• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Coś odnośnie blokady kont...

Zaczęty przez sirkompik, Kwiecień 21, 2015, 12:18:58 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

sirkompik

Witajcie.
Tak teraz z jednym z graczy  to pod analizę. Do momentu, kiedy nie było strajku i kasiwo spływało  strumieniem na konto, wszystko było ok.
Teraz, kiedy zostało to przyblokowane, administracja nagle zaczęła węszyć łamanie regulaminu wszędzie.
Teraz. Zauważcie zabawny związek. Opłata za gang w biletach, jest jak najbardziej legalna. Natomiast, jeśli spływa już na konto gracza, który i tak koniec końców, kiedy zakończy się strajk, zapewne zamieni ją na bilety, jest łamaniem regulaminu.
Adminie.
Wytłumacz mi proszę, czym zatem różni się pobieranie gotówki, zamienionej na bilety od  pobierania gotówki bezpośrednio na konto, skoro usługa jest ta sama? Czy tak czy inaczej, gracz płaci za pobyt w gangu, co idąc logiką administracji jest już złamaniem regulaminu.
AAAAAAAlllle. Teraz kwestia tego, że jeśli gracz, przeleje kasę i od razu jest ona zamieniona w bilety, to admini mają z tego czysty zysk. Teraz, podczas strajku, zyski zmalały
Innymisłowy.
Adminie. Srasz we własne gniazdo.

Edit: Sytuacja śmieszna conajmniej. Weźmy tutaj nawet Eliminatora.
Fakt. Łamał regulamin. Ale dopóki pobierał opłaty w biletach i kasa szła do administracji, było ok. Ale jak tylko ośmielił się ich pominąć, rozpętała się wielka afera.

Edit 2::: Ja wiem o co chodzi, natomiast to już tutaj jest jawne naginanie regulaminu. Skoro czepiamy się jednej rzeczy, to czepiajmy się wszelkich jej aspektów.

broliqe

ja Ci to wytłumaczę bo to proste jak budowa cepa..
pobieranie gotówki za gang nie daje 100% pewności Adminowi że kasa z tego tytułu wróci do gry, natomiast bilety już są naturalną walutą w grze, we WSZYSTKICH grach płatność w pln'ach jest nielegalna natomiast w walucie owszem..

Administracja w końcu zaczęła pracować, widać to na czacie (moderatorzy od rana do wieczora, a czasem i nocy).
Wracając jednak do osób którym Administracja ZABLOKOWAŁA (nie zbanowała) konta, są to ludzie którzy jawnie pobierali kasę za gang, gdzie wystarczyło by wszelkie sprawy finansowe załatwić poza grą,  komunikatory gg/fb i koniec :) takie dowody nie są brane pod uwage, natomiast jak ktoś afiszuje się tym w grze powinno (i jest) banowane :)


a co do tych osób, wystarczy napisać maila z przeprosinami, z postanowieniem poprawy i tyle ;]

[g2] xtra [g2]

jak znajdę wenę twórcza napiszę co o tym wszystkim sądzę :)

hopkins


Majin Vegeta

Bez jaj...
Czysta kpina.
Całe G2 trzyma z Manem!