• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

G2 to przekręt

Zaczęty przez GacekBoss, Grudzień 31, 2011, 22:31:46 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

GacekBoss

Witam.

Władowałem w g2 dużo relnej kasy, i nawet niedowiedziałem się dlaczego moje konto zostało zbanowane?

Tutaj pytanie do kisa i sockera, niedostaliście emaila z pytaniem dlaczego??? czy niewiecie co odpisac??
Tak możecie traktowa graczy co wpłacili 1 zł na ta gre a nie tych co władowali pare  tys zł. chyba was pojebało . Wystarczyło pare słów wyjaśnienia a nie olanie sprawy. oczywiście tak najłatwiej.

Dxe zawsze byłeś kurwą i nią zostałeś, jak niemasz buga to kapujesz jak masz to urzywasz:) jak było dobrze przy tiberze jak na bugach leciałeś cioto !!!. O matiii nastepny przypomnij jak na bugu z wpłata z gangu leciałeś wtedy nie bolało jak na twoje konto szło? ???????????


GacekBoss

kisu soker może tu odpowiecie czy macie mnie dalej w dupie????

GacekBoss

możejakieś bilety kupie może to coś zmiwni ???
Zbanujecie za 2 dni???

Niepolecam tej gry. 

metachwast

nie no... następny niezadowolony...

żeby jedna osoba... ok..
rozgoryczonych użytkowników jest ponad 10.
ale co tam...
"drodzy gangsterzy, podaje numer konta"  :P

GacekBoss

Policz ile kosztuje zbudowaniw konta do 366 lvl
a tu ban
a szanowny socker i kisu nawet na zapytanie dlaczego ????? nieraczy odpisac

Czyli ładuj kase a ja siebie oleje.

Hehehehe

Teutates

a może cie zbanował krzys077?
pisał nie raz i chwalił się , ze zastępuje sockera

sam korzystał z kilkanaście tygodni z buga lewej kasy

ale sam siebie nie skasuje :D

ja znów zapytam?
czemu demot sprzedaje konto gdy się skończyła lewa kasa do gangów i do postaci?

:D
Demotku jeszcze raz się pytam jak tam Wawa?   

D3M0TYW4TOR

Witam w nowym roku, wszystkich czytających, to tak na wstępie...

Teutates ponieważ widzę, że masz do mnie pytanko związane z całą , nie powiem dość ciekawą aferą na g2, proponuje raz jeszcze jak to już pisałem w którymś temacie, o sprawdzenie,dla świętego spokoju, dla kolegi Teutatesa mojego konta, pod wszelkimi kątami(logi, ect ect, nie wiem nie znam się na tym).
Powody mojej rezygnacji są zupełnie inne i te osoby, które powinny to wiedzieć, wiedzą.

A co do Twojego drugiego pytania, chyba sam jesteś w Wawie i widzisz.


Pozdr

Policjant 24h/7

#7
Z tego co mi wiadomo Gacku jestes na liscie graczy ktorzy korzystali z bugu na kase i dlatego zostales zbanowany.

Bez sensowne staje sie upominanie o prawo i zasady skoro sie je lamie przy pierwszej nadazajacej sie okazji.

Zycze owocnej gry pod twoim kontem ktore przeciez sobie sprawiles to_ja i nie placzemy juz bo przeciez owe konto jest lepsze od Gacka.

P.S.

Szkoda ze sprzedales juz Black Carbon kupiony przez ciebie wczesniej.  Wytlumaczysz to jakos ?

zakup to_ja ?
zakup Black Carbon ?


GacekBoss


Tutaj pytanie do kisa i sockera, niedostaliście emaila z pytaniem dlaczego??? czy niewiecie co odpisac??
Tak możecie traktowa graczy co wpłacili 1 zł na ta gre a nie tych co władowali pare  tys zł. chyba was pojebało . Wystarczyło pare słów wyjaśnienia a nie olanie sprawy. oczywiście tak najłatwiej.

Przeczytaj ze zrosumieniem moje pytanie. Ono kierowane jest do sockera i kisa nie do was. Ja tylko prosze o odpowiedz  na moje emaile a nie na cisze, chyba mi się to należy za władowaną kase.

sirkompik

Policjant z nowego konta każdy kretyn potrafi pisać... Napisz z konta prawdziwego... A może sam masz syf w logach.. A może jesteś jednym z graczy posądzanych o korzystanie z buga? Albo co gorsza... Jesteś jednym z posądzanych modów, i w ten sposób próbujesz sprawę zatuszować?? Bądź łaskaw napisać z konta z którego piszesz na co dzień. Jakim prawem domagasz się sprawiedliwości, skoro nie podasz swojej prawdziwej internetowej tożsamości, w postaci nicku. Czy masz do tego jakiekolwiek podstawy? Skąd mamy wiedzieć, że obserwowałeś sytuację, albo przy niej byłeś...

Adrian

#10
Cytat: GacekBoss w Styczeń 02, 2012, 12:22:11 PM

Tutaj pytanie do kisa i sockera, niedostaliście emaila z pytaniem dlaczego??? czy niewiecie co odpisac??
Tak możecie traktowa graczy co wpłacili 1 zł na ta gre a nie tych co władowali pare  tys zł. chyba was pojebało . Wystarczyło pare słów wyjaśnienia a nie olanie sprawy. oczywiście tak najłatwiej.

Przeczytaj ze zrosumieniem moje pytanie. Ono kierowane jest do sockera i kisa nie do was. Ja tylko prosze o odpowiedz  na moje emaile a nie na cisze, chyba mi się to należy za władowaną kase.

sugerujesz że powinni być równi i równiejsi ? ;-)


sir z tego co zauważyłem to Ty siebie możesz nazywać kretynem... teraz u wszystkich widzisz przed oczami logi i każdego osądzasz?? kim Ty jesteś do cholery? wielki pan i władca?  mózg Ci się zlasował chomiku ?

zdarty ryj

dxe to zajebisty ziomek i dobrze sie stao jak sie stao,poniewaz zaden z was mi o tym bugu nie raczyl powiadomic totez uj w upe i palec w oko :D szkoda mi maziego trtoszke bo to tez zacna morda ,sir  nierozumiem cie wogole :D

sirkompik

Adi racz wybaczyć... Widzę logi? Po prostu wiadomym jest, że 3\4 czołówki na bugach leciało, a modom się lekko poprzestawiało... Ale to inna kwestia... Dlaczego osądzam? Nie osądzam, tylko wiem co mówię...  Hmmm... Ty to policjant?? Miło mi poznać...xD Jeśli to nie Ty, to niech się kolega ujawni... Będzie nieco prościej... Podejrzewam każdego? Nieee... Po prostu podejrzewam tych, którzy dobitnie wykazywali wszelkie tendencje do tego... Ot Tyle ode mnie...


GacekBoss


tentypwojtas

no to nieźle xD  sie dzieje trzeba było grac w g1