• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Helpdesk a Poradniki

Zaczęty przez MAXXXER96, Luty 17, 2014, 16:52:59 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

MAXXXER96

Witam , chciał bym zwrócić uwagę forumowiczów a szczególnie admina  ze w dziale "Poradniki " jest bardzo dużo tematów związanych z działem Helpdesk . Co za tym idzie początkujący gracze mają trudności z znalezieniem informacji , na forum jest jeden wielki  bajzel i nikt na to  nie reaguje .Czemu nikt na to nie reaguje nie przenosi ani nie daje ostrzeżeń lub słynnych Banów.  Przecież jest regulamin i każdy umie rozróżnić dane działy . Tak najlepiej kasę od graczy brać i mieć wszystko za przeproszeniem w dupie.

Wyplacalni.p

Weź pod uwagę, że moderatorzy są pracujący i uczący się pilnie, wiec nie zawsze mają czas, ale o Adminie już nie wspomnę...
Jest za dużo roboty na forum i dlatego nic nie robią, ale weź bądź w ich sytuacji... ;)

MaciaseK

wszystko jest robione, ale neistety małymi kroczkami, bo tak jak kolega pisał potrzeba an to sporo czasu, a dodatkowo ja jako moderator mam też na głowie sprawdzanie konkursów forumowych co jest troche czasochłonne

*
juz keidyś zrobiłem pożądek na całym forum poza działami gangi i pomysły, ale długo sie neistety nei utrzymał.

MAXXXER96

To wybierzcie jeszcze jednego admina który będzie odpowiadał za porządek na forum .

prpablo

jak juz to Moderatora :) ale racja przydal by sie Macias wszystkiego nie ogarnie tez ma swoje zycie  8)

Wyplacalni.p

Gdyby Admin takiemu Maciaskowi by płacił 2600 zł, to on by tu na forum siedział 24/24/7 dni w tygodniu, gdyż nie musiałby z domu wychodzić, to wtedy robił by porządek, bo na inną pracę by olał, tak więc miałby na wszystko czas, ale skoro robi to za darmo, to nie musi wszystkiego robić, bo co z tego ze zrobi, jak zaraz byłby znów burdel, a jego praca szła by na marne, tak więc się ogranicza do pouczania, poprawiania i banowania, tak jak pisał że ma konkursy, czat i inne terebele, tak więc ja go rozumiem, a wy jego nie umiecie zrozumieć ?

A kolega co ma problem z bałaganem, to sam by nie ogarnął, gdyż po pierwszym dniu miałby dosc, a Maciasek to Twarda sztuka ;)

A bycie Moderatorem jest czasochłonne i monotonne ;)

MAXXXER96

Jeżeli ktoś się decyduje na prace jako moderator to niech ją robi tak jak trzeba niech wybiorą moda nowego i będzie po kłopocie MaciaseK będzie miał lżej i nie będzie bałaganu.

Wyplacalni.p

Jak zdeaktywują Maciaska, to forum będzie wyglądało jak KANDAGAR, lub Afganistan, a w najgorszym wypadki Libia czy IRAK.
Tak więc poki panuje Maciasek, to jest tak średnio i nie ma takiej tragedii, jaką opisujesz.

Zamiast siać progresję, to umów się na kolację z Maciaskiem i przedyskutujcie to na spokojnie ;)

MAXXXER96

Dobra niech jest jak jest bo co  innego zrobić na kolacje się nie umówię bo mnie nie interesują chłopcy.