• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Przedmioty Majątku - Wartość

Zaczęty przez Wyplacalni.p, Styczeń 12, 2014, 20:29:30 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Wyplacalni.p

Pomyślałem sobie o pomyśle którego zapewne nie było, a zapewne by się ono przydało, atóż wyjaśniam:

Mamy majątek prawda ?
No więc właśnie...
Zamiast ganiać z kalkulatorem i przeliczać ile warte są nasze majątki...
Proponuję dodać AUTOMATYCZNE ZLICZANIE KOSZTÓW MAJĄTKÓW - WARTOŚĆ
Czyli że wchodząc w majątek widzimy pełną wartość posiadanego Majątku. ;)

Myślę że było by to każdemu przydatne i każdy by wiedział ile czego ma, według mnie było by pomocne wiedzieć jaką pełną wartość ma cały majątek.

Pozdrawiam.

Manchuckster

W zasadzie, to taki kalkulator do niczego by mi się nie przydał, nie wiem czemu miało by to nawet służyć.
Ale nie przeszkadzało by, jakby w zakładce  Twoje przedmioty pisało: Wartość Twojego majątku305 044 146 000 zł.

Więc niech będzie, że jestem ZA

Wyplacalni.p

Cytat: Manchuckster w Styczeń 12, 2014, 22:36:01 PM
  Wartość Twojego majątku305 044 146 000 zł.

Właśnie o to mi chodzilo... .

limak


Don Tusk

Lepiej nie tyle pokazywać ile jest wart majątek ale który biznes kupić.
(Tak, wiem że mogę ściągnąć arkusz kalkulacyjny który to robi)

Henryk321


wiesiekOO7

Pisałem już o wiele razy, ale się powtózę. Wiele innych dobrych pomysłów nie zostało wprowadzone ten jest średni a nawet słaby.

Wyplacalni.p

Cytat: wiesiekOO7 w Styczeń 23, 2014, 14:41:46 PM
Pisałem już o wiele razy, ale się powtózę. Wiele innych dobrych pomysłów nie zostało wprowadzone ten jest średni a nawet słaby.

W tym temacie wypowiadasz się 1 raz i nie gadaj głupot że pisałeś kilka razy.

Mnie by się przydał, gdyż wiedziałbym  czy mi się opłaca czy nie, a widnieć przecież może w "Mój Majątek", to nie przeszkadza, a miło jest wiedzieć niż z kalkulatorem ganiać, bo na coś komu braklo, a tak będzie miał już zliczone i jak braknie np. na broń to sprzeda.
Przeszkadzać nie przeszkadza i nie zaszkodzi mieć.

Ponadto Admin móglby zrobić tak, aby wyglądało to na Lombard lub Giełdę, by móc sprzedawać  za mniej, lub więcej - lista miejsc w których najbardziej się opłaca sprzedawać, ze zmiennościa w podobieństwie do Giełdy Papierowej.
Dziś sprzedajemy bombę którą kupiono za 15 Mld, mamy listę i jest najświeższa oferta kupna przez Rosjan za 10 Mld.
Podaję przykłady, które mogą mieć ciekawą inicjatywe zmiany postępu w Grze.

Hazelek

Jestem jak najbardziej za.Dzisaj musiałem sprawdzać każdą zakładke by sprawdzić czy opłaca mi sie sprzedac caly majątek i jaką kwote z tego dostane.