• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Dzielnice - pkt obrony

Zaczęty przez Klemik, Sierpień 08, 2012, 16:16:15 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Klemik

Przydalby sie przycisk w stylu "rozdziel pkt obrony" ktory po rowno rozdziela dostepne punkty obrony dla kazdej dzielnicy.
Na poczatku gangu to na pewno nie jest duzy problem, jednak w miare rozwoju gangu i zdobywaniu coraz wiecej dzielnic robi sie to coraz bardziej uporczywe, gdzie na samo przydzielanie punktow dzielnicom trzeba dziennie poswiecic kilkanascie/dziesiat minut, tak wiec taka opcja bylaby dla mnie blogoslawienstwem :)

marekand[G2]

najlepiej to zeby byl jeden przycisk , ktory zrobi za ciebie wszystko , zagra tura , rozdzieli punkty , wbije lvl powalczy na p&p ...
ogarnij sie ...

artur000000

i taki który no zagra wiele turów klikne rano a wieczorem juz 30 turków zagranych i boss w rankingu;p

Thur

abstrahujecie od tematu - pomysl jak najbardziej trafiony. tymbardziej, ze g2 dzialek jest sporo wiecej niz na g1 i scrollowanie przez pare min, zeby obronke rozdac to troche parodia ;)
rownie dobrze moge powiedziec, ze bezsensowny jest przycisk 'pij do dna' w barze - przeciez mozna wpisac...

p4tryk91

pomysl bez sensu, bylo wiele innych pomyslow i lepiej tamte wprowadzic niz ten, my mamy sporo dzialke i dla nas to nie jest porlbem aby rozdac na 30 dzialkach pkt obrony

artur000000

thur dla ciebie bezsensowne ale wpisywałeś  kiedys? masz 1000 wejściówek i wypij sobie wszystko wpisując najpier 11 potem 9 itd itd

c4ash

A mnie sie pomysl jak najbardziej podoba i jestem za!

Thur

#7
wpisywalem i wpisuje - przy kamikaze nie ma guzika pij do dna wiec trzeba cos wpisac ;)

pomysl trafiony, imho bo to bezsensowna strata czasu na dzielenie tego na calc, potem wpisywanie po kolei i klikanie dodaj...

weszly mnie wartosciowe pomysly, typu jakies rankikingi ile razy bylem na jakims tam miejscu w pojedynkach/hazardzie, ktore sa kompletnie nieprzydatne...

EDIT:
pomysl bylby szczegolnie przydatny dla wbijajacych na chwile z tel...
niech ktos sprobuje rozdac obronke na dzialki na smarcie... szczegolnie jak jest sredni zasieg sieci ;)

artur000000

Cytat: Thur w Sierpień 10, 2012, 19:20:27 PM
wpisywalem i wpisuje - przy kamikaze nie ma guzika pij do dna wiec trzeba cos wpisac ;)

pomysl trafiony, imho bo to bezsensowna strata czasu na dzielenie tego na calc, potem wpisywanie po kolei i klikanie dodaj...

weszly mnie wartosciowe pomysly, typu jakies rankikingi ile razy bylem na jakims tam miejscu w pojedynkach/hazardzie, ktore sa kompletnie nieprzydatne...

EDIT:
pomysl bylby szczegolnie przydatny dla wbijajacych na chwile z tel...
niech ktos sprobuje rozdac obronke na dzialki na smarcie... szczegolnie jak jest sredni zasieg sieci ;)



ale przy kamikadze jak klikne 2 razy mam ustalone 10000000 i zawsze mi pije maksymalnie wiec jak sie mysli to nie ma zbędnego wpisywania, a skoro mówisz ze na fonie ciezko rozdać to wstrzymaj sie pół dnia i wejdź na kompie i rozdaj nie rozdajesz chyba punktów obrony co godzine