• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

STRAJK A ŁAPÓWKI GRUPOWE

Zaczęty przez hopkins, Kwiecień 23, 2015, 21:57:48 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

hopkins

Chciałbym orzec, iż:

STRAJK TRWA NADAL!

Wprowadzenie tytułowej opcji to nie udogodnienie dla graczy tylko ratunek dla portfela.

Chcemy aby gra się rozwijała, tak jak rozpisał xtra i wiele innych osób w masie postów, które gniją w tym dziale.

WIEJE NUDĄ W TEJ GRZE!!

I właśnie po to jest ten strajk.



sirkompik

Adminie. Zachęcamy do zabrania się za robotę właściwą. Przystopujesz machinę na chwilę tymi drobniakami:)

[g2] xtra [g2]


monicue

także jestem tego zdania - może ktoś by się zabrał za konkrety a nie próbował ratować konto w banku :P

eli54321

#4
Koniec jest bliski ja wam to mówię :D

Hopek przestan mi tu edytować :P
2,10,22,32,34,42,44,51,66,72

turoseq

Eliminator, chyba nie ten temat...

Co do samych łapówek grupowych... Ja to widzę jako niekompetentny akt desperacji, ta gra zmierza ku końcowi... jeszcze jedna tego typu aktualizacja i nie można będzie z czego zbierać.
Efektem będzie to, że do admina wpadnie parę złotówek, kokosów bym się raczej nie spodziewał ;)
Pomijając kwestię tego, że zostało to w ogóle wprowadzone, chciałbym tutaj przybliżyć jedno małe porównanie:

Bilet grupowy:
3 000 000 000 000 zł do gangu

Pozycja w łapówkach:
2 500 000 zł do Konta

cena ta sama, 1'200'000 razy większy(mniejszy) efekt :D
wiadomo, nikt nie korzysta z tej opcji... ale sam fakt że to w ogóle nadal tam stoi, jest dość śmieszne ;)

Komunikat do admina:
Mam pomysł na kolejny akt desperacji: zamiast 6 wypłat za bilet, niech będzie 48 wypłat, jak się bawić to się bawić ;)

Draked

A jak dla mnie to lepsza opcja niż płacić jakiemuś graczowi z topki biletami żeby to on wpłacił kasę + powiększył przewagę swoją. A różnica miedzy tym a zwykłą łapówką jest spora ale łącznie z rosnącymi zarobkami gracza będzie się stopniowo zmniejszała, a im więcej zainwestujemy pln tym szybciej rozwiniemy gang bez żadnej pomocy z zewnątrz.

Noobuser

Cytat: Draked w Kwiecień 24, 2015, 09:40:03 AM
A jak dla mnie to lepsza opcja niż płacić jakiemuś graczowi z topki biletami żeby to on wpłacił kasę + powiększył przewagę swoją. A różnica miedzy tym a zwykłą łapówką jest spora ale łącznie z rosnącymi zarobkami gracza będzie się stopniowo zmniejszała, a im więcej zainwestujemy pln tym szybciej rozwiniemy gang bez żadnej pomocy z zewnątrz.


Całkowicie się z tym zgadzam. :) Teraz przynajmniej przy zainwestowaniu każdy jest w stanie rozwinąć gang bo przez ten strajk nic się nie dało. Macie swój strajk :) Admin i tak w ciągu ostatnich kilku miesięcy wprowadził dużo pozytywnych zmian ale i tak ciągle za mało. "Dać palec wezmą rękę" ..Zakładam, że jak w końcu wejdzie jakaś ogromna zmiana typu poker w kasynie to i tak Wam będzie nie pasować. Strajk będzie dalej i "chcemy więcej zmian" itd.

eli54321

Gdyby nie ten STRAJK to by nic nie robił bo nawet na gre nie wchodził przez kilka dni czasem a ta zmiana akurat to tylko ratowanie portfela jak to napisali bo na serwer brakło w tym miechu :P Topka przestanie teraz grać lub wydawać pieniądze a te drobniaki z gangów to tylko chwilowy ratunek ;)
2,10,22,32,34,42,44,51,66,72

Jumpers

ja osobiście czekam jeszcze na dodanie jakiegoś dragu do gangu bo po wprowadzeniu tych łapówek jeszcze bardziej by sie przydał no i zmiany w rankingu pojedynków to jest po prostu niepojęte że osoba z miejsca 50 dostaje tyle samo biletów co z 26 czesto majac z 10tys pkt profesji mniej nabite a więc nadal czekam na zmiany :)

turoseq

Cytat: Noobuser w Kwiecień 24, 2015, 10:40:56 AM
Cytat: Draked w Kwiecień 24, 2015, 09:40:03 AM
A jak dla mnie to lepsza opcja niż płacić jakiemuś graczowi z topki biletami żeby to on wpłacił kasę + powiększył przewagę swoją. A różnica miedzy tym a zwykłą łapówką jest spora ale łącznie z rosnącymi zarobkami gracza będzie się stopniowo zmniejszała, a im więcej zainwestujemy pln tym szybciej rozwiniemy gang bez żadnej pomocy z zewnątrz.


Całkowicie się z tym zgadzam. :) Teraz przynajmniej przy zainwestowaniu każdy jest w stanie rozwinąć gang bo przez ten strajk nic się nie dało. Macie swój strajk :) Admin i tak w ciągu ostatnich kilku miesięcy wprowadził dużo pozytywnych zmian ale i tak ciągle za mało. "Dać palec wezmą rękę" ..Zakładam, że jak w końcu wejdzie jakaś ogromna zmiana typu poker w kasynie to i tak Wam będzie nie pasować. Strajk będzie dalej i "chcemy więcej zmian" itd.

Ty chyba nie rozumiesz podstawowej kwestii... Gdyby nie ten strajk, admin by tego nie wprowadził :) to nie jest akcja, tylko reakcja. Reakcja na brak wpływów gotówki.
Wiem, że widzicie to jako dobrą szansę na pozyskanie szybko zarobków, ale np. taki ja... Przez 80% czasu wpłacałem do swoich gangów kasę i ukrócałem swoje zarobki o jakies 20-40%. Łącznie wpłaciłem naprawdę sporo kasy... A teraz? 1 bilet da do gangu da o wiele więcej niż suma tych moich wpłat...to jakaś paranoja.
I wiem,  że inflacja zrobiła swoje,  wiem że zwyczajnie zarobki na g2 są większe,  ale kiedyś na 60mln/h z gangu trzeba było zapracować całym gangiem przez długi okres... a teraz? 1 bilet i masz to w tydzień.

TonyMontana

Przegięcie  :o teraz za 25złotych realnej kasy można zrobic gang ponad 230mln/h +45% = 333mln/h
Mi się to nie podoba.Trzeba chyba zakończyć gre bo co chwilę zmieniane są warunki rozgrywki.PARANOJA  :P . Jak ktos włoży w gre pare złotych żeby mieć przewage a pozniej ja traci przez aktualizacje to cos tu jest grubo nie tak.Brak szacunku dla graczy i ich pieniędzy.Wniosek =NIE KODZIĆ POKI ADMINISTRACJA nie nauczy sie szanowac swoich klientow.

raom

Aż się wypowiem tutaj.

1) Mylisz się HannaMontanna  - teraz każdy ma równe szanse, a topka i tak ładowała w swoje konta - tylko gracze tacy naiwni im płacili poza grą, żeby topka mogła jeszcze bardziej te konta rozwijać (pewnie też sporo dałeś poza grą im, skoro tak płaczesz teraz).

2) To gracze (a dokładniej ta sama Topka, która była tak pomocna w pkt 2) zaczęli strajk, to co zostało wprowadzone jest ewidentną odpowiedzią na ten strajk - sami jesteście sobie winni.

3) Klientów? Chyba Złodziei - założę się, że Topka brała przelewy na boku i sobie z tego coś sama odpalała (100% na pewno nie szło na grę). Niech się Topka cieszy, że mają jeszcze swoje konta (no poza jednym przygłupem co na forum się przyznał oficjalnie, że kradł).

Płaczą Ci co byli w tym porypanym układzie z Topką, teraz w końcu Gangi wyrównają i staną się wobec siebie konkurencyjne, liczę, że Administracja teraz zacznie robić coś z Gangami (przedtem nie było sensu, skoro każdy dodatek w Gangu polepszał tylko sytuację Topki).

TonyMontana

Jak masz problem to napisz na priva a nie robisz wycieczki osobiste .Nie komentuje twoich wypocin.Liść na odmułe .Skrańcuj bajere.

kibiczek1

za, póki co to wprowadzają opcje, które mają na celu uratować ich portfel, a nie zadowolić graczy niestety...