• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Dodanie reputacji na forum ? wypowiedz się !

Zaczęty przez Jukoo1337, Kwiecień 22, 2014, 19:25:20 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Jukoo1337

Witam gangsterów w ten wieczorny , wtorkowy dzień !
Mam dla was pewną propozycję , a mianowicie aby na forum została wprowadzona reputacja.Wiadomo jeśli ktoś komuś pomógł na forum , bądź jak kolwiek przyczynia się do rozwoju/funkcjonowania forum to czemu ma nie zostać nagrodzony.Proponuję takie coś jak "plus" , "gwiazdka" lub inne punkty przydzielania reputacji na forum - według uznania administratorów.Było by to przykładowo wypisane zaraz pod avatarem i informacjami każdego gracza forum.Takowa reputacja byłaby liczona następująco :
-1 plus 1 punkt reputacji
-1 minus -1 punkt reputacji
Jeśli ktoś przeszkadzałby na forum spamował można by zgłosić go do administracji z właściwym powodem i jeśli okazało by się to potwierdzające , gracz otrzymywał by blokadę na forum zwaną też "banem".Dużo reputacji ujemnej przykładowo -20 punktów reputacji (uzasadnionej) groziłoby banem tymczasowym.Proponuje przy dodawaniu reputacji podać też powód , dlaczego takowy gracz dostał ujemną lub dodatnią reputacje.Mam jeszcze pare pomysłów jak można to dopracować moge bardziej rozpisać mój pomysł/pomysły jeśli tylko gracze i administracja są za takowym pomysłem.
Pozdrawiam gracz G2 Jukoo1337 ;)

Ritam [G2]

#1
Jestem za
Dobry pomysł!
Tyle że nie na forum a w grze. Możnaby wprowadzić to w grze- top 25 graczy którzy mają najwięcej reputacji dostawali by nagrody jak  w hazardzie.
Ludzie pomagaliby sobie więcej i byłoby mniej spamu.
Więc jak najbardziej za !!! Poproś moderatora, niech doda akiete to może coś z tego wyjdzie 8)

Szul

beznadziejny pomysl... na kiego grzyba jakies reputacje ? Inna sprawa jakiego typu pomocy szukasz ? w 99% przypadkach graczom sie niechce poszukac i zadaja milionowy raz pytanie na ktore odp mozna w kilka chwil samemu odszukac

Jukoo1337

#3
Cytat: Pan Gangsterek [G2] w Kwiecień 22, 2014, 19:28:17 PM
Jestem za
Dobry pomysł!
Dodatkowo możnaby wprowadzić to w grze- top 25 graczy którzy mają najwięcej reputacji dostawali by nagrody jak  w hazardzie.
Ludzie pomagaliby sobie więcej i byłoby mniej spamu.
Więc jak najbardziej za !!! Poproś moderatora, niech doda akiete to może coś z tego wyjdzie 8)
Zaraz kogoś dorwę  8)

Jukoo1337

Cytat: Szul w Kwiecień 22, 2014, 19:30:22 PM
beznadziejny pomysl... na kiego grzyba jakies reputacje ? Inna sprawa jakiego typu pomocy szukasz ? w 99% przypadkach graczom sie niechce poszukac i zadaja milionowy raz pytanie na ktore odp mozna w kilka chwil samemu odszukac
Nie każdemu pomysł musi się podobać , ale agresją nie musisz odrazu reagować ja tylko poddałem propozycje , po to abyście wyrazili opinie.Szanuje twoją opinie  ;)

Ritam [G2]

Cytat: Jukoo1337 w Kwiecień 22, 2014, 19:31:32 PM
Cytat: Pan Gangsterek [G2] w Kwiecień 22, 2014, 19:28:17 PM
Jestem za
Dobry pomysł!
Dodatkowo możnaby wprowadzić to w grze- top 25 graczy którzy mają najwięcej reputacji dostawali by nagrody jak  w hazardzie.
Ludzie pomagaliby sobie więcej i byłoby mniej spamu.
Więc jak najbardziej za !!! Poproś moderatora, niech doda akiete to może coś z tego wyjdzie 8)
Zaraz kogoś dorwę  8)


Cytat: Pan Gangsterek [G2] w Kwiecień 22, 2014, 19:28:17 PM
Tyle że nie na forum a w grze.

Koniec cytatu:
Hę?

Szul

Uzytkowniku Jukoo1337 - zmiana reputacji - otrzymujesz "plusa ujemnego" od gracza Szul - powod: beznadziejny pomysl



Wyplacalni.p


Ritam [G2]

wyplacalni piwa tez moga byc :) sie napijem trochu :P
ale w grze bardziej by sie to przydalo
i jakies ograniczenie zeby
hmmm potrzebmi byli by modzi do spraw respa albo cos innego

Wyplacalni.p

Gangsterek, niekoniecznie tak musi być, każdy kto komu by pomógł np: Jaś pomógł Małgosi, a ona zaś daje mu piwo, czekoladę, czy plusa.
Potem wisi to przy jego profili na forum, wyświetlane wraz z wiadomością.
A jak nie pomógł, to nic nie dostaje. ;)

Podaje Przykład:
Pomógł: 20 razy
Opcjonalnie obok ilości pomocy widniała by informacja od Kogo dostał.

Manchuckster


Ritam [G2]

Tak manchucksterLecz my sobie tym nie łammy głów to admin ma zrobić jak już coś
Ale powiedzcie mi co wy na to żeby było to w grze na rankingi i z nagrodami?

Wyplacalni.p

Cytat: Pan Gangsterek [G2] w Kwiecień 23, 2014, 14:20:25 PM
Ale powiedzcie mi co wy na to żeby było to w grze na rankingi z nagrodami ?

Są już rankingi z Nagrodami przecież...
Ranking Najlepszego Gangstera,
Rankingi w Turniejach za osiągnięcie 1,2 i 3 miejsca itp...

Tak więc musisz powiedzieć na czym mają być oparte te rankingi, bo jak sama nazwa wskazuje Rankingi z Nagrodami to wieloznaczne zdanie czy słowo ;)