• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

PUCHARY BRĄZ ( ZA 3MIEJSCE) I SREBRO (ZA 2MIEJSCE)

Zaczęty przez danielos112, Grudzień 23, 2012, 12:49:47 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Odjazdowy


danielos112

Nom, przydałby się : , napewno nikomu niezaszkodzi a polepszy wygląd
V.I.P

Mikiggg

Fajnie by było gdyby zostały te puchary wprowadzone, bo niby po zakończonym turnieju jest się na 2 lub 3 miejscu ale i tak tych pucharów nie dostajemy. Zawsze by coś takiego poprawiło wygląd. Jednak pasowało by się zastanowić jeszcze nad jakąś sensowną nagrodą za zdobycie miejsca na podium :)

danielos112

V.I.P

b00ster

Bardzo dobry pomysł.Nikomu to nie będzie przeszkadzać a nawet może zmotywować do brania udziału w turkach ;)

Przemowrc


danielos112

Napisze
Zdobywamy 2 i 3 miejsce.
I co z tego ?
Jeżeli za pierwsze miejsce są to za 2 i 3 powinny tez być
Trzeba zacząć od podstaw
Puchary za 2 i 3 miejsce.
V.I.P

Mpowerek


artur000000

nie wiem czym sie podjarujecie:p ze zdobyliscie 3 miejsce albo drugie?;> ten co ma 400 pucharówk w dupie ma pewnie czy wpadnie kolejny czy nie ;p to teraz jak chcesz wprowadzic ja chce zeby były statystyki od początku gry bo sporo tego miałem :D co ty na to?

danielos112

Haha a skąd admini bd wiedziec ile miales ?
ty moze jestes często na podium
a inni ?
ucieszyliby się za pucharek
tych pucharów na pewno brakuje.

jestem pewnien że polepszy wygląd turka
i słabszych zachęci do brania w nich udziału
V.I.P

Mati555

No bardzo dobry pomysł żeby takie coś wprowadzić, napewno nowi gracze ucieszą się z takiego pucharku za 3miejse bo do złotego to trzeba mieć trochę SV a z tymi pucharami rywalizacja zostanie zwiększona. Jestem Za żeby tylko to szybko admini wprowadzili  :)

danielos112

Dokładnie.
Na pewno tego brakuje, admini powinni już to dawno wprowadzić
V.I.P

artur000000

Cytat: Mikiggg w Grudzień 28, 2012, 11:12:46 AM
Fajnie by było gdyby zostały te puchary wprowadzone, bo niby po zakończonym turnieju jest się na 2 lub 3 miejscu ale i tak tych pucharów nie dostajemy. Zawsze by coś takiego poprawiło wygląd. Jednak pasowało by się zastanowić jeszcze nad jakąś sensowną nagrodą za zdobycie miejsca na podium :)


masz juz przeciez nagrody za miejsce na podium;)

danielos112

Artur jak nie masz za dużo do powiedzenia to idz
Puvharów za 2 i 3miejsce NA PEWNO BRAKUJE
V.I.P

artur000000

sam idź a nie spamuj ;) uczciwie by było jesli by były wiec wszystkie puchary od początku g2 skoro tak bardzo potrzebujesz tego ;) napewno jak juz ma byc ta opcja to nie tylko ja bym chciał :D skąd wiesz ile moge miec pucharkó za 2 i 3 miejsca mam 270 tys łącznie profesji wiec mogło byc ich troche. chciałbym je widziec tez bo dawniej czesciej katowałem tury niz teraz i chce miec te statystyki ;)


ja odpowiadałem nie na twój post tylko mikiego wiec co sie wpieprzasz. temat ma 2 strony a 11 wpisów twoich zal