• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Szybka akcja sc

Zaczęty przez ŁdzTylkoRTS, Styczeń 22, 2013, 10:11:18 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

ŁdzTylkoRTS

Może to nie błąd, jesli nie to wytłumaczcie mi zasady. Nabijam szybkie akcje i tylko z raz na 4 albo 5 razy podskakuje mi sv tak jak powinno, powiedzmy kilkaset tysiecy. A tak to sv podnosi mi sie tylko o doslowonie pare punktów

Szul

mozliwe ze mowisz o "wielkim skoku" czy jak to sie tam nazywalo. Co jakies czas losuje sie wielki skok czyli staty x10 i pewnie dlatego widzisz zauwazalna roznice. Podczas normalnych SA parametry podskakuja marginalnie, dlatego efekty sa dopiero przy kilkuset akcjach

Manchuckster

Cytat: Szul w Luty 03, 2013, 13:25:09 PM
mozliwe ze mowisz o "wielkim skoku" czy jak to sie tam nazywalo. Co jakies czas losuje sie wielki skok czyli staty x10 i pewnie dlatego widzisz zauwazalna roznice. Podczas normalnych SA parametry podskakuja marginalnie, dlatego efekty sa dopiero przy kilkuset akcjach

Dokładnie

beckham93

masz stosunkowo mały lvl (99lvl) na dzień dzisiejszy.więc przy szybkich akcjach staty na pewno nie idą do góry w szybkim tempie,co innego jakbyś miał 300lvl (200SA naraz ) wtedy statystyki idą o wiele szybciej.
na twoim lvl-u szansa na "Wielki skok" są stosunkowo dość duże,więc albo ty coś kręcisz,albo masz na tyle słabe przedmioty (majątek,broń,kama) że podnosi ci o statystyki o małą ilość.osobiście to powiem że jeśli byłby to błąd to raczej dotyczyło by to całego serwera,a nie jednego gracza na prawie 70 tyś użytkowników.