• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

co z tym strajkiem.?

Zaczęty przez monicue, Marzec 29, 2015, 19:47:12 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

monicue

jak ktoś będzie miał jakieś info w w/w sprawie aby wkleił na forum dla potomnych

do administracji ; zróbcie coś - bo ludzi zaczynacie tracić powoli..

Jumpers

Admin odpisał że nie ma zamiaru wypowiadać się w temacie strajku wiadomo jedynie że czyta temat a czy planuje cokolwiek  wprowadzać to niestety nikt nie wie  i właściwie tylko tyle jest wiadomo na chwile obecną ewentualnie ktoś może wypytywać na maila albo PW ale wątpię że to coś da. Mnie bardziej interesuje to czy  ktoś po cichaczu ie kupuje za plecami biletów albo nie przytula ich za gangi  albo jak strajk potrwa jeszcze kila tyg a nie dni nie zacznie się wyłamywać bo stwierdzi że to bez sensu i tyle z tego będzie

monicue

#2
W zasadzie to rację masz - ale zawsze znajdą się łamistrajki - nic z tym się nie da zrobić...
ważne jest że dwóch najlepszych graczy wzięło to sobie do serca, a na nich w sumie ta gra się opiera
bo przecież każdy z nas wie że bez wpłat do gangów - nie zrobisz gangu na odpowiedni poziom...

Także albo w lewo albo na przód..:)

Mazik-Rybnikg2

jak taki fate sie sprzedaje za kilka biletów to daleko nie pociągniemy z strajkiem
ludzie strajk nie jest by zrobić nam na złość jestem maniakiem komputerowym i potrafie grać
w 4 gry na raz i w każdej innej są aktualizacje co chwile dodają coś nowego
i najważniejsze item z sklepu bo tak to nazywają  można nabyć za darmo wiec nie zarabiają dużych pieniędzy
ale zależy im na graczach i dobrej opini wiedzą że bez graczy nie istnieją
a w tej grze z tego co czytam bo sam nie mogłem zauważyć ponieważ gram kilka miesięcy i załapałem
się na aktualizacje ringu więc jak lubicie wydawać kaskę na coś z czego nic nigdy nie będzie to proszę bardzo
tam samo można je dać na ubogie dzieci czy na schroniska dla zwierząt zastanówcie się 3x razy zanim wyślecie sms
czy też zrobicie przelew... Pozdrawiam

shredder100

#4
W kwestii strjaku Monique


2 tygodnie temu  zarobki  w okolicach 5,4 miliarda /h 
W ciagu 2 dni skok  o prawie 3 miliardy na /h w okolice 8 miliardow /h

Kogo oszukujesz   sama siebie czy ludzi dookola ?
ja mam gdzies  czy kupujesz bilety czy nie bo ta gra na tym polega  miedy innymi ale nie rob ludziom wody z mozgu bo skok  o jakies 60% zarobkow to sa SETKI biletow   wiem bo sam kupuje,   2 tygodnie temu  wyprzedzilem Cie o jakies 400 milionow/h  nagle w jeden dzien wyskoczylas  przede mnie o ponad 2 miliardy/h .

Chcesz powiedziec ze wrozka Ci to zasponosorowala ?  Ze tak bez biletow ?  Nienawidze obludy .
Kupujesz bilety   to  nie krzycz o strajku bo sama go lamiesz. ja tam nie strajkuje  i nie widzie powodow zeby   ludzi oszukiwac.
Nie   jest rzecz w tym ze  przeskoczylas  kilka osob w zarobkach, rzecz w tym ze  klamiesz w zywe oczy .
Myslisz ze tu ludzie sa  palcem robieni i nie potrafia liczyc ?


michal12o

na moje oko to strajku nie ma już od 2 miesięcy jak nie więcej, po prostu ludzie zapomnieli pozmieniać avki i/lub opisy

monicue

#6
Cytat: shredder100 w Czerwiec 20, 2015, 22:27:01 PM
W kwestii strjaku Monique


2 tygodnie temu  zarobki  w okolicach 5,4 miliarda /h 
W ciagu 2 dni skok  o prawie 3 miliardy na /h w okolice 8 miliardow /h

Kogo oszukujesz   sama siebie czy ludzi dookola ?
ja mam gdzies  czy kupujesz bilety czy nie bo ta gra na tym polega  miedy innymi ale nie rob ludziom wody z mozgu bo skok  o jakies 60% zarobkow to sa SETKI biletow   wiem bo sam kupuje,   2 tygodnie temu  wyprzedzilem Cie o jakies 400 milionow/h  nagle w jeden dzien wyskoczylas  przede mnie o ponad 2 miliardy/h .

Chcesz powiedziec ze wrozka Ci to zasponosorowala ?  Ze tak bez biletow ?  Nienawidze obludy .
Kupujesz bilety   to  nie krzycz o strajku bo sama go lamiesz. ja tam nie strajkuje  i nie widzie powodow zeby   ludzi oszukiwac.
Nie   jest rzecz w tym ze  przeskoczylas  kilka osob w zarobkach, rzecz w tym ze  klamiesz w zywe oczy .
Myslisz ze tu ludzie sa  palcem robieni i nie potrafia liczyc ?

Raz odpowiem - bo widzę że frustracja Cię dopadła jakaś niesamowita.?
strajk był, kto chciał to strajkował - do dzisiaj niektórzy strajkują, ich sprawa, ja musiałam skończyć albo chciałam
nie ważne - moja sprawa nic Ci do tego - chcesz to wrzuć bileciki w grę i nie będzie problemu z miejscem w rankingu
bo jak widzę tego przeboleć nie możesz.?

Sam nie strajkowałeś i jeszcze się rzucasz.?

Masz do tego pełne prawo - nikt Ci nie broni kupowania biletów - czy masz zakaz od admina.?
nie czepiaj się, poparz na daty kiedy pisałeś do mnie a kiedy zaczęłam iść w zarobkach do góry.?
z resztą już Ci pasałam że skończyłam dyskusję z Tobą.

Jakoś nie widzę sensu aby Ci się z czegokolwiek tłumaczyć ;)

Kolejny nie może przeboleć tego że jest niżej - pisałam tłumaczyłam nie zrozumiał, u mnie dostał bana
to frustrację na forum musiał wyrazić.



kondi96

#7
Moim zdaniem po krótkiej analizie sprawy, strajk jest wywołany przez brak kontaktu Admina z użytkownikami(aktywności) i brakiem chęci do ulepszanie gry (bo bez postępu gra sie nie utrzymam). To jest gra dla użytkowników a nie dla Admina, on nie gra w to. Moim zdaniem Admin powinien rozważać sugestie użytkowników bo oni chcą dobrze dla gry żeby im się grało lepiej. Jako nie doświadczony Game Master znam takie zasady co jest podstawą dobrej gry. Pomysł jest ważny ale dalsze rozwiniecie jest zapieczętowaniem sukcesu. Gra ma bardzo duży potencjał, może jest skończona ale potrzebuje nowości.

Wyplacalni.p

Ludzie płacą, a admin wykorzystuje kase do własnych celów i to prywatnych