• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Przemyt- nowa opcja w grze.

Zaczęty przez AndrewMaster, Sierpień 06, 2015, 17:19:33 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Czy podoba Ci się ten pomysł i chcesz wprowadzenia go do gry?

Tak
63 (95.5%)
Nie
2 (3%)
Nie mam zdania
1 (1.5%)

Głosów w sumie: 66

AndrewMaster

Jedną z dziedzin działalności przestępczych jest przemyt.Polega on na nielegalnym transporcie z np.Rosji do Polski papierosów(lub innych towarów) o niższej akcyzie i sprzedaży w kraju.

Przemycać można różne przedmioty od papierosów po sprzęt wojskowy.

Gracz zaczynałby od przemytu najmniej wartościowych przedmiotów.

Miałby 2 opcje: Przemyt o niskim ryzyku złapania przez policję(np. 20 %), dający mniejszą liczbę pieniędzy i pkt. Umiejętności przemytu,  oraz opcję o zwiększonym ryzyku (np. 60%) ale dającym lepsze profity. 

Gdy gracz posiada konto plus ryzyko zmniejsza się o 5 %, a konto pro o 10%

1 akcja przemytnicza trwałaby np. 2h(z plus 1,5 z pro 1h).

Z każdą udaną akcją przemytniczą gracz dostawałby pieniądze oraz pkt. Umiejętności przemytu, które zwiększałyby mu Lvl przemytu.

Każdy nowy lvl dawałby nowy przedmiot do przemytu dający profity lepsze od poprzedniego oraz stały cogodzinny zarobek np. 1 lvl - 1mln/h, 2 lvl 3mln/h


Gdy gracz podczas akcji przemytniczej zostaje złapany przez policję nieotrzymuje niczego, gdyż musi zapłacił łapówkę za uwolnienie :D


Proszę o opinię i głosy w ankiecie gdy zostanie dodana ;)

Myślę iż jest to lepszy i o wiele ciekawszy od nowych dziwek czy biznesów.(Sezar nadal będziesz miał jak zabijać czas w pracy ;d)

Neofer

Totalne dno, nie polecam.


A tak serio, całkiem niezły pomysł. Jestem za.

sezar33


sikor9[g2]


Pt4szek


kosiarz2705

Popieram taka rzecz by się przydała.

Wyplacalni.p

Pomyślność Ludzka nie Zna Granic...
Przynajmniej rozwinięty pomysł, ale zawsze można coś tam dodać...
Jestem ZA.

wsgame

#7
Ciekawy pomysł warty rozwinięcia, jestem za.

danielos112

#8
Proszę nie zmieniać moich postów.
Dzięki.
V.I.P

AndrewMaster

"Jako, że gracz jest pomysłodawcą proszę o rozpoczęcie dyskusji na ten temat (zamiast jakiego działu to wprowdzić, ew. gdzie to dodać) na forum w tym wątku z pomysłem.

Pozdrawiam,
Administrator Gangsters.pl
2015-08-06 18:50:31, Od: admin [admin]"

Z siłowni ktoś korzysta?

Wyplacalni.p


silo1992

o w końcu coś ciekawego, dodałbym do tego jeszcze jakiś ranking przemytników (np. tygodniowy tak żeby była większa rywalizacja lub ogólnego poziomu przemytnika) i możliwość wymiany przemyconego towaru na "coś" - czyli z automatu towar trafiał by do "dziupli" i albo wymiana na złotówki (handel na czarnym rynku) albo zbieramy towar przez jakiś czas uzbierało nam się xxxx paczek i możemy to wymienić na jakiś bonus w stylu pkt ringu, energię lub jakiś bonus "extra". Do tego można by jeszcze dorzucić jakiś tam "ekwipunek" do odblokowania co ileś lvli zmniejszający np. czas przemytu (lepszy samochód=szybszy przemyt, lub większy samochód = większa ilość przemytu) a odblokowywało by się go poprzez uzbieranie jakiejś ilości towaru.

zamiast siłowni można by to wrzucić bo nie wiem czy ktokolwiek tam zagląda :)

cimek


Majin Vegeta

admin admin admin admin!!
wprowadź to, ale daj głos(swój), co z tym robisz...

Rafal1496

też można zrobić że jak policje Cię złapie to można z pomocą innego gracza spróbować uciec, zrobić dodatkową zakładkę i będzie tam lista wszystkich aktualnych więzniów