• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Zlecenie wpłaty do gangu.

Zaczęty przez wiesiekOO7, Sierpień 01, 2013, 10:02:28 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

wiesiekOO7

Chodzi mi o zrobienie czegoś co istnieje w rzeczywistości a mianowicie o zleceniu wpłaty na konto gangu. Coraz częściej zdarzają mi się oferty gangów, które mają bardzo dobre oferty, ale trzeba wpłacać codziennie. Wielu ludzi lubi poczekać aż nazbierają się pieniądze i np. raz w tygodniu ,,działać". Zdarzają się też dłuższe wyjazdy szczególnie w okresie wakacji bądź nauka w okresie szkolnym( wielu graczy jest niepełnoletnich, a na studiach też trzeba się uczyć). Nie musi być to obowiązkowe, ale myślę, że taka opcja była by  fajnym pomysłem i wielu zgodzi się ze mną. Co wy na to ?

Wyplacalni.p

Automatyczna Wpłata do Gangu...
Jest dobry pomysl, ale już był podobny temat, tylko że chodziło o to, aby system pobierał z kont Gangsterow wymaganą opłatę do Gangu, jeżeli ta osoba zaś jest nieaktywna.

Popieram to Gdyż jest to bardzo pomocne i przydatne, ale i tak ktoś to skrytykuje bo zaś mu się nie podoba, ale no cóż... nie którym nie da się dogodzić.

Wolałbym bardziej żeby został pomysł wprowadzony, a powiadamianie o Raportach Usunięte, bo raporty tylko drażnią i są nieprzydatne.

Pozdrawiam.

joker andrze

jak ktoś nie moze być codzienie to się pisze do szefa agngu

wiesiekOO7

Ale tak to by nie było żadnego problemu typu: nie mogę, zapomniałem, nie było mnie itp. (i oszustw) Szefom byłoby wszystko jedno czy ktoś będzie czy nie (oczywiście oprócz ataków).

Don Tusk

Czy to aż tak potrzebne? Gostek nie płaci to won, a jak czasem wyjedzie na parę dni to się gang nie zawali, wróci to uzupełni

wiesiekOO7

Mój kolega wylądował w szpitalu i został wyrzucony z gangu, bo nie zapłacił składki. Chętnie go teraz przyjmą tylko po 180 dniach. Jednemu potrzebne drugiemu nie wiadomo. Ale nic by się nie stało gdyby taka opcja była nieobowiązkowa ale była. Wtedy gangi mogły by ustalić, że każdy w gangu ustwia sobie tą opcje i po problemie.

Wyplacalni.p

Cytat: joker andrze w Sierpień 01, 2013, 14:16:43 PM
jak ktoś nie moze być codzienie to się pisze do szefa agngu

To nic nie da, ponieważ kasują się wiadomości, bo tak adminowi się zachciało podenerwować graczy głupimi raportami i skrócenie odczyt wiadomości, tak więc pomysły Admina są głupie, denne i nie przemyślane ;)

wiesiekOO7

A co by szkodziło Adminowi wprowadzenie takiego rozwiązanie. Komuś się nie podoba nie korzysta z tej opcji i proste. Założę się, że wiele osób było by jednak zadowolonych.

Wyplacalni.p

Cytat: wiesiekOO7 w Sierpień 03, 2013, 10:28:53 AM
A co by szkodziło Adminowi wprowadzenie takiego rozwiązanie. Komuś się nie podoba nie korzysta z tej opcji i proste. Założę się, że wiele osób było by jednak zadowolonych.

Nie nwyprobują, a już oceniają ;)

wiesiekOO7