• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Mała zmiana w P&P część 2

Zaczęty przez dyndekk, Czerwiec 22, 2013, 11:57:58 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

dyndekk

a może by tak dać zakładke z oldboyami "walcz 5 razy" ?

Manchuckster


Wyplacalni.p

No... Walnąć 1x 5 Walk i po kłopocie he he
No cóż... Za szybko by się grało...

Admin mógłby zrobić co z z faktem, aby nie odświerzały się OldBoye wraz z całą kolumną wyzwań do Walk w P2P ;)

Manchuckster

dyndekk tam w lewym dolnym rogu ekranu jest napis: ZAMKNIJ WĄTEK, kliknij w to.

Wyplacalni.p

Cytat: Manchuckster w Czerwiec 22, 2013, 23:11:53 PM
dyndekk tam w lewym dolnym rogu ekranu jest napis: ZAMKNIJ WĄTEK, kliknij w to.

Zgodnie z prawem, to nakłanianie innych osób do czego kolwiek, jest Wykroczeniem, w zależności od sądu, to może nawet być i przestępstwem ;) ha ha ;)

Manchuckster

Wyplacalni.p nie chciałbym się mądrować ale zgodnie z prawem nakłanianie kogoś do czegoś nie jest przestępstwem ani wykroczeniem co najwyżej deliktem.
A ty o czym mówisz w Kodeksie Karnym nazywa się to podżeganiem do popełnienia czynu zabronionego.
Czy w regulaminie forum jest napisane, że nie mogę sugerować komuś zamknięcia wątku? Nie ma. Więc nie może być to ani przestępstwo ani wykroczenie ponieważ nie jest to prawnie zabronione, za tego typu nakłanianie nie są przewidziane żadne sankcje karne ani porządkowe.
Jakby było tak jak mówisz to nawet nauczycielkę możesz podać do sądu za to, że kazała podejść Tobie do tablicy a uprzedzałeś, że nic nie umiesz albo kumpel kazałby Tobie iść po piwo a byłbyś zmęczony po robocie.
Radzę Tobie zajrzeć do Kodeksu Karnego, wydaje mi się, ze art. 18 porusza kwestie podżegania do czynu zabronionego (Tyle pamiętam z Prawa Karnego).  :D

Wyplacalni.p

Cytat: Manchuckster w Czerwiec 23, 2013, 10:03:53 AM
Wyplacalni.p nie chciałbym się mądrować ale zgodnie z prawem nakłanianie kogoś do czegoś nie jest przestępstwem ani wykroczeniem co najwyżej deliktem.
A ty o czym mówisz w Kodeksie Karnym nazywa się to podżeganiem do popełnienia czynu zabronionego.
Czy w regulaminie forum jest napisane, że nie mogę sugerować komuś zamknięcia wątku? Nie ma. Więc nie może być to ani przestępstwo ani wykroczenie ponieważ nie jest to prawnie zabronione, za tego typu nakłanianie nie są przewidziane żadne sankcje karne ani porządkowe.
Jakby było tak jak mówisz to nawet nauczycielkę możesz podać do sądu za to, że kazała podejść Tobie do tablicy a uprzedzałeś, że nic nie umiesz albo kumpel kazałby Tobie iść po piwo a byłbyś zmęczony po robocie.
Radzę Tobie zajrzeć do Kodeksu Karnego, wydaje mi się, ze art. 18 porusza kwestie podżegania do czynu zabronionego (Tyle pamiętam z Prawa Karnego).  :D
A czy ja coś napisałem o forum ?
Czy ja coś pisałem o Regulaminie ?
Co ty za brednie wymyślasz ?
Jak nie rozumiesz, lub nie potrafisz tego odpowiednio odebrać, to się nie wypowiadaj ok ?
Ty jak zwykle wszystko bierzesz do siebie i nie umiesz tego odebrać poprawnie, ja się uśmiecham, a ty rżniesz poważnego, a żeby być pioważnym, to trzeba umieć odbierać innych, a nie po swojemu, gdyż ci to źle wychodzi.

Manchuckster

#7
A czy ja coś napisałem o forum ? - 2013, 23:11:53 pm - przeczytaj post z tej godziny. Żeby coś można było tak określić trzeba najpierw to skodyfikować np w regulaminie forum. Znowu nieuważnie czytałeś.

Czy ja coś pisałem o Regulaminie ? - w tym, rzecz, że piszesz brednie o wykroczeniu i przestępstwie a nie zobaczysz czy jest to skodyfikowane. To tak jak posiadanie samochodu nie mając prawa jazdy.  Nie jest to przestępstwo ani wykroczenie przecież, prawda?.

Co ty za brednie wymyślasz ? - co ja niby wymyślam? Pojęcie przestępstwa? Pojęcie wykroczenia? Pojęcie deliktu? To ty nie wiesz co to są za pojęcia a w w/w poście napisałeś, że nakłanianie kogoś to przestępstwo lub wykroczenie.

Jak nie rozumiesz, lub nie potrafisz tego odpowiednio odebrać, to się nie wypowiadaj ok ? - To ty nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Pokrótce uświadomiłem Ciebie, jaka jest różnica między przestępstwem, deliktem a wykroczeniem ale szok jakiego doznałeś po przeczytaniu tego postu ukierunkował się na nieprzemyślaną kolejną reakcję. Studiuję taki kierunek, że drażni mnie to jak ktoś bez namysłu ocenia jakąś czyn jako przestępstwo lub wykroczenie co w rzeczywistości nie ma umiejscowienia w literze prawa i dlatego przytoczyłem sytuację z nauczycielką oraz piwem, tak byś mógł się zastanowić co to jest, przestępstwo, za które idzie się do więzienia czy czyn za który płaci się mandat porządkowy - zaoczny. Mogę dać przykład np. taki: Dziecko podczas gry w piłkę wybije przez przypadek szybę u sąsiada (Każdy z mieszkańców pobliskiego bloku nie wyraził sprzeciwu na umiejscowienie tego boiska) to kto teraz ma iść do więzienia? A może zapłacić mandat na Policji? Co może rzeczywiście to delikt i wystarczy,m że rodzic dziecka odkupi szybę. Zastanów się nad tym przypadkiem.

Ty jak zwykle wszystko bierzesz do siebie i nie umiesz tego odebrać poprawnie, ja się uśmiecham, a ty rżniesz poważnego, a żeby być pioważnym, to trzeba umieć odbierać innych, a nie po swojemu, gdyż ci to źle wychodzi. - właśnie zrozumiałem to co napisałeś, nawet zacząłem Wyplacalni.p nie chciałbym się mądrować (...) co już wprowadzało w atmosferę humorystyczną ale widocznie ty i ja mamy zupełnie inne poczucie humoru. Nawet potwierdzeniem twojego komizmu była buźka na końcu zdania, która zapewniła mnie, że to miała być żartobliwość. Ja uczyniłem podobnie ale ty już tego nie zajarzyłeś. A szkoda, moglibyśmy czasami pogadać na ciut wyższym poziomie ale nie chce mi się schodzić z drabinki rozwojowej na sam jej początek.

Na koniec mała informacja: postaraj się ograniczać w ilości błędów wszelkiego rodzaju przy pisaniu postów.