• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Wiadomości

Zaczęty przez Slaweksebaa1, Listopad 11, 2014, 12:38:58 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Slaweksebaa1

Mam pewien pomysł co do wiadomosci. Niby wszystko jest okej ale nie do końca. Czasami potrzebuje informacji od jakies osoby co mi pisała kilkanascie wiadomosci temu. trzeba to szukac i wgl. to jest bez sensu. moj pomysł polega na tym by po prostu tak jak otwiera sie kazda wiadomosc byla kazda otworzona na srodku a jakby była dłuższa trzeba było by dać "rozwiń" i to by pomoglo o czym bylo pisane itd. byloby widać poczatek wiadomosci 1,2 linijki. ale jak chcecie. Pewnie zbedne jak dla wiekszosci dla was. chociaz to by ułatwiło. Pozdrawiam

Slaweksebaa1

#1

adrian123451251

Pomysł nie najgorszy ale to trzeba by było bardzo dużo scrollować w dół przy większej ilości wiadomości :D Zamiast tego mogłoby być takie coś że jak najedzie się na wiadomość to podgląd co było w niej pisane i też by było ograniczenie do 2 linijek :D


Tak to jestem ZA :)

Slaweksebaa1

#3
zdj powyzej tak by to wygladalo :) tylko bez tego paska bialego i poszerzone. i byloby okej.

Wyplacalni.p

NAJLEPIEJ W FORMIE CHAT'u, KLIKASZ W OSOBĘ I TU ROZWIJA SIĘ CAŁA KORESPONDENCJA ;)

Slaweksebaa1

Nie zmieniajcie pomyslu :/

Manchuckster

A nie można zrobić czegoś takiego jak w SMSach? Piszesz z daną osoba i masz wszystkie wiadomości z tego numeru pod nazwą użytkownika.

Wyplacalni.p

Cytat: Manchuckster w Listopad 11, 2014, 15:29:46 PM
A nie można zrobić czegoś takiego jak w SMSach? Piszesz z daną osoba i masz wszystkie wiadomości z tego numeru pod nazwą użytkownika.

2 Posty wyżej pisałem o tym samym ;)

Slaweksebaa1

Ja bym to zrobil tak jak przedstawilem na obrazku

Wyplacalni.p

Cytat: Slaweksebaa1 w Listopad 11, 2014, 16:06:28 PM
Ja bym to zrobil tak jak przedstawilem na obrazku

Było by tak jak mówisz, tyle że po kliknięciu wiadomość osoby rozwija nam się całość korespondencji, tak jak w SMS.


Slaweksebaa1

to nie sms o.O tylko strona i wiadomosci PW a nie sms

Wyplacalni.p

Cytat: Slaweksebaa1 w Listopad 11, 2014, 17:29:30 PM
to nie sms o.O tylko strona i wiadomosci PW a nie sms

W większości smartfonów to można spotkać, a nawet w SE Elm i podobnych telefonach.

Ale zmieniła by się Gangsterka na lepsze ;)

Slaweksebaa1

temat do zamkniecia ! niewyplacalny mi namieszal .. az nie moge czytac tego co robi. boli go ze nigdy jego pomyslu nie wprowadzili i zmienia kazdy jeden pod siebie. nie . nie odpisuj
DO ZAMKNIECIA

grant

popieram Twój pomysł Slaweksebaa1

Wyplacalni.p

#14
Cytat: Slaweksebaa1 w Listopad 12, 2014, 12:16:48 PM
temat do zamkniecia ! niewyplacalny mi namieszal .. az nie moge czytac tego co robi. boli go ze nigdy jego pomyslu nie wprowadzili i zmienia kazdy jeden pod siebie. nie . nie odpisuj
DO ZAMKNIECIA
\

A za kogo ty się masz mądralo ! Tobie nic do tego i każdy ma prawo do wypowiedzi, a jak ci nie pasuje to nie zakładaj tandetnych pomysłów, które proszą się o pomstę do nieba, wiem że ci żal dupe ściska że jestem Kreatywniejszy od ciebie !

WOLNOŚĆ SŁOWA !

A to że jesteś nieogarnięty, to twój problem, skoro nie rozumiesz co to jest propozycja, ja ci nie namieszałem, tylko że ty nie ogarniasz !

Skończ z Docinkami !

Acha... Zapomniałbym... Pomysły zależą tylko od Adminów gry, a nigdy od ciebie więc... Admin Czyta sprawdza Analizuje i nie liczy się czyj pomysł jest wprowadzany, a to że w ogóle są dodatki do gry zasądzone przez Administratora !