• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Przydzielanie pracy w gangu.

Zaczęty przez AlphaDog, Styczeń 03, 2015, 02:31:02 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

AlphaDog

Witam,
Oglądając "Rodzine Soprano" ( Serial o włoskich gangsterach), zobaczyłem że każdy członek mafii ma jakąś swoją pracę np. pilnuje giełdy. Zainspirowany serialem pomyślałem czy nie da się stworzyć takiej optymalnej opcji w Gangsters.pl dla gangów.
Oczywiście, żeby nie było łatwo członek gangu będzie dostawał ze swojej pracy tyle ile np. ma SV podzielone na 4, do tego dorzucało by się ile zainwestujesz w biznes jako samodzielny członek gangu.Do tego trzeba dodać procent odawany dla dowództwa.
Twój interes który prowadzisz na tle swojego gangu mógłby być również ograbiany podczas przegranej wojny gangów, wtedy np. tracisz 2 poziomy rozwoju.

Przykłady takich pracy które by miał robić członek gangu.

Diller (Rozwija np. sieć dillerów albo dom zaopatrujący)
Casanova ( Rozwija dom kobiet lekkich obyczajów)
Ochroniaż (Rozwija firmę ochroniarską)
Chemik ( Rozwija laboratorium które zwiększa zarobki z dragów)
Adwokat ( Rozwija kancelarię ( która mogłaby np. załatwiać roboty typu zabij kapusia itd.))
Najemnik ( Rozwija "baraki" które np. werbują ludzi NPC którzy zwiększają szansę w wygranych wojnach klanów)
Zarządca ( Rozwija "dom" w którym np. są pokoje typu poker itd. z którego zbiera się procent)
Mistrz ( Rozwija "salę treningową" każdy członek gangu może pójść do mistrza i nauczyć się za darmo trochę siły itd. na np. tydzień albo dzień)
Fotograf ( Rozwija sieć wywiadowczą która np. pomagała by w zarobkach i np. można by było szantażować burmistrza jakiegoś miasta ( Coś czuję że Słupsk byłby napastowany :D)
Asasyn (Rozwija biuro płatnych morderców które przyjmuje zlecenia i bierze kasę)

Takie moje pomysły jeżeli jakieś macie możecie się podzielić, będziemy mogli wspólnie dopracować, jeżeli ktoś ma jakieś uwagi niech mówi.

damian901

Ludziu zgłaszam cie na prezydenta. Jestem za

Pt4szek

Widzę że sporo czasu poświęciłeś temu postowi :D
Ale dzięki temu jest on dobrze dopracowany, gdyby to weszło było by sporo wię cej aspektów gry.
Jestem Za

limak


AlphaDog


c4ash

Na jakiej zasadzie bylo by to prowadzenie biznesu? A moze inaczej - jak bylby taki biznes finansowany? Czy to mialo by byc z pieniedzy gangu, czy danego czlonka bezposrednio?

I tak, jesli by z pieniedzy gangu, to mamy juz dzialki i dragi... Jesli przez czlonka bezposrednio, to mamy biznesy i dziwki + alfonsow.
A moze ma to byc jeszcze inaczej? Wtedy bylo by to moze warte rozpatrzenia, tym bardziej, ze wplynelo by to na rozruszanie wojny gangow.

AlphaDog

Mówiłem, że finansowanie polegało by na tym, że daje członek, jednak można by było zrobić gdzie gang mógłby ufinansować, albo pół na pół itd.
Pieniądze idą do właściciela danej profesji, ale musi oddać procent dla gangu (  Żeby nie było zbyt łatwo).

broliqe

pomysł o tyle ciekawy co niemożliwy do zrealizowania na G2
całkowicie zmieniloby to strukture gangu, zarobki z dragów czy też dzielni ;)

Slaweksebaa1

tylko ze w g2 nie wchodza nowe rzeczy tylko jedynie AKTUALIZACJE

c4ash

Cytat: AlphaDog w Styczeń 06, 2015, 14:30:15 PM
Mówiłem, że finansowanie polegało by na tym, że daje członek, jednak można by było zrobić gdzie gang mógłby ufinansować, albo pół na pół itd.
Pieniądze idą do właściciela danej profesji, ale musi oddać procent dla gangu (  Żeby nie było zbyt łatwo).

Czyli polaczenie jednego i drugiego. Obawiam sie, ze takie cos nie bedzie nigdy zrealizowane.... Moze kiedys na G3 o ile dozyjemy... Duzo latwiejsze rzeczy gracze juz proponowali i nie zostalo dodane, a to dosc mocno wgryzalo by sie w skrypt gry, totez wydaje mi sie, ze nigdy nie zostanie dodane.