• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Proszę was drodzy gracze o wsparcie

Zaczęty przez Manchuckster, Styczeń 31, 2015, 16:16:37 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Manchuckster

Wczoraj przypadkowo zmieniłem typowania w skokach zamiast niedzielnych zawodów, zawody piątkowe czym naruszyłem punkt 5 regulaminu.
Z uwagi na fakt, że w zeszłym roku była podobna sytuacja gdzie kilku graczom admin cofnął typowania do pewnej godziny również i teraz chciałbym skorzystać z tego prawa.
Proszę o wsparcie graczy z czołówki kl. generalnej skoków.

Od: konkursy [admin]

Witam,
rozumiemy sytuacje, która wynikła z pomyłki użytkownika. Niestety uznanie typowania z przed edycji postu spotka się z krytyką innych graczy rywalizujących o kluczowe pozycje w rankingu. Z naszego punktu widzenia typy mogłyby zostać uznane.



Więc pytanie brzmi: Czy zgadzacie się na to by admin cofnął moje typowania sprzed  31 Stycznia, 2015, 01:01:20 do typowań, które były zamieszczone do godziny 18:00 z dnia  30 stycznia ?.
Zależy mi głównie na ocenie graczy z czołówki:

1.   mati_santos   
2.   profek   
3.   Simonix   
4.   wiatrak93   
5.   adi_89   
6.   Amstri   
7.   Marko27   
8.   GOpoznan/Mcdonalds   
9.   matosz   
10.   klocencjusz   

Simonix

Swoje typowanie też zmieniłem i zmieniłem na gorsze więc ja się nie zgadzam na takie coś po to jest regulamin żeby go przestrzegać. W zeszłym roku spóźniłem się z typowaniem minute  też nie miałem zaliczonego typowania no niestety regulamin jest i tyle w temacie!!!

klocencjusz

Nie widze zadnego problemu w tym zeby to cofnac,obswiecilem i widze ze to pomylka ,ale regulaminu nie zmienie .Pare razy mialem pomylke typu podwojne losowanie . Pomylki kosztuja np.-10 pkt.

klocencjusz

W regulamine nie ma co bedzie w przypadku dyskwalifikacji Polski  :o

mati_santos

Ja byłbym za ale skąd możemy wiedzieć jakie byly typowania przed ta godzina?

klocencjusz
Skok Naj. Polaka to skok stocha 134,5m i tak powinno zostac bo tyle skoczyl.

Manchuckster

Typowanie przed zmianą to było:
1. Stoch
2.Freund
3.Kraft

Odległość: 149
Polski skok: 147

prpablo


Marko27

Mi cofnięcie nie przeszkadza, ale to tylko moje zdanie ;)
7,11,15,22,29,36,44,57,63,77

profek

dla mnie nie ma problemu, czyli zgadzam się.