• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

PUCHARY BRĄZ ( ZA 3MIEJSCE) I SREBRO (ZA 2MIEJSCE)

Zaczęty przez danielos112, Grudzień 23, 2012, 12:49:47 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

danielos112

Witam.
Chciałbym aby zostały wprowadzone do Tournamentu srebrne i brązowe puchary oczywiście brązowy za 3miejsce a srebrny za 2 miejsce, bo za 1miejsce są wiec za 2 i 3 też powinny być ;)
Zdobywamy miejsce na podium , i co z tego ?
Na pewno wprowadzenie tego pomysłu polepszy wygląd gry.
Wypowiadać się
V.I.P

lukaspar

Tak, tego na pewno brakuje, zdobywamy miejsce na podium i co z tego ? :) Ale zreszta, po co te puchary, skoro nic dalej z tego nie ma ;)

danielos112

 Potem można jeszcze coś do tego dodać , ale narazie przydałyby się te pucharki
V.I.P

Buntownik

To bardzo dobry pomysl napewno wzmocniolo bo turnieje Popieram To !!! 8)]

emi

Mogą zostać dodane te pucharki i np. że jak zdobędziemy 1 , 2 lub 3 miejsce to dostaniemy za to kasę

danielos112

kasa jest ale niewiele ;/ tez przydałoby się , ale najpierw puchary
V.I.P

lukaspar

1 miejsce złoty puchar+ 3 bilety, 2 miejsce srebrny puchar+2bilety, 3 miejsce brazowy puchar+1bilet, i gra stała by sie sprawiedliwsza :)

MaciaseK

zbedne sa puchary za 2 i 3 meijsce ponieważ te za 1 nic nei dają wiec po co to komu?;p

artur000000

za miejsca na podium są dodatkowe punkty turniejowe ;) i po co przykłądowo mam widziec puchary za 1 miejsce 443 za 2 miejsce 200 co mi to da;p

danielos112

A co ci daje ten zielony pasek nad levelem ?  NIC , ale może być więc z pucharami niepowinno być problemu
bo  jesteśmy powiedzmy na 2 lub 3 miejscu. i co z tego ???? przydałyby się puchary za 2 i 3 miejsce
Chociaż nie krytykujcie ;)
V.I.P

[G2]krzysiu432

Witam, jestem trochę za, bo dla świadomości można by było je wprowadzić myślę, że nie sprawiłoby to administracji problemu.

beckham93

ja jestem pół na pól,bo z jednej strony fajnie było by wiedzieć ile razy było się na podium,a drugiej strony to i tak więcej do gry nie wprowadzi...

danielos112

Po zakończonym turnieju widać podium a nad tym są puchary a pokazana ilość zdobytych pucharów jest tylko w przypadku złotych,powinny być też srebrne i brązowe  :)
V.I.P

binek-g2

Przydalo by sie   gra stanie sie atrakcyjniejsza dla oka:)

kasek1000

Jetem za zawsze to coś nowego :D heh i trochę polepszy wygląd gry ;)