• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

PERZEPRASZAM

Zaczęty przez Ultra Kuku, Marzec 15, 2015, 01:38:02 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ultra Kuku

Chcialem wszystkich, ktorych urazilem przeprosic. Na wstepie bedzie to HOPKINS potem BROLIQE, SIRKOMPIK i MONICUE oraz CIASTEK  no i CIASTEK. ponioslo mnie troche i swirowalem na czacie. aha bylbym zapomnial JE BAUCIE PIES - SORRY ZA TO PW ale zdenerwowales mnie fest. wiem ze to nie pojdzie w zapomnienie reszta zalezy od was. jak bedzie trzeba to po prostu przeastane sie logowac na g2. pozdro

hopkins

#1
.

sirkompik

Według mnie,również wszystko spoko.

Ultra Kuku

a Właśnie, że nie jest spoko. Cierpię na paskudną chorobę o nazwie socjopatia. ( http://pl.wikipedia.org/wiki/Socjopatia ) prowokawałem wielu graczy. Najbardziej ucierpiał broliqe, któremu wczoraj przerwałem oglądanie serialu tak, że w nocy nie mógł oderwać oczu od czata, a wszystko dlatego, że napisał, że moja mapka g2 jest gówniania. Potem na pw oczywiście pisał, że może mi pomóc i wydobyć miejsca zamieszkania od całej topki ale zignorowałem go. to zabloało najbardziej, zaczął mnie wyzywać od debili i kazał mi przepraszać moją rodzinę za to, że żyję (posiadam screeny z tego zdarzenia). Od razu piszę, że ja nikogo nie obrażałem, nie używałem wulgaryzmów, jednym słowem nie łamałem regulaminu. Bo mimo mojej choroby zachować się potrafię. Drugie miejsce moich przeprosin to HOPKINS. Stworzyłem mapkę g2 i jako pierwszy wiercił mi na pw żebym go dokleił bodajże do zielonej góry. Nieco później na czacie, sprowokowałem go (znowu prowokacja :( ) że sprzedaje swój kalkulator mimo strajku, w którym udział bierze większość topki z g2. tak się zdenerwował, że zaczął wypisywać różnorakie obelgi w moim kierunku kwalifikujące się pod BANa. I ów bana dostał( Super zachowanie ze strony moderatorów mimo późnej sobotniej pory). Następnie zaczął wyklinać dalej z multikonta. Mam zapisany screen z momentu kiedy się do niego przyznaje. Myślę, że jeśli administracja uważa regulamin za regulamin - to kwalifikuje się to pod stałego bana na grę. Następnie SIRKOMPIK zaczął pisać, że przestał mnie lubić i obrażał moją osobę różnymi wulgaryzmami (w razie potrzeby również posiadam screeny tych obelg) W końcu ostatecznie Ciastekk dołożył do pieca i tak samo jak reszta nie miał zamiaru swoimi słowami zostawić po mnie suchej nitki. Czym sobie zasłużyłem ? Najbardziej tym, że nie mam zamiaru brać udziału w "strajku" nie mam problemów z grą, nic mi się nie wiesza i jestem takiego zdania "nudzi ci się? to się nie loguj" tyle z mojej strony. Uważam grę za świetnie rozbudowaną i gdyby taką nie była nie było by tylu aktywnych graczy. Wiem, że w tym momencie wychodzę na łamistrajka bo nie jestem zgodny z tym co uważa większość, ale przecież to właśnie większość wybrała kaczyńskiego :) ... Mam nadzieję, że administracja nie zignoruje mnie i podejdzie do tematu konkretnie - czy nie mogę grać bo wyrażam inne zdanie niż inni ? nie łamiąc przy tym regulaminu. Bo na czacie wzoruję raczej na człowieka bez konotacji i wulgi absolutnie są nie w moim stylu. Pozrawiam. Ultra Kuku

Ultra Kuku

#4
http://iv.pl/images/67025449066550348801.png  * edit, wczesniej wkleilem zly screen

hopkins

#5
przestało być spoko jak napisałeś powyższy wywód.

Mazik-Rybnik

ultra walić ich na morde widzisz ja sam się postawiłem a Hopkins to stara faja która jest mocna w ryju pierdol ich nie przejmuj się graj dalej !  :)

hopkins

#7
Cytat: Mazik-Rybnik w Marzec 15, 2015, 09:00:14 AM
ultra walić ich na morde widzisz ja sam się postawiłem a Hopkins to stara faja która jest mocna w ryju pierdol ich nie przejmuj się graj dalej !  :)
milcz patologiczny szczylu
http://www.iv.pl/images/28645187255090447528.png

sirkompik

Ultra... Nie będę się tutaj tłumaczył czy ja coś zrobiłem, bo nie o to w tym chodzi. Cały dzień jechałeś po wszystkich na czacie. Każdy próbował CIę uspokajać, ale wybacz, każdy ma swoją cierpliwość.
Kolejna sprawa. Dla mojej przyjemności, możesz nawet cierpieć na chorobę wściekłych krów. Mnie i całą resztę towarzystwa gówno to obchodzi. Mam rację?
Sam zacząłeś ten konflikt, więc może pora, żebyś go zakończył.

davemirra14

Błędem nawet było zakładanie tego tematu, wystarczylo napisac pw do wszystkich ktorych obraziles, robiac temat tak jakbys sie chwalil ze jestes idiota czy jak ty to nazwales chorym socjopatą.
12, 16, 22, 29, 36, 40, 60, 61, 77, 78

hopkins

Masz rację, sir.  8)
Widzę, że jednak trzeba naświetlić sprawę...

Całą sobotę, od godziny 12 do około północy, wyzywałeś nas, szkalować i "rządziłeś na czacie". Widziało to multum osób przez cały dzień.
Czepiałeś się baby, bo nie chciał być na twojej mapce. Co do mnie miałeś? Nie wiem. Cały czas mnie pomawiałeś, że jestem łamistrajk, bo sprzedaje kalk za pół ceny.
Zacząłeś czepiać się moni, sira, ciastka i kostiego, bo próbowali cie uspokoić.
Wieczorem wysiadły mi nerwy i dostałem kilka banów na czat.
Byłeś z siebie zadowolony, razem z niesiołem i kimś tam jeszcze świętowaliście przedwcześnie zwycięstwo.
Koło północy zacząłem pisać z davem o pracy, żeś się wtracił i kolejny raz mnie zacząłeś pomawiać i szkalować na oczach obecnych osób.
No i tego nie zdzierżyłem!!
Napisałem, żebyś się uspokoił, bo cię zniszczę - wyśmiałeś mnie
I w końcu skończyło się babci sranie, bo znalazłem cię w necie na innym serwisie.
Po 10 minutowej lekturze wiedziałem o tobie już wszystko, nawet dorwałem się do twojego zdjęcia.
Jako dowód wstawiłem na czat jedną z twoich wypowiedzi.
Rura zmiękła, spokorniałeś, przestałeś wyzywać i wkurwiać.
Zacząłeś pisać na pw, żebym się uspokoił, przepraszać i apelować do mojego honoru czy sumienia, żebym odpuścił.
A ty chciałeś odpuścić przez cały dzień?!
Zemsta jest słodka więc postawiłem warunek - założysz temat z przeprosinami, w zamian za to nie zostaniesz zdemaskowany i nie wstawię twoich zdjęć.
chciałeś przeprosić na czacie, ale co z mi z przeprosin, które nikt nie zobaczy po za obserwującymi czat o 2 w nocy.
Obrażałeś przez cały dzień, wyzywałeś, szkalowałeś przy wszystkich - przepraszaj przy wszystkich.

Mieliśmy zapomnieć o sytuacji i się już nie udzielać.
Widzę, że jednak nie dasz nam zapomnieć, grając niewiniątko, wstawiając screeny i rozpisywać się w swoich żalach.


A to kim jesteś naprawdę - dowiem się prędzej czy później.
W toku rozmowy wyszło, że jesteś kimś z top200, a ultra to twoja kukła.
Mam spisane osób z turów po północy, przejrzałem top200 (mówileś że dostałeś pw od kogoś kto rozsyłał pw do top200).
Spisywałem wszystkich logujących się od północy do godziny 2 kiedy wstawiłeś ten temat.
Wybrałem 16 nicków.
Nie sypnę nickami, bo nie chcę pomawiać porządnych ludzi.

Lepiej skończ drążenie tematu i pogrążanie się, bo zdemaskowany to dopiero możesz zostać.

[g2] xtra [g2]

Dobra komedia...kiedy powstanie książka czy film ? ;D

davemirra14

Cytat: Ultra Kuku w Marzec 15, 2015, 01:38:02 AM
. jak bedzie trzeba to po prostu przeastane sie logowac na g2. pozdro

Myślę, że nastał odpowiedni moment.
12, 16, 22, 29, 36, 40, 60, 61, 77, 78

Sonczi

Cytat: [g2] xtra [g2] w Marzec 15, 2015, 12:58:59 PM
Dobra komedia...kiedy powstanie książka czy film ? ;D
ja bym wolał komiks od Marvela :D

hopkins

#14
.