• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Podatek dla Gangu

Zaczęty przez Perelka, Sierpień 29, 2015, 09:52:43 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Perelka

A moze zamiast meczyc caly czas i pilnowac graczy z gangu co do wplat,wprowadzic podatek gangowy z mozliwoscia ustawienia % powiedzmy od 0-30 % ktore moglby ustawiac zalozyciel tylko.Np codzien powiedzmy o polnocy system sam pobiera dany % od graczy i wplaca na konto gangowe. Mysle ze bylaby to dobra alternatywa dla gangow w ktorych sie coniektorzy nie spiesza z wplatami albo loguja sie co kilka dni tylko.

AndrewMaster

To takie wpłaty są wogóle opłacalne?

Perelka

#2
oczywiscie przedzial procentowy jest wpisany czysto teoretycznie. Moze byc wiekszy oczywiscie. I powinien byc uzalezniony od calkowitego dochodu gracza a nie tylko samego dochodu z gangu.

albedo

No to za cała kasę kupuje cokolwiek i system niczego mi nie zabierze. A jak chce zmienić broń, to sprzedaję i tracę 1 %

wojnaps


Hrabiasongo

Myślę że to nie jest zbyt dobry pomysł większość graczy kupuje bilety a nawet jeżeli inni gracze by mieli wpłacać to trochę niesprawiedliwe że ten co zarabia więcej ma wpłacać więcej bo kasy z gangu każdy ma tyle samo

kamil1448

Jestem za albo sie z graczami dogaduje ze wpłata bedzie i procencik mały  albo  nie i duzy i na chama sie z niego scioga a nie  jak teraz trzeba sie o wszystko prosic a tak bez łaski   nawet walk gangu nie chca robic  oby wprowadzili to ja zarabiam np ponad 700mil i moze ciognoc mi cały czas