• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Odp: oczekiwanie

Zaczęty przez sirkompik, Luty 09, 2012, 21:25:49 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

sirkompik

Ehhh... Ponownie.
Widzę że mój post zaginął... Więc go powtórzę...
Administracja mogłaby zająć się czymś konkretnym, a nie babrać się( poprzednio był inny wyraz, więc go zamieniłem)
Poza tym, skoro modyfikacja skryptów zajmuje wam tyle czasu, to może pora pomyśleć o zmianie zawodu.
Dobry programista, zmodyfikuje skrypt, i w ciągu maxymalnie 2 godzin, a ja osobiście uwzględniając moją wiedzę z zakresu tego typu zabaw, po znalezieniu odpowiednich informacji, poradników itp, zrobiłbym to w dwa dni... Jak widać, kompetencje naszej kochanej Administracji... Czy ja to muszę mówić... Można to wywnioskować...

sigurd89

Cytat: sirkompik w Luty 09, 2012, 21:25:49 PM
Ehhh... Ponownie.
Widzę że mój post zaginął... Więc go powtórzę...
Administracja mogłaby zająć się czymś konkretnym, a nie babrać się( poprzednio był inny wyraz, więc go zamieniłem)
Poza tym, skoro modyfikacja skryptów zajmuje wam tyle czasu, to może pora pomyśleć o zmianie zawodu.
Dobry programista, zmodyfikuje skrypt, i w ciągu maxymalnie 2 godzin, a ja osobiście uwzględniając moją wiedzę z zakresu tego typu zabaw, po znalezieniu odpowiednich informacji, poradników itp, zrobiłbym to w dwa dni... Jak widać, kompetencje naszej kochanej Administracji... Czy ja to muszę mówić... Można to wywnioskować...

No teraz to mnie rozwaliłeś... Na łopatki... I to nie jest żaden rotfl - po protu padłem, ale nie jest to bynajmniej śmieszne.
Sir z całym szacunkiem do Ciebie - nie wiemy na ile skrypty są skomplikowane. Ile maję linii kodu, z czego korzystają etc. Modyfikacja może trwać dla jednej osoby nawet parę tygodni - w skrajnych wypadkach.
Jeśli sądzisz, że potrafisz to zrobić w 2 dni udowodnij. Chętnie to zobaczę.

Pozdrawiam
Sigurd

bobo448

Sigi przykro mi. Nie mam dostępu do bazy danych, nie mam kodu, i nawet nie chcę...