• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

WALKI GANGÓW i NAPADY - Dodatek Aktywności

Zaczęty przez Wyplacalni.p, Sierpień 03, 2015, 22:33:16 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Czy chcesz wprowadzenia do gry pomiaru aktywności członków gangu?

Zdecydowanie Tak
68 (81%)
Zdecydowanie Nie
6 (7.1%)
Może być
10 (11.9%)

Głosów w sumie: 84

kamil1448

to jak z tom Tabelom ?? Panie Adminie wprowadzimy ja ??

kamil1448


Hrabiasongo


dawid12



jagrek

Ponad 90% graczy za pomysłem, przydało by się żeby admin się wypowiedział, czy zamierzają coś takiego wprowadzić, bo temat wisi i cisza.

sirhans

Cytat: Slaweksebaa1 w Sierpień 30, 2015, 14:46:37 PM
[...] Chcialbym jeszcze zeby w gangu byl procent obliczany lub co kolwiek kolo gracza w ilu procentach przez caly dzien byl online :) bardzo przydatna rzecz. 50 procent to pol dnia oczywiscie naliczaloby to z przerwami w logowaniu;) ale co do tego to nie wiem czy cos takirgo mozebyc zrobione:) ale pierwsza rzeczco do tabelki i ilosci rozegranych walk to bylloby ok . tylko z resetem co tydzien:)

Bez sensu... Mam online komórkę i 100% czasu...

sirhans

Cytat: Wyplacalni.p w Sierpień 03, 2015, 22:33:16 PM
W sumie mi ta myśl lata od jakiegoś czasu, więc pomyślałem aby wam go przedstawić.

Wyobraźcie sobie, a nawet to tak jest obecnie, gdyż szefa nie ma, a widzi że są raporty, to nie wie kto napadał pod jego nieobecność, najlepiej jakby Admin dodał kto napada, ale działało by to na zasadzie, że osoby biorące udział w Napadach i Walkach Gangów były widoczne TYLKO dla SZEFA GANGU oraz tych co się w nim znajdują, a dzięki temu wiemy kto dokładnie w obecnym czasie robił te napady.
A powiem że każdy może sobie tak o powiedzieć że on napadał, skoro nawet nie robił nic, następnie ta osoba która te NAPADY czy WALKI GANGÓW robiła i zainterweniowała dlaczego ten ktoś sobie przypisał coś, czego nawet nie robił, a to prowadziło by do buntu w gangu i oczywiście wyzwisk, co można trafić przypadkiem.

Dodam, że można by było dodać Tabelkę Aktywności w Gangu, kto był, o której, ile Napadów i Walków Gangów zrobił, potem zrobić Podium Aktywności: 1. 2. 3. najaktywniejszych gangsterów w miesiącu oraz w Tygodniu.



Proszę o Pozytywne i Normalne odpowiedzi NA TEMAT.
Dziękuję za Uwagę.

A ja myślę tak o:
Nie radzisz sobie ze swoim gangiem i usilnie wprowadzaną zasadą w nim "3 bilety na miesiąc, albo 1000 walk - inaczej wypad"

A jeśli już o buntach i wulgaryzmach, to jest już tu: -> http://forum.gangsters.pl/index.php?topic=20053.0



wiktor565


danielos112

V.I.P

wiktor565

Cytat: admin w Sierpień 13, 2015, 13:15:41 PM
Na obecną chwilę proponujemy mierzyć takie zdarzenia:


1. Rozbudowa dragu
2. Rozbudowa budynku
3. Rozpoczęcie napadu grupowego
4. Udział w napadzie grupowym
5. Rozpoczęcie walki gangu
6. Udział w walce gangu
7. Rozpoczęcie napadu na dzielnicę
8. Udział w napadzie na dzielnicę

Wstępnie - za każde takie zdarzenie gracz otrzyma jeden punkt. Punkty sumowane są w danym okresie - proponujemy miesięczny okres, po którym licznik punktów będzie zerowany, a wynik z poprzedniego miesiąca wyląduje w historii (żeby można było śledzić jak gracz zmienia swoją aktywność w czasie).
Każdy członek gangu będzie widział aktywność innych członków (w tym swoją).

Prosimy o komentarze/uwagi na temat tej propozycji.

Pozdrawiamy,
Załoga Gangsters.pl
wedlug mnie to jest najlepsza i najprostrza propozycja ... a dodatki jak admin dal informacje mozna dodac w pozniejszym okresie np.te gwiazdki...

Slaweksebaa1


wiktor565