• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Skakanie po gangach

Zaczęty przez Leon Zawodowiec, Marzec 28, 2012, 22:56:25 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Leon Zawodowiec

Gówniany pomysł panie adminie
Dostawałeś kasę gdy pompowaliśmy w topowców całym gangiem setki złotych
Teraz z tej kasy zostanie guzik

Strzeliłeś sobie w stopę, obyś jak najszybciej przejrzał na oczy
bez pozdrowień

p4tryk91

i na co to jest wgl wprowadzane?!!!! bez sensu i tyle


zrobcie cos normalnego z pomyslow graczy a nie to co wy chcecie


Leon dobrze mowisz, admin juz nie bedzie mial takiej kasy jak wczesniej, ja bym na adma miejscu zrobil taki dodatek zeby miec z tej gry jeszcze wieksza kase a nie mniejsza;]

sirkompik

#2
haha... To jest dobre...
Pewnie wydaje im się, że wszyscy tak chętnie łożą kasę bezpośrednio, a nie oszukujmy się. Właśnie przez topkę, ich zarobki były duże. Bo każdy zapłacił jakąś tam sumkę, i szło to do kogoś, kto zasilał konto administracji. Cóż. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Edyta 1:::
Hah. Muszę przyznać że administracja sprytnie problem rozwiązała.
Najpierw wprowadzili 6 wypłat z zarobkami z gangu, a teraz likwidują skoki.
Wszak topowcy dawali sporą kasę, a nawet z zarobkami gangowymi ciężko będzie wyjąć połowę tego.
Kasując te skoki po gangach, ryzykują, ale zapewne zwiększą swój zysk.

Don Tusk

Topka pozakłada więcej kont żeby było więcej gangów, powiedzmy, "pomocniczych", to wszystko

pawliksnuff


mikuś

ja jestem za tym pomysłem z resztą skoro masz taki dobry gang to w czym problem???

Leon Zawodowiec

Cytat: (G1)mikuś(G2) w Marzec 30, 2012, 14:55:04 PM
ja jestem za tym pomysłem z resztą skoro masz taki dobry gang to w czym problem???
No właśnie nie mam dobrego gangu - dopiero się rozwijamy, i comiesięczne doładowania przez topowca w biznesie nam dużo dawały.

sirkompik

Widzisz Leonie. Admini teraz trafili sobie w kolano. Ale prawda jest taka, że to nie jest typowo przypadkowe myślenie. Jak zawsze ich krytykuję, tak tutaj muszę ich pochwalić wręcz. Nie za samo wprowadzenie tego, a za to, w jaki sposób do tego doszli. Bo zobacz.
Najpierw lewizny z gangów nie skasowali. Następnie dorzucili do 6 wypłat zarobki z gangu. Do rankingu także.
A teraz urządzili wszystkich, na dezerterze...
To nie jest przypadek. To przemyślane działanie. Przede wszystkim sprytne.

mikuś

Cytat: sirkompik w Marzec 31, 2012, 11:42:08 AM
Widzisz Leonie. Admini teraz trafili sobie w kolano. Ale prawda jest taka, że to nie jest typowo przypadkowe myślenie. Jak zawsze ich krytykuję, tak tutaj muszę ich pochwalić wręcz. Nie za samo wprowadzenie tego, a za to, w jaki sposób do tego doszli. Bo zobacz.
Najpierw lewizny z gangów nie skasowali. Następnie dorzucili do 6 wypłat zarobki z gangu. Do rankingu także.
A teraz urządzili wszystkich, na dezerterze...
To nie jest przypadek. To przemyślane działanie. Przede wszystkim sprytne.

;D ;D ;D ;D ;D to prawda

GKH

#9
a mi się to podoba ;)

miałem takiego jednego co 2 razy przyjmowałem go do gangu, gdy była przerwa w wpłatach, dałem ogłoszenie ze znów wznawiam, to odszedł.
Przynajmniej każdy się będzie trzymał swojego gangu bądź czekał 180 dni na kolejne przystąpienie  :o
Cytat: Admin
(Dojście do gangów w których nie był wcześniej nie ulegnie zmianie i będzie odbywać się na starych zasadach.)

BaBaNaRoWeRzE

i już nie będzie Demot'a tylko kazdy bedzie ze swojego konta wpłacał kaske :D

El Maestro