• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

WALKI W TURKACH POMIEDZY MULTIKONTAMI

Zaczęty przez kaziu102, Grudzień 12, 2013, 00:53:46 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

kaziu102

Proponuje aby Admin wprowadził "system - jak zwał tak zwał" mianowicie coś takiego aby w turnamencie nie było tak jak do tej pory ze np 1 osoba gra na 3 kontach po 4 godziny później następuje zmiana 2 osoba gra znów 4 godziny i znów trzecia osoba 4 godziny. Jest to nie sprawiedliwe dla tych graczy którzy graja sami np 8 h dziennie gdyz jest niemożliwe zdogonic takie osoby skoro one sie wymieniaja i praktycznie nie odchodza od komputera. System polegałby na tym ze wiadomo skoro któs gra na 2 kontach w 1 turnamencie to dochodzi do WALKOWERÓW pomiędzy tymi 2 kontami i jeżeli w danym miesiącu taka sytuacja miałaby miejsce np 3 - 5 razy to byłby automatyczny reset punktów w rankingu miesiecznym. Wtedy kazdy grałby na własna reke a nie jak do tej pory 1 osoba  na 2 czy 3 kontach ładuje pkt bez sensu to jest.

willchemik

To jest to słynne "trolowanie" tak popularne w gimnazjach?

kaziu102

Nie znam określenia "trolowanie" nie chodziłem do gimbazy wyjasnij ?:)

Manchuckster

Cytat: willchemik/zajebiozo w Grudzień 12, 2013, 08:04:01 AM
To jest to słynne "trolowanie" tak popularne w gimnazjach?

A kto Tobie broni tak grać. Rozumiem, że chcesz by admin wprowadził limit dziennego czasu online w grze?
Jak ktoś ma znajomych to niech gra nawet 24/h

kaziu102

Nic nie rozumiesz czy udajesz głupiego wczytaj sie jeszcze raz w to co napisałem tylko ze zrozumieniem. Dla mnie moze ktos nie odchodzic od kompa i grac 24/h ale nie 4 kontami zeby w 1 turku nie bylo sytuacji 2 walkowerów, zeby system wyłapywał kto gra 2 kontami bo to widac gołym okiem.

danielos112

,,Jest to nie sprawiedliwe dla tych graczy którzy graja sami np 8 h dziennie gdyz jest niemożliwe zdogonic takie osoby skoro one sie wymieniaja i praktycznie nie odchodza od komputera. '''

No po tej treści Chuck zrozumiał dobrze co chcesz przekazać ;) i dołączam się do jego odpowiedzi.
V.I.P

Manchuckster

Cytat: kaziu102 w Grudzień 12, 2013, 21:00:50 PM
Nic nie rozumiesz czy udajesz głupiego wczytaj sie jeszcze raz w to co napisałem tylko ze zrozumieniem. Dla mnie moze ktos nie odchodzic od kompa i grac 24/h ale nie 4 kontami zeby w 1 turku nie bylo sytuacji 2 walkowerów, zeby system wyłapywał kto gra 2 kontami bo to widac gołym okiem.

Może i jestem głupi ale gdzie mi tam do Ciebie.

Nie nawiązywałem do tego co Ty napisałeś, nawet zrobiłem taki tricki w swoim poście zamieszczając cytat jednego z moich przedmówców. Ale jak się tego domagasz to proszę bardzo, określę swoje stanowisko odnośnie Twojej idei:
Jesteś niedouczonym i nieświadomym graczem. Zapoznaj się z regulaminem a potem dawaj "pomysły" ponieważ nie jesteś pierwszą osobą, która przewidziała taką sytuację.
Admin wprowadził walkowery pomiędzy multi-kontami jak na chleb jeszcze mówiłeś pep.
Nie jeden gracz już się o tym przekonał, że to działa.

Zrób teraz coś czego nigdy nie robiłeś - przeczytaj ze zrozumieniem regulamin !!!

Chyba nie muszę pisać, że oczekuję przeprosin.

Nawiasem mówiąc, nie popełniaj błędów logistycznych ani ortograficznych !!!

kaziu102

Manchuckster przeprosic to Cie mogą rodzice wiesz za co.... :) " Admin wprowadził walkowery pomiędzy multi-kontami jak na chleb jeszcze mówiłeś pep " jednak chyba nie wprowadził bo nie widzisz co i jak.... ale jak masz widziec skoro nie grasz lub masz wade wzroku na tyle duza ze nie jestes w stanie zauwazyc co sie dzieje. Albo moze jeszcze inaczej: nie kumasz o co chodzi i myslisz ze jak sa 2 walko to wydaje Ci sie ze dane osoby poszly sobie zrobic czyt. po Twojemu "papu" :D

danielos112

,,Manchuckster przeprosic to Cie mogą rodzice wiesz za co.... :) "

kazik wy się z rickosem rozumem wymieniliście ? bo zachowujesz się jak szczyl  prowokujący Manchuckstera do kłócenia się z tobą na poziomie bardzo niskim :)
Nie potrafisz dyskutować jak człowiek ?
V.I.P

Manchuckster

Cytat: kaziu102 w Grudzień 13, 2013, 19:24:34 PM
Manchuckster przeprosic to Cie mogą rodzice wiesz za co.... :) " Admin wprowadził walkowery pomiędzy multi-kontami jak na chleb jeszcze mówiłeś pep " jednak chyba nie wprowadził bo nie widzisz co i jak.... ale jak masz widziec skoro nie grasz lub masz wade wzroku na tyle duza ze nie jestes w stanie zauwazyc co sie dzieje. Albo moze jeszcze inaczej: nie kumasz o co chodzi i myslisz ze jak sa 2 walko to wydaje Ci sie ze dane osoby poszly sobie zrobic czyt. po Twojemu "papu" :D

Nie będę dyskutował z Tobą ponieważ, nie po to wchodziłem na wysoki szczebel rozwoju by teraz z tej drabinki zejść i Tobie tłumaczył podstawy komunikacji werbalnej. A o zasadach savoir-vivre nie wspomnę bo nawet nie wiesz co to oznacza i bym musiał Tobie tłumaczyć, na czym straciłbym kolejne parę godzin i na pewno w moich tłumaczeniach użyłbym słów, których znaczenia byś nie zajarzył (zrozumiał) i stworzyłbym reakcję łańcuchową (powtarzalność i zwielokrotnianie czynności) tłumaczenia słów.

Znam graczy, którzy dostali bana za granie na jednym IP, jest to para mieszkająca w razem i grają na dwóch kompach, wtopili troszkę kasy w tę grę a po jakimś czasie admin dał im bana za uczestnictwo w jednych turkach. Troszkę się sprzeczali i admin cofnął bana ale pod warunkiem, że nie będą grać w tych samych tournamentach a jak będą to muszą dawać walkowery.  (NIE POWIEM KOGO MAM NA MYŚLI)

Co się tutaj dzieje to ja akurat widzę.  Widzę, że np. używasz botów w kasynie i w turkach ale żal Tobie dupę ściska, że pomimo tego nie możesz dogonić czołówki.

Za każdym razem jak są dwa walkowery to myślę sobie: Ale tek kaziu102 to idiota a nie, ze ktoś poszedł po papu.


Cytat: danielos112 w Grudzień 13, 2013, 19:47:33 PM
,,Manchuckster przeprosic to Cie mogą rodzice wiesz za co.... :) "

kazik wy się z rickosem rozumem wymieniliście ? bo zachowujesz się jak szczyl  prowokujący Manchuckstera do kłócenia się z tobą na poziomie bardzo niskim :)
Nie potrafisz dyskutować jak człowiek ?

Dzięki za wsparcie.
Tylko mała uwaga.  "kazik wy się z rickosem rozumem wymieniliście ?" - najpierw musiał by go kaziu102 mieć by wymienić  ;D
"Nie potrafisz dyskutować jak człowiek ?" - ewolucja widocznie do jego wioski nie dotarła.


kaziu102

Chuck czy jak Cie tam rodzice skrzywdzili imieniem :D "Widzę, że np. używasz botów w kasynie i w turkach ale żal Tobie dupę ściska, że pomimo tego nie możesz dogonić czołówki" faktycznie jestes idiota skoro tak piszesz bo najwyraxniej nie wiesz co onzacza stwierdzenie "uzywanie botów" :D:D:D ale chwila nie googluj teraz i nie cytuj tego czego nie wiesz a jedynie zobaczyłes regułke z internetu i poprostu ja skopiowałes :D. A jezeli mówisz o graczach cyt. " Znam graczy, którzy dostali bana za granie na jednym IP, jest to para mieszkająca w razem i grają na dwóch kompach, wtopili troszkę kasy w tę grę a po jakimś czasie admin dał im bana za uczestnictwo w jednych turkach. Troszkę się sprzeczali i admin cofnął bana ale pod warunkiem, że nie będą grać w tych samych tournamentach a jak będą to muszą dawać walkowery. " to nie jestes w ogole w temacie bo mozna grac razem nawet w turkach jezeli zgłosisz ze dane konta sa kontami RODZINNYMI ;) i nie wazne jaki wybierzesz atak zawsze beda to walkowery. Reasumujac chcesz byc FAJNY ale najwidoczniej Ci to nie wychodzi i caly czas nie rozumiesz watku. I nie pisz mi to o Twoim koledze Rickosie bo malo mnie interesuje jakie macie ze soba kontakty czyt. "stosunki" :D hehe. Jestes za głupi poprostu zeby zrozumiec ten watek wiec Twoje kolejne posty nic nie dadza sadze :)