• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Drag Do Gangu

Zaczęty przez Slaweksebaa1, Grudzień 14, 2014, 19:37:11 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Slaweksebaa1

Witam pomysl się powtarza lecz sprobuje zdobyc jak najwiecej glosow i może coś  z tego bedzie
Gang do 300 idzie rozbudować z łatwoscia za 450 bilionow do 300 się dojdzie spokojnie :)
Za biliard do 400 ale po 400 jest już koszmar
a wyczytałem na czacie , że za 1BILIARD I 25 BILIONOW z 400 podniesie sie tylko o 430 nie wiecej.
Ja rozumiem ze jest 12 osob w gangu w normalny sposob wplacania itd nie daloby rady tyle rozbudować więc bilety są kierowane innym graczom czyli (xtra demot itd)
Wszyscy jakby mieli się składać po równo by np biletów na taki biliard uzbierać to i tak dużo
Wiec niech troche te gangi pną się w górę bo nie ma nawet 500mln i raczej nie bedzie bo za drogo.
Proszę o dodanie JEDNEGO draga do gangu :)
PISZCIE CZY ZA CZY PRZECIW


prosze nie zmieniac tematu i nie pisać , że coś takiego było (to do Ciebie Wyplacalny) Pozdrawiam ;)

broliqe

jestem za dodaniem 20 nowych dragów ;) słabe gangi będą dalej słabe, koks gangi polecą od razu na 2mld/h bo ich stać ;)

Slaweksebaa1

Cytat: broliqe w Grudzień 14, 2014, 19:40:06 PM
jestem za dodaniem 20 nowych dragów ;) słabe gangi będą dalej słabe, koks gangi polecą od razu na 2mld/h bo ich stać ;)

Muszą być dobre gangi i zle. kazdemu to pomoże nawet dla tych slabszych gangow.
sa slabe konta i mocne konta wiec i gangi slabe i mocne. a jak ktos nie potrafi rozbudować i wgl to niech nie zaklada. bez sensu komentujesz :(

Dawids2k8

Jestem jak najbardziej na tak :)

broliqe

założyłeś temat więc komentuje ;) jestem za wprowadzeniem nie jednego a 20 nowych dragów

adrian123451251

No nie powiem że nie jestem za :D

MaciaseK

kiedyś gangi stanowiły wiekszą częśc zarobku, a teraz to ejst to marny dodatek wiec prawdę mówiąc można by było zmienic budynek siedziby gangów, który przy każdym dodatkowym budowaniu dodawał by nowy drag do gangu, gangi dzięki temu by pneły sie w góre.
po wprowadzeniu dalszych rozbudowan siedziby VIP i dostawaniu co 100 lvli nowych biznesów gangi bardzo upadły i jak juz wspominałem stanowia marna częśc zarobku graczy, więc warto było by powprowadzac jakieś dragi :)

limak

tia....a pozniej beda kasowac milion bilo miesiecznie za pobyt

MaciaseK

limak raczej stawka za pobyt by sie nie zmieniła :) ponieważ wszystkie gangi bu ruszyły do przodu, wiec konkurencji było by tyle samo co teraz ;p

kaziu102

Zdecydowanie trzeba cos zrobic z gangami. Na poczatek moze 3 nowe dragi zeby zdecydowanie zarobki poszły w góre tak jak napisał Macias. Kiedys gang był najwazniejszy a teraz coz jak ktos ma 5 mld/h to taki gang z zarobkami 300 mln az tak duzo mu nie da nie mowie o zarobkach + 10 mld/h bo takie osoby czy sa w gangu czy nie w sumie za bardzo nawet nie odczuwaja. Teraz gangi powinny zarabic te lepsze ok  1,3 mld/h a te gorsze powiedzmy ok 300-500 mln/h oczywiscie pobyt w biletach by sie raczej nie zmienil gdyz wszyscy by sie rozwijali jednakowo.

pandokti

Jestem na nie.... To nie ma sensu.... ludzie będom dużo więcej bilo wołać to po pierwsze... a po drugie najlepiej ładować w biznes i panienki, bo gang to tylko dodatek

Dawids2k8

Cytat: pandokti w Grudzień 16, 2014, 21:14:41 PM
Jestem na nie.... To nie ma sensu.... ludzie będom dużo więcej bilo wołać to po pierwsze... a po drugie najlepiej ładować w biznes i panienki, bo gang to tylko dodatek

Wszyscy będa mieli takie same gangi, i wszyscy bedą rośli jak zawsze. Jak chcesz płacić więcej za gang to będziesz płacić i tyle.

adrian123451251

Cytat: Dawids2k8 w Grudzień 16, 2014, 22:55:34 PM
Cytat: pandokti w Grudzień 16, 2014, 21:14:41 PM
Jestem na nie.... To nie ma sensu.... ludzie będom dużo więcej bilo wołać to po pierwsze... a po drugie najlepiej ładować w biznes i panienki, bo gang to tylko dodatek

Wszyscy będa mieli takie same gangi, i wszyscy bedą rośli jak zawsze. Jak chcesz płacić więcej za gang to będziesz płacić i tyle.

No właśnie. Gangi które będą mieć 300 mln/h wciąż będą istnieć.

damian901


hopkins

jestem na nie.
rodzi to inflację biletów.
jak ktoś wspomniał - pobyt w gangu będzie warty nie 45 czy 90 a milion biletów.
zresztą w tej grze od początku racje bytu mają tylko kodziarze.
tylko zdystansują od siebie pozostałych.