• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Regulamin Gangu zamiast "OGŁOSZENIE"

Zaczęty przez Wyplacalni.p, Maj 24, 2014, 16:11:58 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Wyplacalni.p

Zastanawiałem się nad Ogłoszeniami gangu, ale po wprowadzeniu wszelkich informacji, brakuje linijek, aby dopisać i sprecyzować dane ogłoszenie, więc wychodzę z założenia że gdyby admin limit zniósł z 6 linijek na np. 200 linijek z opcją: "Rozwiń dodatkowe informacje" - "Zwiń dodatkowe informacje",  lub "Zwiń" - "Rozwiń" ponadto możliwość dania informacji w rzędach, możliwość ułożenia według własnej potrzeby każdego użytkownika, to by pomogło oraz przydało się każdemu.

Druga Myśl to taka, aby można samodzielnie wybrać czy to ma być "OGŁOSZENIE" czy "REGULAMIN", ale i też można by było wprowadzić coś takiego osobnego jak "REGULAMIN i OGŁOSZENIE", tylko krytyczni ludzie będą krytykować coś, co naprawdę może się przydać, więc co o tym myślicie ?

Liczę na konkretne odpowiedzi.

Dziękuję za uwagę. ;)



danielos112

V.I.P

kieliszek


Manchuckster

A czy jak ktoś napisze kilka, lub kilkanaście linijek to czy gracze będą to czytać???

Dla większości graczy te 200 znaków, które jest obecnie to zdecydowanie za wiele by przeczytać np. ogłoszenie o ataku na  dzielnice.

Ale może być, jestem ZA.

danielos112

Lepiej robić grę pod takich graczy którzy by przeczytali :)
V.I.P

Wyplacalni.p

Manik, z tymi 200 linijkami, to tylko jest Przykład i nie musi tyle być, wystarczy 80 Linijek aby admin wprowadził i było by git, ale i też mógłby wprowadzić też w Czacie Gangu, ponieważ jak chce się coś napisać, to urywa w 3-4 linijce, więc Ja myślę żeby zwiększyć ten limin i nie utrudniać komunikacji z innymi.

A gdy wychodzi z tego rozmowa, a osoba która chciała coś napisać, to potem to się miesza z inną rozmową i robi się bałagan, są gangi w których się nie pisze, są gangi w których krótko się pisze, a i też są gangi rozgadane, więc jest potrzebny większy limin a nie tylko 6 linijek na Ogłoszenia i 3-4 linijki na Czat w Gangu. ;)

Pomysł jest do przedyskutowania, przemyślenia, gdyż jednemu sie nie spodoba, a drugiemu się to przyda, więc nie myślmy tylko o sobie samych, ale też pomyślmy o innych.

Dziękuję za Uwagę ;)

limak

od rozmów to masz czat gangu i pw......ogloszenie to ogloszenie, proste