• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Chat - Dragi, dopalacze i inne

Zaczęty przez hoduck, Sierpień 11, 2015, 23:41:08 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

hoduck

Dzisiaj byłem świadkiem jak dwóch graczy: SZASZŁYK___ i LaKrimozo rozmawiało sobie na chacie o dragach, dopalaczach, grzybkach i lekach - jak brac, w jakich ilościach itd. Pytanie brzmi: gdzie są moderatorzy chata? Takie propagowanie narkotyków powinnio byc karalne, a tu nawet na chacie mogą sobie spokojnie wymieniac doświadczenia. Ta rozmowa trwała ok 2 godzin i nie nastąpiła zadna reakcja. Moze czas na wprowadzenie jakiegoś nowego punktu w regulaminie chata...
Pozdrawiam

Scurwiel

#1
?? od kiedy to rozmowa o doswiadczeniach narkotykowych jest karalna ? w og to prawdziwy gangster nie kapuje do admina o szemranych interesach  8)

a ja takiego topa nabijam w lufe

UKARZESZ MNIE ZA TO ? XD

Jumpers

Jeśli osoba nie łamie regulaminu nie możemy nic zrobić wiec nie pytaj gdzie byli moderatorzy jak chcesz zaproponuj adminowi zmiane lub odświeżenie regulaminu czatu osobiście uważam że ten regulamin jest bardzo przestarzały i przydał by się nowy

hoduck

Cytat: Scurwiel w Sierpień 12, 2015, 13:57:13 PM
?? od kiedy to rozmowa o doswiadczeniach narkotykowych jest karalna ? w og to prawdziwy gangster nie kapuje do admina o szemranych interesach  8)

a ja takiego topa nabijam w lufe

UKARZESZ MNIE ZA TO ? XD
Po pierwsze nikt tu nie jest prawdziwym gangsterem - to tylko gra- to tak gdybyś nie wiedział :D. Po drugie niech sobie chłopaki gadają o doświadczeniach. Niech biorą co chcą i ile chcą, mnie to lata, gliną nie jestem, ale gadka na chacie ogólnym to propagowanie narkotyków, a tu grają tez małoletni.
Cytat: Jumpers w Sierpień 13, 2015, 23:32:02 PM
Jeśli osoba nie łamie regulaminu nie możemy nic zrobić wiec nie pytaj gdzie byli moderatorzy jak chcesz zaproponuj adminowi zmiane lub odświeżenie regulaminu czatu osobiście uważam że ten regulamin jest bardzo przestarzały i przydał by się nowy
Tu masz rację - nawet jak mod to widział niemógł nic zrobic, bo nie ma takiego punktu w regulaminie. Przydałby się nowy regulamin...

Majin Vegeta

#4
JA tu jestem prawdziwym gangsterem!!
problemik gościu?

a na serio to spuść z tonu.
piszą sobie o czym chcą i tyle.
nie chcesz - nie czytaj.
zawsze możesz im przeszkodzić, ale grozi to utratą kontroli i banem :P

ponadto takie pisanie jest dozwolone.

sam lubię czasem zarzucić trama z benzo i popic naparem z grzybków  ;D

i jak już jeden gracz wspomniał - nie ładnie tak paplać ryjem.

PS. gra jest od 18 lat, więc nie wyskakuj mi tu z gadką o małoletnich.