• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Odp: Czat

Zaczęty przez Wyplacalni.p, Kwiecień 13, 2013, 18:56:07 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Wyplacalni.p

Cytat: Beckham93 w Kwiecień 13, 2013, 18:44:22 PM
jakby nie było to czat od któregoś tam lvl-a to może być trochę denna opcja....
Dobra formą było by Blokowanie niechcianych,bo jakby nie było to mody w ch...grają,bo nie zawsze ma kto ich uciszyć (banem na czat).

Zgadzam się z tobą, Admin daje Nieodpowiedzialnych Moderatorów, jak ktoś nie spamuje, a da 1 linka to go zbanuje, a jak wpadnie spamer z 50 linkami tymi samymi, to mu nic nie zrobi, także nie banuje tych co powinni, sami tu gracze przyznali, że Moderatorzy wchodzą na inne Profile i wyzywają innych, czy to jest Sprawiedliwe ?
Ależ nie, więc Admin powinien odwołać tych Moderatorów, dać innych, ale dając Nowy regulamin dla modów, z instrukcją co wolno, a czego im nie wolno, nie ma regulaminów dla Modów, a Moderatorzy Uważają sami że:

"SKORO SĄ MODAMI, TO MOGĄ ROBIĆ WSZYSTKO, CO SIĘ IM PODOBA" - Potem się z tego sami śmieją, czy to normalne ?
Czyli Admin jest Odpowiedzialny Za Moderatorów, a go nigdy nie ma, jak jest potrzebny, on tu wedlug obserwacji wejdzie 2x po 10 min na gre i na forum, oraz poodpisuje pare Emaili, ponadto jak mu inni wyślą dowód zlamania regulaminu, pomimo jest, to daje zapytanie:
"Wskaż mi punkt, w którym łamie regulamin" Czyli Admin sam nie zna regulaminu, skoro się pyta, czy taki ma być Porządny Admin, skoro nigdy nie ma czasu na to, aby poprawić grę ?





kasek1000

nie takie screeny mam :D a admin pyta dlatego że niektóre co wy podajecie nie łamią regulaminu :D

norweg

wyplacalni osobiscie Cie banowalem kilka razy za spam i miales wielkie pretensje, smieszny Jestes z tym wpisem, lamiesz regulamin a tu mydlisz oczy. Myslisz ze jak Ci sie udalo pospamowac i nikt tego nie zauwazyl to cos udowodnisz? znajdz sobie cos do roboty chlopie...

Wyplacalni.p

Norweg, ja nie spamowałem na tyle jak inni, ale napewno nie lamiąc regulaminu, jeżeli co to tylko informowalem, a tyś zes się uwziął na mnie.
Nawet bez powodu, nie mydlę oczu, jedynie sam sobie mydlisz wmawiając sobie coś, czego nie ma.

Ja mam pracę człowieku i napewno nie jestem jak ty, co siedzi na bezrobociu udając że coś robi, najpierw spójrz na siebie, a potem na innych.
Nie znasz mnie gościu, nie wiesz nic o mnie, a gadasz takie głupoty że aż się śmiać chce.