• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Alfonsi nie zwiększają dochodów z dziwek

Zaczęty przez ddamiann22, Luty 14, 2014, 15:48:13 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

ddamiann22

Witam, mój problem polega na tym, że alfonsi nie zwiększają mi dochodów z dziwek,
na dzień dzisiejszy mam kupionych łącznie 80 dziwek z których zysk wynosi +/- 50tys
mam również wykupionych wszystkich alfonsów po 16 razy każdy i mimo tego, że dokupuje alfonsów to moje zyski się nie powiększają dlaczego tak się dzieje ???

Szul

Glownie dlatego, ze mama/szkola nie nauczyla Cie czytac.
Od dawien dawna intryguje mnie w jaki sposob ludzie nauczyli sie pisac nie potrafiac czytac ;/

norweg

Ja tez mam problem z alfonsami, mianowicie intryguje mnie w jaki sposob kilkudziesieciu alfonsow zarzadza 700 000 dziwek.

Troszke to nielogiczne chyba ze skubancy sa nad wyraz wydajni.

Czuje sie oszukany.

Przez system.

PS. Ja kiedys w przeszlosci nawet jednej wlasnej nie moglem upilnowac a co dopiero tyle.... ehh

Hazelek


ddamiann22

Dzieci się już pośmiały??
To czekam na odpowiedź konkretną i rzeczową :))

Szul

naucz sie czytac regulaminy/zasady oraz FAQ to nie bedziesz musial zadawac glupich pytan tylko sam poznasz odpowiedz

ewentualnie jest takie cos jak  SZUKAJ

ddamiann22

Zużyłeś tyle bez sensownych znaków na nic nie znaczącą odpowiedź widać, że pomaganie komuś cie boli.
Zamiast pisać bzdury trza było napisać odpowiedź.

Szul

Ty marnujesz jeszcze wiecej znakow zadajac taki glupie pytania. Widac Ciebie boli uzywanie opcji SZUKAJ

danielos112

Ale jak już zapytał to trzeba odpowiedzieć ;) i można dodać żeby na następny raz szukał w zasady i Faq .
Alfonsów najlepiej mieć po 16 bo do 16 coś dają ;) od 16 wzwyż wydawanie kasy na marne :)
V.I.P

Manchuckster

Schemat optymalnego zysku z zatrudnionych alfonsów:

13 - 13 - 11 - 11 -9 - Powyżej tych ilości kupno alfonsów nic nie daje

ddamiann22

Dziękuję za konkretne odpowiedzi.
Pozdrawiam tych co pomogli :)).

norweg

#11
Cytat: Manchuckster w Luty 17, 2014, 16:45:30 PM
Schemat optymalnego zysku z zatrudnionych alfonsów:

13 - 13 - 11 - 11 -9 - Powyżej tych ilości kupno alfonsów nic nie daje

7 - 9 - 12 - 14 - 17 - Ja mam tak ustawione, sprobuje  po Twojemu Manchuckster i dam znac :)

OK, sprobowalem i wychodzi na to samo.

aha33

mozna też tak: 13 - 12 - 10 - 10 - 10 i tak samo wychodzi :)

Don Tusk

Alfonsi to bardzo dobry pomysł do gry, ale realizacja taka sobie. Pewnie za proste by było, gdyby jeden alfons na 100 czy tam 1000 dziwek zwiększał zarobki, więc wyszło jak wyszło......

Manchuckster

Kupcie sobie po 50 alfonsów i będzie git. Jeden najdroższy  alfons kosztuje zaledwie 12 mln a najtańszy 25 tys