygodnych dla konkretnej wspólnoty wyznaniowej[2][3]. Jako przykład podaje sytuację z roku 2001, kiedy to grupa tysiąca osób wniosła pozew przeciwko projekcji filmu Dogma na terenie Polski. W trakcie procedur prawnych okazało się że z grupy pozywających, film obejrzało zaledwie 12 osób, w związku z czym nie mogły zostać obrażone czymś, z czym nie miały kontaktu[2]. Ponadto tygodnik Wprost zauważa dwa procesy sądowe w Polsce tyczące się obrazy uczuć religijnych, w których to pojawiają się skrajnie różne wyroki. W jednym z nich skazano Dorotę Rabczewską za wypowiedź sugerującą iż autorzy Biblii mieliby ją pisać pod wpływem środków odurzających oraz alkoholu. Skarga konstytucyjna o stwierdzenie niezgodności art. 196 k. k. z Konstytucją została przyjęta do rozpatrzenia przez Trybunał Konstytucyjny[4]. Natomiast Adam Darski, który został pozwany za publiczne podarcie Biblii w trakcie koncertu, został uniewinniony, gdyż sąd uznał to za przejaw działalności artystycznej[5].
W Polsce wolność słowa jest ograniczona m.in. przez Konstytucję i Kodeks karny:
Art. 13.
Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa albo przewiduje utajnienie struktur lub członkostwa.
Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks karny (Dz. U. z 1997 r. Nr 88, poz. 553, z późn. zm.):
Art. 196.
Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
Art. 212. § 1.
Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
Art. 216. § 1.
Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła,
podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
Art. 256.
§ 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto w celu rozpowszechniania produkuje, utrwala lub sprowadza, nabywa, przechowuje, posiada, prezentuje, przewozi lub przesyła druk, nagranie lub inny przedmiot, zawierające treść określoną w § 1.
Art. 257.
Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowościowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Manchuckster

MAXXXER96 - masz rację, możesz używać nicku jakiego chcesz jeżeli jest tylko dostępny. Pod warunkiem, że nie narusza niczyjej godności, nie jest powiązany z dyskryminacją (rasistowski, gejowski, wyznaniowy, etc....)

Wyplacalni.p - po co te artykuły? Wątpię by ktoś naciągnął kogoś w tej grze na kwotę 420 zł co w efekcie nie wyczerpuje znamion przestępstwa, może być co najwyżej wykroczeniem. Jak chcesz mogę Tobie każdy przytoczony przez Ciebie artykuł przelać na polskie słowa ponieważ nie wiesz chyba jak to interpretować.

Po trzecie. Jak ktoś ma miękkie serce i ufa każdemu to musi mieć twardą dupę

Wyplacalni.p

Cytat: Manchuckster w Luty 03, 2014, 15:21:41 PM
MAXXXER96 - masz rację, możesz używać nicku jakiego chcesz jeżeli jest tylko dostępny. Pod warunkiem, że nie narusza niczyjej godności, nie jest powiązany z dyskryminacją (rasistowski, gejowski, wyznaniowy, etc....)

Wyplacalni.p - po co te artykuły? Wątpię by ktoś naciągnął kogoś w tej grze na kwotę 420 zł co w efekcie nie wyczerpuje znamion przestępstwa, może być co najwyżej wykroczeniem. Jak chcesz mogę Tobie każdy przytoczony przez Ciebie artykuł przelać na polskie słowa ponieważ nie wiesz chyba jak to interpretować.

Po trzecie. Jak ktoś ma miękkie serce i ufa każdemu to musi mieć twardą dupę

MAXXXER96  - Co prawda, to nie miałeś prawa używać podobnego nicku, jaki użył pisząc Admin. Ponieważ jest to podszywanie się pod Administratora gry, ale weź ty bądz Administratorem, widzisz że ktoś pisze Admin. to już byś się pienił z tego powodu i na jedno wychodzi, więc to zrozum, że to nie właściwe.
Oczywiście możesz mieć każdy nick jaki sobie wymyślisz, ale akurat nie Admin. , ponieważ wzięłeś specjalnie ten nick z premedytacją i bez zgody Administratora gry, a takie zjawiska nie powinny się pojawiać.

Manchuckster - Jest taka różnica, że ja nie podszywam się pod nikogo i nie pobieram od nikogo żadnych pieniędzy, nie kradnę kont i nie daję hasła, by nie mieć pretensji do całego świata, a bo on to, a bo on tamto, poprostu gram uczciwie.
Cytowałem wcześniej dla wiadomości, ale nie po złośliwości.

MAXXXER96

Dobra temat do ZAMKNIĘCIA bo jeszcze admin spali serwery . :)

Manchuckster

Czyli cała ta sprawa o login Admin..
Wypłacalni.p teraz rozumiem i masz rację. Co prawda ta gra nie ma na celu zarabiania pieniędzy tylko gra pomiędzy ludzmi z całej polski w ramach zabawy i tutaj K.K. raczej nie ma zastosowania, ewentualnie K.C.

Ale co do loginu, masz rację. Tylko kto uwierzył, że Admin. chciałby czyjeś hasła, jest "właścicielem" darmowej gry przedlądarkowej i ma dostęp do wszystkich kont, nie potrzebuje do tego naszych haseł.

Wyplacalni.p

Admin ma własny system który jest oparty pewnie na Apache i steruje wszystkim na stronie, ale uwierzy tylko naiwna osoba, która nawet nie pofatyguje się by sprawdzić E-Mail, przeglądnąć zasady i Regulamin, w którym pisze że admin nigdy nie prosi o hasło do konta, tak samo w NFS World gdzie 4 osoby straciły konta, a mnie buchnęli konto za 2 000 zł, wzięłem telefon, zadzwoniłem do EA Games i konto odzyskałem w 5 minut, tutaj takiej możliwości nie mamy, gdyż trzeba cierpliwie oraz długo czekać, aż szanowny Admin wejdzie na skrzynkę, odczytując i jednocześnie rozpatrując długo sprawę.