• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

WALKI GANGÓW i NAPADY - Dodatek Aktywności

Zaczęty przez Wyplacalni.p, Sierpień 03, 2015, 22:33:16 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Czy chcesz wprowadzenia do gry pomiaru aktywności członków gangu?

Zdecydowanie Tak
68 (81%)
Zdecydowanie Nie
6 (7.1%)
Może być
10 (11.9%)

Głosów w sumie: 84

Aggg

Bardzo dobry pomysł! Mam nadzieję, że jak najszybciej zostaną wprowadzone zmiany.. Spędzam baaardzo dużo czasu nad przeglądaniem raportu po raporcie.. To jest bardzo uciążliwe.. A jeśli chcę sprawiedliwie rozliczać z aktywnośći wszystkich członków gangu, muszę mieć czarno na białym napisane kto uczestniczy w walkach, a kto miga się, korzystając jedynie na zaangazowaniu innych.

wiktor565

może ADMIN wypowie się kiedy kiedy możemy się spodziewać tego bardzo przydatnego dodatku ?

Wyplacalni.p

Te punkty są do niczego, one nic nie dają i nie wnoszą, więc lepiej bez tych punktów i tylko resztę dodać, inaczej by było gdyby te punkty można było by na coś wymienić np. na Bilet do gangu, to wtedy byłaby lepsza motywacja do Walk.

wiktor565

ciekawe ile będziemy czekac na tabelke ... :D

Pt4szek

Wiesz... Stworzenie czegoś takiego troche może zająć, gdy trzeba rozważyć  ( tak jak to robi admin ) czy pomysł może działać w grze, i jak dokładnie ma działać.

GKH

Widzę, że jest wprowadzone statystyka Walk i Napadów :-D

Cytat

Tabelka Aktywności w Gangu
Informujemy o wprowadzeniu aktualizacji w Siedzibie Gangu. Każdy gracz w tabelce 'Lista członków gangu' ma dostęp do statystyk, w której widoczna jest ilość odbytych walk bądź napadów przez dowolnego członka gangu.

Dodatkowo gracz może wybrać dowolny okres statystyk (maksymalnie do 31 dni wstecz, ale statystyki są zbierane przez system od niedzieli 6 grudnia) wpisując konkretną datę lub skorzystać z pomocniczych przycisków, typu: dzisiaj, tydzień, miesiąc. Okres 'tygodnia' liczony jest od niedzieli do soboty, tak samo jak Tygodniowy Ranking Walk.


Pozdrawiamy,
Załoga Gangsters.pl
2015-12-09 XX:XX:xx, Od: admin [admin]
GKH

▓ Gang (+10%):  ▓  +++ Szukamy aktywnych osób. W tej chwili są wolne miejsca, jeśli jesteś aktywny, szukasz dobrego gangu oraz dobrej atmosfery to ten gang jest dla Ciebie! Nie zwlekaj pisz podanie, na pewno je rozpatrzymy!

http://g2.gangsters.pl/index.php?id=58&gangId=1271

Wyplacalni.p

#66
Co do Napadów Grupowych, żeby dodał, aby zliczane były tylko UDANE Napady Grupowe.

Fajnie jakby znalazła sie tabelka o Nieudanych Napadach Grupowych.

Dziękuję za Wprowadzenie mojego Pomysłu.

GKH

Cytat: Wyplacalni.p w Grudzień 09, 2015, 22:02:11 PM
Co do Napadów Grupowych, żeby dodał, aby zliczane były tylko UDANE Napady Grupowe.

Bez sensu 20 razy przegrasz, 12 wygrasz,  a za przegrane przecież też coś Dostajesz do gangu.  Dobrze że jest to wprowadzone bo raporty kasują się po 24h
GKH

▓ Gang (+10%):  ▓  +++ Szukamy aktywnych osób. W tej chwili są wolne miejsca, jeśli jesteś aktywny, szukasz dobrego gangu oraz dobrej atmosfery to ten gang jest dla Ciebie! Nie zwlekaj pisz podanie, na pewno je rozpatrzymy!

http://g2.gangsters.pl/index.php?id=58&gangId=1271

Wyplacalni.p

Cytat: GKH w Grudzień 09, 2015, 22:05:29 PM
Cytat: Wyplacalni.p w Grudzień 09, 2015, 22:02:11 PM
Co do Napadów Grupowych, żeby dodał, aby zliczane były tylko UDANE Napady Grupowe.

Bez sensu 20 razy przegrasz, 12 wygrasz,  a za przegrane przecież też coś Dostajesz do gangu.  Dobrze że jest to wprowadzone bo raporty kasują się po 24h

Problem w tym, że wystarczy że ktoś zepsuje napad i nic do gangu nie dostaniesz i proszę nie mylić Napadów Grupowych z Walkami Gangów

GKH

Cytat: Wyplacalni.p w Grudzień 09, 2015, 22:08:22 PM
Cytat: GKH w Grudzień 09, 2015, 22:05:29 PM
Cytat: Wyplacalni.p w Grudzień 09, 2015, 22:02:11 PM
Co do Napadów Grupowych, żeby dodał, aby zliczane były tylko UDANE Napady Grupowe.

Bez sensu 20 razy przegrasz, 12 wygrasz,  a za przegrane przecież też coś Dostajesz do gangu.  Dobrze że jest to wprowadzone bo raporty kasują się po 24h

Problem w tym, że wystarczy że ktoś zepsuje napad i nic do gangu nie dostaniesz i proszę nie mylić Napadów Grupowych z Walkami Gangów

To chyba tej osobie nie zaliczy napadu ((nie doda punktu)) ;-) tak mi się wydaje
. trzeba to przetestować
GKH

▓ Gang (+10%):  ▓  +++ Szukamy aktywnych osób. W tej chwili są wolne miejsca, jeśli jesteś aktywny, szukasz dobrego gangu oraz dobrej atmosfery to ten gang jest dla Ciebie! Nie zwlekaj pisz podanie, na pewno je rozpatrzymy!

http://g2.gangsters.pl/index.php?id=58&gangId=1271

Wyplacalni.p

Cytat: GKH w Grudzień 09, 2015, 22:10:19 PM
Cytat: Wyplacalni.p w Grudzień 09, 2015, 22:08:22 PM
Cytat: GKH w Grudzień 09, 2015, 22:05:29 PM
Cytat: Wyplacalni.p w Grudzień 09, 2015, 22:02:11 PM
Co do Napadów Grupowych, żeby dodał, aby zliczane były tylko UDANE Napady Grupowe.

Bez sensu 20 razy przegrasz, 12 wygrasz,  a za przegrane przecież też coś Dostajesz do gangu.  Dobrze że jest to wprowadzone bo raporty kasują się po 24h

Problem w tym, że wystarczy że ktoś zepsuje napad i nic do gangu nie dostaniesz i proszę nie mylić Napadów Grupowych z Walkami Gangów

To chyba tej osobie nie zaliczy napadu ((nie doda punktu)) ;-) tak mi się wydaje
. trzeba to przetestować

Nie ma i nie będzie punktów, a mój pomysł był jedynie propozycją, ale uwzględnił moją wypowiedź wcześniejszą do tych punktów, wiec ich nie dał, bo były by bez celu, czyli nic za punkty by sie nie dostało, wiec nie potrzebne tu są.

Jak bierze udział 4 osoby, 1 osoba zepsuje, to nie dostajesz kasy do gangu.

Wyplacalni.p


GKH

Chyba jak koleś zmaści napad w grupowym to nikomu nie doda punktacji do aktywności, a jeżeli chodzi o kasę do gangu to o tym wiem :-P
GKH

▓ Gang (+10%):  ▓  +++ Szukamy aktywnych osób. W tej chwili są wolne miejsca, jeśli jesteś aktywny, szukasz dobrego gangu oraz dobrej atmosfery to ten gang jest dla Ciebie! Nie zwlekaj pisz podanie, na pewno je rozpatrzymy!

http://g2.gangsters.pl/index.php?id=58&gangId=1271

Wyplacalni.p

Cytat: GKH w Grudzień 09, 2015, 22:21:03 PM
Chyba jak koleś zmaści napad w grupowym to nikomu nie doda punktacji do aktywności, a jeżeli chodzi o kasę do gangu to o tym wiem :-P

Sprawdziłem że dodaje za nieudany napad, to tak jak był, ale nie napadł, tak więc dodaje pkt jak klient zepsuje, a nie powinno ;)

Jumpers

zmiana dobra ale do tego dodatku  powinien admin dodać jeszcze kto wyszukuje gangu do walki bo większość czeka tylko na gotowe jak usłyszy sygnał to klika