• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Przymusowe wpłaty.

Zaczęty przez adrkoz12, Marzec 25, 2012, 10:05:49 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

adrkoz12

Witam.
Ostatnio poczytałem kilka tematów związanych z wpłatami do gangu. Wielu szefów się skarży że członkowie nie wpłacają ustalonej składki. Wpadłem więc na taki pomysł:



Oczywiście administracja może to dostosować(jeżeli pomysł wejdzie w życie :D ) do własnych upodobań. I oczywiście prosze=ę o wasze opinie i sugestie co by można było jeszcze dodać(ta tabelka to tylko taki przykład jak by co  ;D)

Leon Zawodowiec


mikuś

#2
ja nie mogę wyświetlić tej tabeli a jest możliwość że to dlatego że mam laptopa tego mini ?

Leon Zawodowiec

Cytat: (G1)mikuś(G2) w Marzec 25, 2012, 11:59:10 AM
ja nie mogę wyświetlić tej tabeli a jest możliwość że to dlatego że mam laptopa tego mini ?
Ja też nic nie widzę ;)

SirMisza

Musisz poprawic bo nie widac nic

joker

jestem na nie, duzo graczy placi skladki w postaci biletow, lub zrzucaja sie na kse do gangu ktore wplacaja osoby trzecie, wiec napewno nie wjedzie to w zycie,

Leon Zawodowiec

Cytat: joker w Marzec 25, 2012, 13:36:59 PM
jestem na nie, duzo graczy placi skladki w postaci biletow, lub zrzucaja sie na kse do gangu ktore wplacaja osoby trzecie, wiec napewno nie wjedzie to w zycie,
Wtedy można ustalić ile który gracz płaci.
Ktoś kto dał bilety powiedzmy 30,60 dni bez składek i tak dalej. A jak ktoś woli płacić kasą z gangsters ma płacić kasą z gangsters :)

adrkoz12


adrkoz12

A tutaj kolejna poprawiona funkcja z biletami:



Uwaga! Na obu zdjęciach kwoty zostały wprowadzone przykładowo  ;D

Kusmir

To tacy gracze powinni zostać wywaleni z gangu jak są tacy nie odpowiedzialni ... Moim zdaniem nie potrzebne , ale ułatwiłoby to pracę szefa :)

adrkoz12

No właśnie taki był zamysł projektu. Bo jak np w gangu jest 16 osób to można trochę się w rachunkach pogubić :]

Leon Zawodowiec

Cytat: adrkoz12 w Marzec 25, 2012, 20:12:15 PM
No właśnie taki był zamysł projektu. Bo jak np w gangu jest 16 osób to można trochę się w rachunkach pogubić :]
o_O
A skąd masz tyle osób w gangu?
chciałbym mieć możliwość zaproszenia jeszcze 4...

mikuś

tera wszystko widzę i jestem za

adrkoz12


adrkoz12