• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Bez limit reflinków

Zaczęty przez Przemowrc, Sierpień 11, 2013, 13:24:13 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Przemowrc

Witam podczas ostatniej dyskusji na czacie z wieloma graczami doszliśmy do wniosku iż dlaczego by nie wprowadzić nieograniczoną ilość reflinków uważam że to jest niezły pomysł ponieważ było by to bardziej uczciwe gdyż nie było by już miejsca na tak zwanych refkarzy zamiast jeden gracz wbijal by np 5xmax refkow wbijał by sobie ich wiecej a ilość reflinkow w jednym miesiącu i tak by sie nie zmieniła wiec dlaczego nie zrobić czegoś takiego pozdrawiam i czekam na odpowiedzi

danielos112

Jak najbardziej za 2,5tys ref to jest bardzo mało dla umiejących wbijać ;) Bez limitu byłoby super
V.I.P

rydzyk


madafaka81


hakers@op.pl


zabek05

#5
I tak mocno odskakujecie od tych, co nie nabijają sobie refów. Robicie limit 2,5k w ciągu 6h, a strach pomyśleć co by było, gdybyście każdego miesiąca nabijali tak 100-150k. Admini nie daliby się dymać bez poślizgu na 2-3k bilo co miesiąc od każdego takiego gracza. Ale jak ktoś umie bić refy bez programów to proszę bardzo :P Na razie jestem przeciw.

NikaXX

jak narazie na ''tak'' wypowiadają się tylko refkarze.. Ja jestem na nie, już i tak mało osób ma max nawet korzystając z usług osób wbijajacych.
1* 3* 7* 12* 15* 18* 29* 37* 40* 69

zabek05

Cytat: NikaXX w Sierpień 11, 2013, 20:33:47 PM
jak narazie na ''tak'' wypowiadają się tylko refkarze..
Masz rację, żaden uczciwy gracz się na to nie zgodzi, no kuźwa...

Przemowrc

zabek 150tys refko0w nie jest realne najlepszy koles co zna sie na refkach w g2 WBIJE  35tys max

zabek05

#9
Cytat: Przemowrc w Sierpień 11, 2013, 20:53:10 PM
zabek 150tys refko0w nie jest realne najlepszy koles co zna sie na refkach w g2 WBIJE  35tys max
To i tak 700 bilo do przodu każdego miesiąca :)

mycha3

Mimo wszystko jestem na nie.
Popatrzcie ile kiedyś osob mialo maksa; czerwiec 2011 roku g2 - około 170 osób ma nabite max reflinkow. W ubieglym miesiacu ilosc osob, ktore wbily max'a to tylko 20. Ile z tych osob jest refkarzami? Z 5? Moze 10? Te osoby wyraźnie odskoczyłyby od innych. Wnioskując admin by stracił, niby rozdajac bilety nic nie traci, lecz czym wiecej biletow rozda tym musi liczyc sie z mniejsza ilosc zakupionych biletow przez graczy.
Gdyby ktokolwiek był w stanie wbić 35k to będzie około 700 biletów za friko na co raczej admin by sobie nie pozwolil.

2500 reflinków było od początku i jestem pewien, że admin nic nie zmieni.

Przemowrc

mycha masz racje ale jak by patrzec wychodzi na jedno powiewaz refkarz i tak wbija 6a 7 osoba max w miesiacu wiec oni tez maja bilety to tak samo jak by np refkarz wbijal sobie sam jak ktos ma sposob to dlaczego nie ?

siwix

A ja umiem wbijać refki i jestem za Nie. Myślę że te 2,5 tysiaka jest ok. Wcale nie jest łatwo wbić ten max.
Owszem wbije sobie w dwa dni ale różnica między tymi co potrafią a tymi co nie bardzo by się powiększyła.
4--13--21--27--34--49--53--62--67--77

wiesiekOO7


TKN mafia

hmm myślę że można by było trochę zwiększyć ale tak max do 10 tyś ref nie więcej :)