• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

"Hardcorowy" Lombard Gangsters

Zaczęty przez strong, Kwiecień 28, 2015, 13:41:49 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

strong

Lombard

A tak mnie naszło przed chwilą na chacie. Może właśnie tak fajnie jeszcze można urozmaicić grę.

Głównie chodzi o to żeby można tam było sprzedawać swoje rzeczy z majątku. Również bronie i kamizelki. Nie dać coś pod zastaw jako to w lombardzie.
Skupować..  . Wtedy np. ktoś z 600 lvl-a kupił jakąś broń za np. mega sumkę i sprzeda ją za jakiś procent (%)tej kwoty.
Albo jeszcze można by było w tym lombardzie powiększać sobie np. wielkość magazynu w którym chowamy rzeczy.
I jeszcze np. mieć nowe rzeczy, nie wiem wystawiać na aukcje albo coś takiego. Albo na licytacje dać, zrobić taki dział sklep i tam będą te rzeczy.
Słuchajcie czy to przejdzie to nie wiem. Ale coś można po próbować ;)


Wiem, że tak chaotycznie ale po prostu jestem ciekaw opinii co do tego i wgl. :)

Pewnie cała ta operacja wymagałaby dużo czasu i wgl. czegoś nowego.. :) ale jak administracja będzie miała ochotę to czemu nie :)

A takie info dla strajkujących.  "JESZCZE NIE WSZYSTKO JEST STRACONE" gra nie upadnie póki my w nią gramy. Trzeba się podnieść z dołka i wspiąć się na szczyt. :)) sorki za wyobraźnie, matura niedługo :))))


Pozdrawiam strong!



wiktor565

Dobry pomysł ale mam zastrzeżenie ci gracze którzy mają jakieś lepsze relacje z tymi najlepszymi by skorzystali i mogli jakąś kase na tym zarobić, natomiast ci którzy nie mają tych relacji tracili by ponieważ nie mieli by aż takich możliwości na zarobek
a z tego co mi wiadomo to nowi i słabi maja gonić lepszych natomiast nie chce wierzyć że ci lepsi dadzą im zarobić... Ale to moja opinia mimo wszystko pomysł dobry. ;P

strong

Dlatego to było tylko przedstawienie mniej więcej. :) jakby to administracja zrobiła to już ich sprawa, przecież nie będę rozwijał co dokładnie bo wiem, że i tak by nie było.. . Jeszcze od razu skrypt napiszę.. :) pomysł jak pomysł jeszcze żaden nie przeszedł :)

ixat32

W zasadzie każdy majątek można sprzedać i bez lombardu ale sam pomysł lombardu mnie się podoba tylko trzeba by to przemyśleć i dopracować bo to jest faktycznie dość chaotyczne,każdy pomysł musi być bardziej skonkretyzowany.
Ale opcja lombardu jako taka mi się podoba.

spartan

można sprzedac majatek, bron nawet dziwki i biznes:D

Ja za tym pomyslem:D

broliqe

jestem przeciw, chyba że Administracja dopracuje pomysł tak by nie było możliwości oszustw ;]
więc powodzenia

strong

No przecież pisałem, że to lombard jest pomysłem, a dopracuja po swojemu ;-)

broliqe

Cytat: strong w Kwiecień 28, 2015, 14:19:37 PM
No przecież pisałem, że to lombard jest pomysłem, a dopracuja po swojemu ;-)
to zamiast zakładać enty temat poszukałbyś już podobnych ;]

hopkins

BYŁO!!
lombard, targ, czarny rynek...
różne nazwy tej samej opcji.

nie ma, nie było, i nie będzie!
Temat do zamknięcia.

Pozdrawiam,
Hopkins,
Strajkujący Gangsters.pl

Manchuckster

A kto zajmował by się tym handlem? Rodzina Goldów z Lesem, Ashley i Sethem na czele? To dużo nie zarobisz.

strong

Eeehh to tylko pomysł, ale tyle było innych i ponoć żaden się nie wybił .

Wyplacalni.p

Lombard jak ty to piszesz, gdyby admin miałby to wprowadzić, musiałby przebudować całą grę, aby się wszystko zgadzało, ale Administracja w co wątpie, ale nie wprowadzi tego pomysłu, za dużo modyfikacji w skryptach gry żeby to wprowadzić.