• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

WIADOMOŚĆ OD ADMINA O ILOŚCI WYGRANYCH BILETÓW

Zaczęty przez grant, Kwiecień 12, 2014, 11:47:48 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

grant

Witam.
Zdarza się tak że obstawiamy na forum różne konkursy w których są do wygrania bilety czy są też inne sytuacje w których gracz jest premiowany biletami (za różne osiągnięcia) lecz nie zawsze pamięta się ile tych biletów się wygrało. Gdyby za każdym razem wygranego biletu(ów) była automatyczna wiadomość od admina o ilości biletów jakie otrzymałeś to było o wiele łatwiej i prościej (nie trzeba sprawdzać liczyć i sumować czy się zgadza ilość biletów czy nie)
Kto jest za tym pomysłem ?? Wypowiadać się

Jumpers

popieram no jeszcze żeby była informacja w jakim konkursie np 3 bilety za ekstraklase czy 1 bilet za lotka

seba069

O ile masz tyle biletów, że nawet nie wiesz ile ci wpada, to pomysł byłby słuszny.
Jedynym faktem na nie jest sytuacja, w której wygrywasz tą magiczną pulę biletów - z reguły 1 do 3 :)


grant

Ale gdy masz np 76 biletów i nie zamierzasz ich wykorzystywać np. przez kilka miesięcy i grasz w konkursach to później masz np. 82 bilety (nie wiesz za co i ile wpadło Ci biletów) A TAK TO JEST JASNOŚĆ I PRECYZJA :P - wiadomo ile za co dostałeś biletów no i kiedy (data otrzymania wiadomości)

mysza2344


danielos112

V.I.P

MaciaseK

#7
Pomysł dobry:) zawsze miałem z tym problem ;p dodałem ankietę żeby nie było durnych postów z tak i nie ;p


PsycholuX