• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Zlot graczy...;)

Zaczęty przez [g2] xtra [g2], Listopad 22, 2014, 22:33:08 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Slaweksebaa1

i co ja z wrocławia do warszawy mam jechac ? :D

Slaweksebaa1

jeszcze pytanko :P robimy zlot czy ustawke ? :P

Wyplacalni.p

Jeszcze Lokal Wynajmijcie... ;)

iniemamocny2

proponuję zrobić ankietę kto z jakiego miasta bądź głosowanie nad miastem w którym by gracze chcieli się spotkać wygrywa najwięcej głosów i jedziemy z koksem :)

sadoch

nie musza sie pojawiac :) bez nich tez damy rade :)

Santos400

Wy byście tylko chcieli się najebać.... jak przecież można się napierdolić.

sadoch

sadze ze warszawa to najlepsze miejsce i najlatwiej dojechac do stolicy. mozna sie spotkac w dzien a wieczorem poplynac z nurtem :D

[g2] xtra [g2]

Cytat: sadoch w Listopad 24, 2014, 18:09:32 PM
sadze ze warszawa to najlepsze miejsce i najlatwiej dojechac do stolicy. mozna sie spotkac w dzien a wieczorem poplynac z nurtem :D
popieram Cię kolego ;)

Slaweksebaa1

uwazaj ze admin sie pojawi. dostalby w cymbal od razu :D a jak wrocic potem jak poplyniemy ?:D

MaciaseK

z czego co sie orientuje to administracja jest z pomorza :] do wawy mi daleko ale spontant napewno był by dobry :] moze zróbmy rozpiske kto z kad jest i wtedy by sie miasto wybrało ?

Wyplacalni.p

Przypomniało mi się, że kiedyś na innym forum było głośno o zlocie graczy, osoba która zrobiła imprezę na dany dzień, to w tym danym dniu nikt nie przyjechał. ;)

kaziu102

Jestem jak najbardziej zaa :)

Slaweksebaa1

jak bedzie wyplacalny to ja tez

sadoch

malo osob jeszcze sie wypowiedzialo wiec nie ma co decydowac jakie miasto

Szul

ja proponuje miejsce spotkania Głogów ulica (o ile pamięć nie zawodzi) Poczdamska :) wiatrowka tyle szmalu już zarobil ze i nadaje się jako gwiazdor Gangsters CRIBS :) postawi kilka flaszek a i willa się będzie miał okazje pochwalić :)