• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

G2 to przekręt

Zaczęty przez GacekBoss, Grudzień 31, 2011, 22:31:46 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Adrian

Cytat: GacekBoss w Styczeń 02, 2012, 18:33:16 PM
chomiku?

czytać nie potrafisz? jest tam wyraźnie napisane do kogo to kieruje :)

sirkompik

Noi to jest oczywiste... Tylko czemu chomiku:P

GacekBoss

Czytac umie , nie pytam sie do kogo to tylko dlaczego?

alvaro34


Tak możecie traktowa graczy co wpłacili 1 zł na ta gre a nie tych co władowali pare  tys zł. chyba was pojebało .
 

Tak moim zdaniem to ciebie troche poje**** hehe ;d pare tysi w gre wje*** nie no dobre hehe ;) Nie no loozik jak kto lubi ;)

sigurd89

Panowie jest Nowy Rok! Kupcie sobie karnety na siłownie, popakujcie trochę, pójdźcie na parę treningów jakichś wybranych przez Was sportów walki i pogadajcie sobie na solo. Proszę. Będzie na forum spokojniej...

Z mojej perspektywy - gracza nie grającego na G2 - wygląda to tak. Każdy ma pretensje do kogoś, tym większe im więcej rl gotówki w grę wpakował. Oszukiwała część graczy, nie wiem czy większość (ponad połowa) czy tylko część, ale skorzystało na tym wielu. Czy moderatorzy również? Nie wiem, nie mam pojęcia. Moderator to też gracz (poza Krzysiem), szczególnie jeśli mówicie o barowych modach. Tworzycie 10tki tematów przez przekręty na których skorzystało sporo graczy... Ech... Szkoda słów. ;(

Pozdrawiam
Sigurd

siwix

Cytat: GacekBoss w Grudzień 31, 2011, 22:31:46 PM



Tak możecie traktowa graczy co wpłacili 1 zł na ta gre a nie tych co władowali pare  tys zł. chyba was pojebało .

Ja wpakowałem "1 zł" na tą grę i co jakiś inny jestem, zasługuję na inne traktowanie? Uważasz , że mając kasę jesteś lepszy, zasługujesz na lepsze traktowanie? No to zonk.
4--13--21--27--34--49--53--62--67--77

[G1]proof[G2]

Cytat: siwix w Styczeń 17, 2012, 20:39:20 PM
Cytat: GacekBoss w Grudzień 31, 2011, 22:31:46 PM



Tak możecie traktowa graczy co wpłacili 1 zł na ta gre a nie tych co władowali pare  tys zł. chyba was pojebało .

Ja wpakowałem "1 zł" na tą grę i co jakiś inny jestem, zasługuję na inne traktowanie? Uważasz , że mając kasę jesteś lepszy, zasługujesz na lepsze traktowanie? No to zonk.

Wydaje mi się że uważa że jak władował kilka klocków w tą grę to zasługuje na maila z wyjaśnieniami co,jak i dlaczego konto mu usunęli. Uważam tak samo również ja ;)

sprawiedliwy007

To prawda że gracz top1 (pp) w ramach że sam musi tyle siedzieć gra innymi kontami-kontem (chyba też top) ? Dostałem masę PW na forum, że ten gracz za bilety to robi... uuuu łamanko regulaminku...


Cytat (1 wiadomość, mam ich więcej) :
" Witam sprawiedliwy. Możesz cos zrobic z tym nr 1 w PP bo nie jednego turaska z nim zrobiłam i zawsze co nową runde był w ostatnio zalogowanych. On na 99% gra innym kontem też pewnie za bilety i pewnie nie jeden tur z tym kontem robi (a grać na 2 nicki w tym samym tur jest zabronione i karane)"... "Nie chcę się ujawniac więc prosze zachowaj to dla siebie - boję się że za to info on mi gang rozwali".


Ja nie wiem. Pokazuje Wam to co dostałem.... Jeśli zajdzie taka potrzeba uruchomimy maszynę by go sprawdziła.

Pozdrawiam, oddany Wam Sprawiedliwy007

sirkompik

Sprtawiedliwy wiesz. Jakoś nie mam większych podstaw by Ci wierzyć... Pokaż screena, to wtedy uwierzą wszyscy.

Premier

Ale o co chodzi ^^ heheheh. Czytam czytam i tylko bełkot wszędzie.

siwix

Cytat: [G1]proof[G2] w Styczeń 17, 2012, 22:22:52 PM
Cytat: siwix w Styczeń 17, 2012, 20:39:20 PM
Cytat: GacekBoss w Grudzień 31, 2011, 22:31:46 PM



Tak możecie traktowa graczy co wpłacili 1 zł na ta gre a nie tych co władowali pare  tys zł. chyba was pojebało .

Ja wpakowałem "1 zł" na tą grę i co jakiś inny jestem, zasługuję na inne traktowanie? Uważasz , że mając kasę jesteś lepszy, zasługujesz na lepsze traktowanie? No to zonk.

Wydaje mi się że uważa że jak władował kilka klocków w tą grę to zasługuje na maila z wyjaśnieniami co,jak i dlaczego konto mu usunęli. Uważam tak samo również ja ;)
Ja też uważam , że należy się jakiekolwiek wyjaśnienie dla niego, tak samo jak każdemu graczowi obojętnie czy wpakował 1 zeta czy grube tysiaki.
4--13--21--27--34--49--53--62--67--77

sirkompik

ehhh... Administracja chyba uważa, że traktuje wszystkich na równi, przy czym się myli. Dlaczego tak jest...Otóż kasa...
Wiecie. Patrząc po poglądzie administracji,  to skoro nie wpłąciłeś grubej kasy, to możesz wogóle przestać grać...xD