• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

broń,kama i majątki

Zaczęty przez ixat32, Kwiecień 28, 2015, 05:46:04 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Never

Sam pomysł nie jest zły, majątku powinno się kupować tyle ile się chce, bez ograniczeń na ile hajsu starczy, co do broni i kamizelki to mogłoby być tak samo, tylko z ograniczeniem czyli im lepsza broń tym mniej sztuk można posiadać, tak samo z kamą, jednakże trzebabyło zrobić tak by przy sobie mieć jedną, ewentualnie drógą broń jakąś gorszą, a resztą to w składzie

wiktor565

a ja jestem ZA mimo że nie jestem aż tak dobry

Dk-133


Majin Vegeta


Buko1916

ja tam nie mam nic przeciwko temu pomyslu ,jestem za

Dk-133

nowe bronie i kamizelki by sie przydały + kupno % do kamizelki

admin

Pomysł bardzo ogólny, brakuje opisu wpływu na główne statystyki - czyli SV, SA i ST. Jeżeli pomysł miałby polegać na czymś takim jak:

"Dokupię sobie do mojej broni granaty i dynamit to zwiększę sobie SV"
to odpada, bo to nie różni się praktycznie niczym od dodania nowej mocniejszej broni - czyli "czym więcej mam kasy tym mniej muszę myśleć, a SV ciągle rośnie".

Pozdrawiam,
Administrator Gangsters.pl

Dk-133

tak jak jest teraz bronie i kamizelki tylko zeby było ich wiecej . A kamizelke zrobic tak jak jest strzelnica do broni

wsgame

Mi się podoba  urealistyczni to grę i jak poprzednik  dobrze powiedział,gra jest tak zrobiona, że bogatsi zawsze będą się bogacić szybciej.

wsgame

Trening kamizelki też ciekawy pomysł, można by dać ćwiczenie uników, lub samoobrona i z tego % na wzór strzelnicy. Bo kamizelka nie tylko broni przed strzałami ale też przed nożem i podobnymi atakami ,a do tego trzeba trening .

Wyplacalni.p

Cytat: wsgame w Sierpień 06, 2015, 16:15:38 PM
Trening kamizelki też ciekawy pomysł, można by dać ćwiczenie uników, lub samoobrona i z tego % na wzór strzelnicy. Bo kamizelka nie tylko broni przed strzałami ale też przed nożem i podobnymi atakami ,a do tego trzeba trening .

Pisze że na jeden temat, 1 pomysł, tak więc mamy tu już 2 pomysły w jednym temacie i nie przejdzie, ponieważ admin zamknie, lub przeniesie na osobny temat. ;)

admin

Dokładnie:)

Temat zamykamy bo zrobiło się chaotycznie. Jeżeli te 2 pomysły są aktualne to proszę o ponowne założenie wątku do nich.

Co do nowych broni i kamizelek - tak jak już zostało wspomniane w poprzedniej wypowiedzi - to o tyle zły pomysł, że nie zwiększa atrakcyjności gry na długo (a wręcz na bardzo krótko), jednak jeżeli gracze tego chcą to nie wykluczamy dodania czegoś w tym zakresie (jednak nie możemy się zobowiązać terminem, bo nie mamy żadnego potwierdzenia "od góry", że możemy to wprowadzić).

Pozdrawiamy,
Załoga Gangsters.pl