• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Drag Do Gangu

Zaczęty przez Slaweksebaa1, Grudzień 14, 2014, 19:37:11 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

F3nom3N

oby w ogóle coś weszło, bo temat stoi bez odpowiedzi. jak zresztą prawie każdy.. a pomysł zajebisty...

TonyMontana

Moim zdaniem osoby ktore sie wypowiadają na nie , nie mają pojęcia o specyfice gry!
Jeśli w ciągu kilku miesięcy nie zostanie wprowadzony nowy drag spadnie grywalność.
To w gangu spotykają się ludzie żeby zrobić jakiś atak na dzielnice , porozmawiać na czacie itp itd.
To jest trzonem tej gry, pomijając oczywiście rankingi miesięczne.Gangi nakręcaja wszystko.W sytuacji gdy zostały wprowadzone nowe biznesy a gangi jest ciężko rozwinąć powyżej 450mln/h czeka ich los taki sam jak nikomu niepotrzebna i nie opłacalna siłownia czy napady w gangu(od pewnego momentu).Nowi gracze obrażający się że jest tak ciężko zapomnieli że wszystkie aktualizacje dotyczą także ich.Za jakiś czas bedziecie mieli większy lvl i przejrzycie na oczy wtedy.Zarobki ,punkty doświadczenia są dopasowane zeby szanse były wyrównane.Dzięki płatnym gangom macie możliwość szybkiego rozwoju.Pretensje mają ci ktorzy chcieliby w pół roku dogonić czołówke.Serwer G2 przypominam za 3 miechy bedzie mial 4 lata.Paradoksalnie nowy drag pomoze bardziej niższym lvl niz czołowce.Dlaczego ? Wez jeden z drugim kalkulator i sobie oblicz.
Gangsters powiniem być rozwijany równomiernie a gangi stoją na blokadzie !
Podsumowując nowy drag jest konieczny.Podpisuje się pod tym pomysłem obiema rękami! A hejterzy won!

cliford

Jestem jak najbardziej ZA

boabalboa


rosiok

jestem jak najbardziej za

ninja9416

Oddaje swoj głos na TAK

anianieblond

Jestem ZA.

W calosci popieram opinie gracza TonyMontana.

Pozdrawiam

Slaweksebaa1

Temat wyslalem do Admina

michail 96


matosz

jestem jak najbardziej za :)

Sonczi

Oczywiscie za nawet 1 sie przyda :P

pnk_skalpel


Jumpers

jestem za dragiem :) jak dobrze widze już ponad 20 osób jest na tak Admin coś odpisał ?

Slaweksebaa1

Witam,
administracja okresowo przegląda pomysły i przekazuje je do właściciela gry, który może podjąć decyzje wprowadzenia (także w wersji zmodyfikowanej) danego pomysłu.

Pozdrawiam,
Administrator Gangsters.pl


tak to

hopkins

o proszę!
administracja i właściciel to dwa różne byty ;)
admini to kisiel i wiatrówka.
a właściciel?
wychodzi na to, że jakiś gamoń który zasponsorował naszym adminom rozwój firmy.
a z tego co wiem to ta firma jest z funduszu dla absolwentów szkół wyższych.. więc...
o co tu chodzi? ;)